Psp 1004-2004-3004 ve Go hakkındaki sorularınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Psp 1004-2004-3004 ve Go hakkındaki sorularınız
Arkadaşlar 6 yıllık psp kullanıcısıyım....bu konuda herkese inanılmaz...forumda yalan yanlış bilgi verenler olduğu için tüm sorularınızı burda değerlendiriyorum ....teknik oyun program brick cwf vsvs sorularınızı alabilirim

• Beğen
Tepkiler: Jan

yarkup

Üye
ya ben psp 3004 slim lite almak istiyorum tavsiye edermisin almamı bide hack den korkuyorum nereye güvenebilirim hack için şu brick olayı korkutuyo psp devri bitmedi dimi ? Bide psp 3004 slim lite kalıcı hack yok diyolar doğrumu ? Psp 3004 iyimi şu psp online oyun hakkında da bilgi verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

shtprf

Üye
diğer sayfalara 3004 kablosuz bağlantısı sorunuyla alakalı bi soru sordum burayada sormak istedim. Bugün bir tane psp 3004 aldım ama kablosuz internete bağlanamıyorum tarayıcıdan modemi buluyor ama seçmiyor wpa yerinde not supported yazıyor. Bununla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden ilgilerinize teşekkürler.

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
ya ben psp 3004 slim lite almak istiyorum tavsiye edermisin almamı bide hack den korkuyorum nereye güvenebilirim hack için şu brick olayı korkutuyo psp devri bitmedi dimi ? Bide psp 3004 slim lite kalıcı hack yok diyolar doğrumu ? Psp 3004 iyimi şu psp online oyun hakkında da bilgi verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

psp lerin icinde en kalitelisidir...devri bitmedi merak etme... kendi versionumu kendim kiriodum...ama sende ps2,psp tamircilerinde kirdirabilirsin...brick orani milyonda bir dir...online oyun dersen oyle bi imkan yok yokk ama arkadaslarinla, multiplayer felan final fantasy wsws oynayabilirsin....

enescebeci

enescebeci

Üye
psp vita çıktığında psp 3004 te fiyat düşüşü olur mu sizce

mosseyes546

Üye
arkadaslar bi psp gecti elime 2001 ver.6.39 hafıza kartına oyun atsam calısırmı calısmazsa nasıl hacklerim bi el atalım arkadaslar simdilik umd diskten pes 2011 oynuyorum ama sıkıyor

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
Konu gucel

cres557

cres557

Üye
ben de 3004 slim aldim kırık we çok memnunum:) fakat oyun olarak gow chains of olympia we ghost of sparta,gta 3(liberty city stories) btrdm fakat bşka guzel oyun tawsiyeniz war mı?we boyle bi konu açtığınız için teşekkur ederım:)

ONG_bag

ONG_bag

Üye
1004 le 3004 arasında ne fark var donanımsal veya gözle görül bilen 1004 alsak ne gibi eksileri var

yasin1995

Üye
bu psp 1004 ile e1004 ne oluyor açıklar msınız bi de 1004 ile 3004 arasındaki farkları açıklar mısınz

Yunkaai

Yunkaai

Üye
    Konu Sahibi
bu psp 1004 ile e1004 ne oluyor açıklar msınız bi de 1004 ile 3004 arasındaki farkları açıklar mısınz

e modelinin 3004 den farkı yoktur.Sadece rengi degisik piyasadaki tum pspler e modelidir.Sıfır 3004 bulmak zor.

1004 ile 3004 arasındaki en onemli fark 3004 de renkler daha canlıdır.

wndrby

wndrby

Üye
'' weewoo'' hocam.. bayadır kullanmşsıznız ve sanırım uzmanlık alanınızda bu psp'ler...
almayı düşünrum da (vita hariç).. ne tavsiye edersinz... özellkle su orjnal olmayan oyunları da oynayablicğim bişi olsun...kısaca +'sı ile -'si ile ne alablirim.. sebepleriyle belirtrmiinz.. TŞkler

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
'' weewoo'' hocam.. bayadır kullanmşsıznız ve sanırım uzmanlık alanınızda bu psp'ler...
almayı düşünrum da (vita hariç).. ne tavsiye edersinz... özellkle su orjnal olmayan oyunları da oynayablicğim bişi olsun...kısaca +'sı ile -'si ile ne alablirim.. sebepleriyle belirtrmiinz.. TŞkler

En iyisi 3004 doğal olarak.Onu öneririm ben yani en iyisi o.

wndrby

wndrby

Üye
eywalla kardesşmm.. az daha detay verebilecek var mı? yani alırken neleri sorgulamalıyım (ikinci el alırım muhtemelen).... bi de sıfırını bulursam bu kırma filan meseleri warya.. o ne kadara hallediliyo?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
eywalla kardesşmm.. az daha detay verebilecek var mı? yani alırken neleri sorgulamalıyım (ikinci el alırım muhtemelen).... bi de sıfırını bulursam bu kırma filan meseleri warya.. o ne kadara hallediliyo?

Ben PSP kullanırken kendim yapıyordum ama bizim buradaki CD'ciler 10 liraya falan yapıyorlar.2. el alıyorsan bence direk kırılmış olanlardan al daha sonra uğraşma ;) Sorgulayacağın şeyler cihazın temizliği olacak doğal olarak birde 3004 olsun.Almışken onu derim.

wndrby

wndrby

Üye
tamam peki kardesm.. tşk ederim... zahmet oldu... haa. bi de cok olıuoyrum bliorum ama .. zamanınınz olursa şunu da cevaplar msnz? arastrtrken bi de 3006 gördüm...? o nasıl.. 3004 mü 3006 mı iyi?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
tamam peki kardesm.. tşk ederim... zahmet oldu... haa. bi de cok olıuoyrum bliorum ama .. zamanınınz olursa şunu da cevaplar msnz? arastrtrken bi de 3006 gördüm...? o nasıl.. 3004 mü 3006 mı iyi?

Arasında neredeyse hiç fark yok.İkiside memnun edecektir ama 3006 için pek bilgim yok malesef.

wndrby

wndrby

Üye
cok tşk ederim werdiğniz blgiler için....

M3L!H

M3L!H

Üye
Bende PSP 1004 alacağım ama bunun mavi modelini arıyorum. Acaba mavi modelini buralarda bulabilirmiyim? İnternetten satın almak istemiyorum. :)

Üst Alt