E6 Uygulamalar-Widgetler-Genel Başlık

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla ben çook saat widgeti yükledim beğenmedim ayarlardaki yüklemelerden kaldırdım ilk önce sonra o themes doyasını sildim kapatıp açtım orjinal widgetlerım geri geldi :hmmm ama ekranlar fabrika ayarlarına dönüyo tekrardan düzenlemen gerekiyor ben böyle yapıyorum her seferinde oluyo..

cash54

cash54

Üye
HAVA widgetini kullanabilen varmı arkadaşlar ben yüklediğimde güncelleştirme hatası diyor fakat ben hackledim teli başka unsigned uygulama widget yüklüyorum çalışıyor fakat birtek bu çalışmıyor neden olabilir?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
HAVA widgetini kullanabilen varmı arkadaşlar ben yüklediğimde güncelleştirme hatası diyor fakat ben hackledim teli başka unsigned uygulama widget yüklüyorum çalışıyor fakat birtek bu çalışmıyor neden olabilir?

daha önce yüklediğin hava widgeti varsa telinden kaldırıp reset çek yeniden yükle

cash54

cash54

Üye
yüklü uygulamalarımda yok fakat ama ramblow'da baktığımda orda allta çalışan hava uygulaması var ama o ne bilmiyorum ben daha önce yüklemeye çalışmıştım ama olmamıştı ne yapmam gerekiyor şuan ??

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
yüklü uygulamalarımda yok fakat ama ramblow'da baktığımda orda allta çalışan hava uygulaması var ama o ne bilmiyorum ben daha önce yüklemeye çalışmıştım ama olmamıştı ne yapmam gerekiyor şuan ??
teline format atıp tertemiz istediğini yükle.*#7370#
hackli yazılım kullanıyorsan şayet,kullanmıyorsan hacklemen gerkli yeniden.benim yazılımımı kullanabilirsin.

ama öncelikle yeni güncellediğim hava widgetini bi yükleyip durumu biildir.

hacksizse de bir dene.sertifikaladım

AkiFDemirezer

Üye
toplu menüyü nereden indireceğim yardımcı olurmusunuz

ayalcin

Üye
arkadaşlar garmin navigasyon çalışmıyormu bellede denedim ama açamamıştım sildim tekrar buna bir çözüm bulabilirmiyiz hatta İGO olsa garmine göre daha bi iyi.. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hkn48

Üye
telefonu nasıl haclkleye bilirim?

yardımcı olursanız sevinirim.

garanti dışı bırakır mı bide telefonumu?

lueyl

Üye
Teşekkürler telefonu hackledikten sonra yüklemelere başladım güzel paylaşım. Bu arada e6nın ekranına flaş (swf ) saatlerden eklene biliyormu yada bir yolu varmı ?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler telefonu hackledikten sonra yüklemelere başladım güzel paylaşım. Bu arada e6nın ekranına flaş (swf ) saatlerden eklene biliyormu yada bir yolu varmı ?
denenmedi lakin incelediğim kadarıyla yüklenemez.ama deneyip paylaşırsan güzel olur.

dileginim

Üye
elinizde kaliteli tema var mı :)

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
6 ay sonra konu hortladı :) var,önce eve gitmem lazım.hepsini buraya yüklerim

- - - Eklendi - - -

konu başlığının sonuna eklendi

mahoo1989

Üye
e6 nın sahıbınden.com uygulaması varmı elınde ustat?emegıne saglık tesekkurler

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
elimde yok.e6 kullanmıyorum artık :D

mahoo1989

Üye
abi tek umudum sendin ! Yıkıldım :(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Mağazaya baktınmı

mahoo1989

Üye
baktım fakat yok.sitede de araştırdırdım,bulamadım.konuda açtım,sonuç alamadım:(

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
e 6 için bakma sadece symbian belle için bak.vardır mutlaka

- - - Eklendi - - -

abi tek umudum sendin ! Yıkıldım :(
symbian devri bittti napam.bizde çağa ayak uydurduk.yıllardır symbian kullandım.şimdilik wp8 deyim.android hariç başka yazılım yok.iosu geç

mahoo1989

Üye
bulamadım abi ya bi baksan lütfen

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Üst Alt