C5-03 OFW istek. Yeni FW Geliyor! Bi kaç görsel Hazır

Sponsorlu Bağlantılar

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 OFW istek. Yeni FW Geliyor! Bi kaç görsel Hazır
Sistem modifikasyon bölümü bir çok c5-03 cfw sı ile doldu. Masterthone ve bende birlikte bu kargaşaya son vermek için herkese hitap eden bir yazılım sunmaya karar verdik.

Bizim eklediğimiz neler mi olucak ??
1-C hafızası 115 mb la rekor olarak gelicek!!!
2-Hatasız samsung ev ekranı toolbar randmnlı
3-Yenilenmiş sistem ikonları
4-Yeni geliştirilmiş Süper Ram politikası ve daha fazlası..
5-Flahlive manager la kolay flash ev ekranı değiştirme
6-Rompatcher Artık OTO başlıyor.
7-Şimdiden Boot ekranınızı ve telefonunuzun açılış sesini ayarlayın çünkü istediğiniz gibi değiştirebiliceksiniz

Resimler..

Çekildikçe Eklenicektir. Resimlerdeki Dil e aldanmayın ben telefonu inglizce kullanıyorum:)

Bu başlık altından isteklerinizi bildirebilirsiniz . Hayırlıysa başladık ve inşallah hayırlısıyla bitiririz.

• Beğen
Tepkiler: _K@YIP_

bthn1

Üye
Chayanne Ram Politikası
Unsigned Uygulamaların Yüklenmesi
Performans & Hız
Anna Icon
Genişletilmiş Dikey Menü
Rompatcher Keyboard Center Text Vs yamaları
Max C hafıza
Biraz Da görsellik
9 Tane Ev ekranı olmasın bence isteyen kendisi yüklesin =)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
9 ev ekranı olmıcak zaten o kesin. Diğerlerini bizde düşünüyoruz özellikle c hafızası 115 mb yapma peşindeyiz :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Kolay gelsin

bthn1

Üye
Tmm kolay gelsin cfw mi olucak ofw mi ? Bence başka cfw editleme yerine kendiniz bi cfw yapsanız daha hoş olur mesela masterthone fp2 editledi sende candy xtreme editlemiştin sanırım.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
ben bisey editlemedim :) 0 dan kendim yaptım yaptğmı. Bu da öyle oluck ama bırlikte yapıcaz . Farklı farklı isteyen istedğni yüklucek tarzda. C5-03 üzerinde CFW diye birsey yok zaten o cfw yazanların hepsi ofw ye hitap ediyor. Çnkü ancak OFW uzerinden edit yapabılıyrz.

bthn1

Üye
Tmm kolay gelsin son olarak ubuntu font u gömebilirmisin ? çok hoş duruyorda =D

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
belle barı ekleyip gömebilıriz neden olmasın

bthn1

Üye
Peki Kolay gelsin birazdan Masterthon un editlediği bm xtreme i kuracağım sen bu fw yi yapana kadar tahminen kaç güne hazır olur ?

Joker.

Joker.

Üye
İçine program gömmeyin facebook filan olsun ancak memlech midir nedir zip filan olmasın

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Zaman belli olmaz :)

Masterthone

Masterthone

Üye
arkadaşlar istekler tutarlı ve performansa yönelik olsun... Cfw yi iki tema ile sunmayı düşünüyoruz dileyen kendi temasını yükler..
font güzel olacak akıllarda soru işareti kalmasın....

Chayanne Ram Politikası

Unsigned Uygulamaların Yüklenmesi
Performans & Hız
Genişletilmiş Dikey Menü
Rompatcher Keyboard Center Text Vs yamaları
Max C hafıza

kesinlikle olacaktır... Cfw yeni bir ram politikası yöntemiyle yapılacaktır.. suan materyalleri topluyoruz
LeoFrankLy
y le geç olmadan yazın bence şunu şunu istioz deyen
:megafon:

bthn1

Üye
İçine program gömmeyin facebook filan olsun ancak memlech midir nedir zip filan olmasın

Aynen program falan olmasın içinde Facebook HardFormattan Sonra silinmese oyle bi olanak yokmu ?

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
    Konu Sahibi
Aynen program falan olmasın içinde Facebook HardFormattan Sonra silinmese oyle bi olanak yokmu ?

Ben bunun ùzerinde çalışmıştım ama başaramadım. Bu sefer inş. Oda olur

Joker.

Joker.

Üye
Rompatcher gömmeyin sakın sonra her açılışta yama derdi oluyo

bthn1

Üye
Başarılar o zaman =)

Joker.

Joker.

Üye
Siz bence c6 portu için uğraşın

Masterthone

Masterthone

Üye
Rompatcher gömmeyin sakın sonra her açılışta yama derdi oluyo
rompatcher olacak merak etme o sorun değil artık her açılışta kendi tanıyacak...

- - - Eklendi - - -

Siz bence c6 portu için uğraşın
düzgün destek olmadan tek kişilik iş değil dostum ben ne zamandır uğraşıyorum olmuyo bunun için birlik olmak lazım elbet birmiz ötekinden daha fazla şey biliyo paylaşacak fikir vererek yapılıo bu tarz şeyler emin ol burdaki mod bilginleri hiçte boş değil phnt yapabiliyorsa bizde yapabiliriz... Dailymobile da Blaze team var Phnt de Depdoor lar maxide neden olmasın ???

bthn1

Üye
C6 Port yapılamayacak şey değil ama çok zor şöyle bi ekip olsa c6 port yapılır
Symbian Türkiye
LeoFrankly
Masterthone
Veya Daha fazla modder bootloader i kırar ben inanıyorum =)

Joker.

Joker.

Üye
C5-03 a fw işleriyle uğraşan az var ancak siz ikiniz birde symbian türkiyenin ekibi var galiba birde tck ile diğer telefon modderleri birleşip biir grup kururabilirsiniz

Üst Alt