SE WT19 (Live with Walkman) Hakkındaki sorularınız için buradayım.

Sponsorlu Bağlantılar

rainroad

rainroad

Üye
:) Teşekkür ederim , o kadar zahmet verdirmişim :( bu arada özel mesaj yazdım dönersen sevinirim.

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar yollar mısın mailini? G-mail varsa daha makbul olur ama yardımcı olmaya çalışırım her türlü.

turkish_xy

Üye
ben telefonumu pc companion la ve sony update service ile güncelledim. İkisinde de aynı hata var. Bir arkadaşıma daha live with walkman aldırmıştım ona da güncelleme yaptırdım ondada aynı hata var. Ekran kilidi kapalıyken ekranın ışığı bir yanıyor bir sönüyor. Sürekli oluyor ama. Bir bilgisi olan var mı arkadaşlar. Sizde bu sorunu yaşıyor musunuz???

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Bir bilgim yok hiç yaşamadım, onarmayı deneyin?

fzt_m

Üye
Dediğim gibi arkadaşlar fazla yaygın olmayan bir telefon, dolayısıyla aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız, geniş bir bilgim var kullanma süremle doğru orantılı olarak, sorularınızı buradan cevaplayabilirim.
bu telefonun şu anki fiyatı nedir birtek o yazmıyor?

koboy_901

Üye
ben telefonumu pc companion la ve sony update service ile güncelledim. İkisinde de aynı hata var. Bir arkadaşıma daha live with walkman aldırmıştım ona da güncelleme yaptırdım ondada aynı hata var. Ekran kilidi kapalıyken ekranın ışığı bir yanıyor bir sönüyor. Sürekli oluyor ama. Bir bilgisi olan var mı arkadaşlar. Sizde bu sorunu yaşıyor musunuz???
Bendede öyle oluyordu android sürümü onar yaptım. Tekrar kurdu düzeldi. Ancak onar yapmadan önce telefonundaki verileri yedekle herşeyi siliyor.

iwopocha

Üye
telefona herhangi birşey yüklemeden önce menüde hazır bulunan simgeler çok fazla.. bunları klasörde toplamak mümkünmü.formatladım ve menüye girdim halihazırda 5 sayfalık program yüklü.

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Çeşitli romlarla mümkün olabilir... Root atmadan da mümkündür.

Üst Alt