^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]
~BAİDU İNPUT SKİNS~

Evet arkadaşlar uzun zamandır bununla uğraşıyorum ve artık yavaş yavaş paylaşmanın vakti geldi diye düşünüyorum.Şimdilik görsel açıdan çok güzel ayrıca kullanım kolaylığı ile çok hoşunuza gidecek 2 skin paylaşıyorum.Skinleri paylaşmadan önce Frkndgr arkadaşımla beraber düzenlediğimiz Baidu İnput programı yüklemeniz gerekmektedir.Programı yükledikten sonra yapmanız gerekenler aşagıdaki resimde vardır.

Baidu İnput:

Kurulum:

İndirmiş olduğunuz skin'i hafıza kartına çıkartın.Ve daha sonra skinin üstüne tıklayın.Skin otomatik yüklenecektir.(Bunun için sistemde baidu input yüklü olmasıgerekiyor.)

BAİDU AYARLARI

IPHONE MİNİ QWERTY

Bu klavyenin hiç bir eksiği yoktur.Kullanımı çok rahattır.

Link:

GRAVİTY MİNİ QWERTY

Bu klavyenin yatay ekran modu eksiktir.Bunun üzerinde çalışıyorum yatay ekran kullanmak isteyen iphone'nunkini şimdilik kullanabilir.

LİONMİNİST TÜRKÇE KARAKTERLİ

Dayhand için yapılmış olan lionminist'i baidu'ya uyarladım.Hataları düzenledim.

Link:

İPHONE-2

Bu skin baidu'nun orjinal sitesinde vardır.Arkadaşlarımızdan Selim Şener bu skini Türkçe'ye çevirerek beni büyük bir eziyetten kurtarmıştır :) Kendisine çok teşekkür ederim.Ben de bu skini bir arkadaşımızın isteği üzerine düzenledim.
Ve şiddetle bu klavyeyi kullanmanızı öneriyorum.Benim parmakların büyük olmasına rağmen çok az yazım hatası yapıyorum bu klavye ile.Güle Güle kullanın.

Kırmızı Yön Tuşu Link:

Beyaz Yön Tuşlu Link:

WİNDOWS PHONE 7

Wp7 skini düzenlenmiştir.Yukarıda başlama sorunu çözülmüştür.Sayfanın en altında başlar.Güle Güle kullanın.

Link:

WİNDOWS PHONE 7 USEFUL

Evet arkadaşlar wp7 düzenlenmiştir.Ve kullanımı çok kolay bir hale getirilmiştir.Parmak ölçüm uzunlukları , hosunuza gideceke kısayollar vs. ve yatay ekranda da değişiklikler yapılmıştır.Şuna inanıyorum bu herkesin favorisi olacak.İyi kullanımlar.

Link:

İPHONE-3 eXTRa KARAKTER

Evet arkadaşlar üzerinde çalıştığım bu klavye ile çok güzel şeyler ekledim.Gereksiz olan bölümleri kaldırdım.Ve hoşunuza gidecek ve işinize yarayazak karakterler ekledim.Bunu mavi ile yazmamın sebebi çok güzel olduğu içindir :) Bu klavye için başka ne yapılabilir bilmiyorum.Her hangi bir önerisi olan bana pm atabilir. ;)

Link:

:türkiye1: SYMBİAN BELLE KEYBOARD :türkiye1:

Evet arkadaşlar günlerdir üzerinde çalıştığım bu klavye sonunda bitti.S60v5 telefonlarını görsel olarak belle'ye benzetmede benim de bir yardımım olsun.Bu klavyeyi yapmam için bana akıl hocalığı yapan ve yardımını eksik etmeyen 'e ve bana klavyeyi yapmam için gereken resimleri üşenmeden belle kullanıcısı 'e ÇOK ÇOK teşekkürler.
Bu klavye neredeyse belle fp1 klavyesi ile tıpa tıp aynıdır.Kullanımı rahatır.Siyah bir tema ile telefonda çok hoş duruyor.Türkçe karakterler mevcuttur.Türkçe karakterleri kullana bilmek için tuşa basılı tutun veya aşağı dogru sürükleyin.(Örn: ''Ş'' yazıcaksınız.S'ye basılı tutun yada aşağı sürükleyin.)
Klavye yapımına bir süre ara vermek zorundayın çünkü okullar açılıyor bir yandan dershane bir de bu sene sınavımız var. Klavye için sizden herhangi bir karşılık beklemiyorum sadece bir hayır duanız eksik olmasın.Güle Güle kullanın :)

Link :

KONU ALINTI DEĞİLDİR.TAMAMEN BANA A
TİTİR!
BURADA BİR EMEK VARDIR.BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.

☺ GÜLE GÜLE KULLANIN ☺

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yasin213, semihguney, Amarus ve 28 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

frkndgr

Üye
Teşekkürler bu iyi olmuş :oke: Uzun zamandır ilgilenemiyordum :oke:

mhmt SyLmz

mhmt SyLmz

Üye
güzel paylaşım hemen deniyecem... Saol

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:tşk:

mc.a

mc.a

Üye
Tesekkürler :oke:
(bi fikrim varda yardım lazım bi pm bakar mısın :) )

_RYUK_

_RYUK_

Üye
Şuan iphone temasini kullanarak yaziyorum paylasim icin :tşk:

yeyen45

yeyen45

Üye

mc.a

mc.a

Üye
Eline koluna sağlık kardeşim anında yapmışsın istediğimi . Teşekkürler :) :oke:

_RYUK_

_RYUK_

Üye
hepsini denedim :tşk:

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
aynen :ehe hepsi çok güzel :naughty:

eDT: iphone-2 deki kırmızı ok işaretini nasıl beyaz yapabilirim ?

Winrar ile dosyayı açıp dosyalır tek tek düzenlemelisin.Ama ben denedim kırmızı daha güzel duruyor :oke:

mc.a

mc.a

Üye

Üst Alt