Telefonu Elinize Almadan Bilgisayardan Ekranı Görün ve Kullanın N73 (Anlatımlı)

Sponsorlu Bağlantılar

mkkocmeil

Üye
bu program pc acılmadı arkadaşlar beyaz ekran geliyor ama gerisi yok ortada

--------------- Ekleme ---------------

neyse hallettim vistadan kaynaklanıyormuş yapamaylanlara duyurulur

--------------- Ekleme ---------------

neyse hallettim vistadan kaynaklanıyormuş yapamaylanlara duyurulur

Arkadaşım bende Windows-7 yüklü programı çalıştıramadım . Senin sorunun aynısı bende de var Nasıl çalıştırdın Vistada? Yardımcı olabilir misin?

ömer_li

Üye
virüslü. programı silmedikçe kurtulamazsınız virüsten... allahtan bu kadarla kurtulabildim

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
burdaki uygulama paketi içinde Puppet Master isminde bir pro var. cepten pc'yi kontrol edebileceğin en iyi prolardan biridir. denemeni tavsiye ederim. nasıl kurulacağını klasörün içindeki txt dosyasında anlattım. program s60v3'tür.

linki eklememişmiyim acaba yoksa silinmiş mi?

----------Eklendi @ 02:27:07 ---------- Yazıldı @ 02:01:42 ----------

telefon kafayı yedi. çok yarayışlı bir program da değilmiş. üstelik telefonu mahvetti. kaldıramıyorum da. telefon c5-00

AyaZ_19

Üye
Arkadaşım bende Windows-7 yüklü programı çalıştıramadım . Senin sorunun aynısı bende de var Nasıl çalıştırdın Vistada? Yardımcı olabilir misin?

evet aynı sorun bende de var.uyumluluk modunu falan değiştirdim ,yönetici olarak çalıştır dedim ama nafile.ekrana beyaz bi açılış fonu geliyor öyle kalıyor.

haPsi

Üye
gercekten cok güzel bi program elinize sağlık :evet:

ballyunuvar

ballyunuvar

Üye
arkadaşım proyu sorunsuz kurdum fakat klavyeyi kullanamıyorum bi anlatır mısın?

gayretlibelal

Üye
sist5em hatası yazıyo yaaaaaaa:off:

asgz

asgz

Üye
N95 8Gb da denenmiştir.
Yapamayan arkadaşlarıma söyleyeyim telefondaki programdan bağlantı kurulacak bilgisayarda kurulu program bu aşamada bir işe yaramıyor
* Kablolu bağlantıda telefondan pc suit seçeneği seçip bağlanacaksınız, hemen bağlanıyor, bağlanmıyorsa kabloyu kontrol edin. Olmadı usb den çikartıp tekrar takın.
* Bluetooth bağlantısı için gelen com bağlantı noktası oluşturulması gerekiyor, oluşturulduktan ve bilgisayar ile telefon eşleştirildikten sonra sorunsuz bağlanıyor ama kabloluya nazaran yavaş şekilde çalışıyor.
* Wifi bağlantısında bluetooth dan daha hızlı çalışıyor, telefondaki programdan tcp/ip ile bağlan seçeneğinde accespoint kısmına bağlanacağınız kablosuz ağı seçin, TCP/İp host kısmına bilgisayarınızın yerel ip adresini yazın portu değiştirmeyin bağlan deyin hemen bağlanıyor.

Yalnız belirtmeliyim program telefonu inanılmaz ağırlaştırdı, özellikle açılışta çok sorun yarattı bu yüzden kaldırdım

ertan_22

ertan_22

Üye
teşekkürler denedim çalışıyor ama sadece fotoğraf modunda arka kameradan fotoğraf çekemedim vidyo çekiyor
geri kalan herşeyi bilgisayardan dendiği gibi hakimsin

sağolll :oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:

ofpistan

ofpistan

Üye
bilgisayardaki program açılmıyor :/
silip tekrar kurucam bakalım

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Opda üyeliği olupta .cer ve .ky dosyalarını indiremeyen benimle iletişime geçsin kendi adlarına indirilir ve istedikleri siteye upload edilir

subay_y

Üye
programı indiremiyorum bi yardımcı olurmusunuz

nedım21

Üye
trer

farukozer4444

farukozer4444

Üye
tskler :)

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

nesto3

nesto3

Üye
iyimiş

amerty95

amerty95

Üye
ben bilgisayara yükleyeceğimiz programı çalıştıramadım, ***** yaptım, şift tıklayıp açıyorum ekrana bi programın giriş görüntüsü geliyor, ancak sonra hiç bir şey olmuyor program kapanıyor :S

---------- Eklendi @ 22:41:01 ---------- Yazıldı @ 22:37:24 ----------

başkaları da aynı sorunu yaşıyormuş sanırım, bi çözümü yok mu :S

canali1

canali1

Üye
arkadaşlar bendede pro açlmıyodu şimdi açılıyor çözüm :

uyumluluk ayarlarından Windows NT 4.0 (service pack 5) %100 çalışıcak

not: beyaz logodan 10 snaiye sonra gelir

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

sadakad

sadakad

Üye
LİNK KIRIK HOCAM.
Benim anlamadığım şey şu ki;adam mesaj sayım çoğalsın diye gördüğü her konuya teşekkür ediyo,Adamın teki konu açsa dümdüz küfretse okumadan altına teşekkür edecek.programı indirip kurdun beğendiysen et teşekkürünü.

Üst Alt