UC Browser V8.5.0.183 S60V3 pf28_(Build12071119)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
    Konu Sahibi
UC Browser V8.5.0.183 S60V3 pf28_(Build12071119)

Fazla bir değişiklik göremedim ama bu web tarayıcısı hep en iyiler arasında hak etmiyorda değil :)

Güle güle kullanın :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: время, Tuba ve nalbantt

celilcemre

celilcemre

Üye
bu tarayıcı indirmede mükemmel tele format atım kurdum film partları devam etti

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
    Konu Sahibi
trsword52

trsword52

Üye
ama eskisi gibi web sitelerini telefona uyarlayamıyor
daha önceki sürümlerinde bu siteyi rahat açıyordum. Şimdi opera ile girmek zorundayım

ismail

ismail

Üye
ulan ne hızlısınız yaa ben paylaşcaktım :)
Ellerine sağlık :)

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
    Konu Sahibi
ama eskisi gibi web sitelerini telefona uyarlayamıyor
daha önceki sürümlerinde bu siteyi rahat açıyordum. Şimdi opera ile girmek zorundayım

Öncelikle maxicep sitesine ucweb ile gir dostum sonra resim görüldüğü gibi sayfa 5 tıkla

5. sayfanın altındaki kutucuktan maxicep mobil-light sürüm e tıkla

Daha sonra beyaz bi ekran çıkacak * a basarak yenile ve karşımızda mobil light sürümüyle ucwebde maxicep :D

- - - Eklendi - - -

ulan ne hızlısınız yaa ben paylaşcaktım :)
Ellerine sağlık :)

Sağolasın dostum :) gece gündüz ucwebin güncellenmesini bekledim :D hergün kontrol ettim baktım ki piyasadaki işe yarar bütün programlar sitede var bende bunun guncelini paylaşayım dedim :) azimin bedeli...
Paylaştım onaylanmasını 10 saat bekledim beklemek ızdırap oldu bende admine mesaj yazdım o onayladı :d:

ismail

ismail

Üye

Öncelikle maxicep sitesine ucweb ile gir dostum sonra resim görüldüğü gibi sayfa 5 tıkla

5. sayfanın altındaki kutucuktan maxicep mobil-light sürüm e tıkla

Daha sonra beyaz bi ekran çıkacak * a basarak yenile ve karşımızda mobil light sürümüyle ucwebde maxicep :D

- - - Eklendi - - -

Sağolasın dostum :) gece gündüz ucwebin güncellenmesini bekledim :D hergün kontrol ettim baktım ki piyasadaki işe yarar bütün programlar sitede var bende bunun guncelini paylaşayım dedim :) azimin bedeli...
Paylaştım onaylanmasını 10 saat bekledim beklemek ızdırap oldu bende admine mesaj yazdım o onayladı :d:

Aynen bende istiyodum ama malesef sen kapmışsın :D bi daha ki güncellemede görüşürüz kim paylaşcak :D

kalpsizşair

kalpsizşair

Üye
    Konu Sahibi
Kdr05

Kdr05

Üye
:tşk:

Uc Browser gibi browser yok :

SHS

SHS

Üye
:tşk:

yedimaviaslan

Üye
Tsk

osmanmutlu

Üye
super

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt