[S40 Modifiye]-PPM Editor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
[S40 Modifiye]-PPM Editor
Parola: vikash

1 Programı açın ve "Aç" (klasör simgesinin sol üst köşesinde) tuşuna basın

2. Telefonunuzun ppm seçin

3., ppm açtığınız zaman, ppm ağacının açmak (basın "+" sözcüğü "ppm" yakınındaki) sol tarafında ve yapmak bir çift tıkırtı "anim" bölümünde

4. Pencere merkezinde, ppm grafik listesini göreceksiniz

5. Örneğin kamera fotoğraf ya da video başka kaydettiğinde, bekleyen simgesini değiştirmek istiyorum

Yani, bizim grafik listesinde bu simge arama ve simge numarasını sağ tıklayın ve "Kaynağı Değiştir" i seçin

6. Eski simgesini değiştirmek istediğiniz simgeyi seçin.

Grafiklerin istiyorsunuz, ancak simgeler pikselin boyutu hakkında unutmayın çok sayıda değiştirin. Her iki simge boyutları aynı olmalıdır. Tabii (simge) dosya boyutu hakkında unutmayın. Bu çok büyük olmamalıdır. Boş alan, ppm sağ alt köşede görüntülenir.
7. Ne zaman sonra yaptığınız tüm değişiklikler, basın "Save" (disket sol üst köşesindeki simge)

İlk adımda seçtiğiniz ppm dosyası seçin

Archonn

Archonn

Üye
Teşekkürler.

Unknow Flash - Header hatası alıyoruz son nesil s40'larda diğerleri için ppmmod'dan daha fonksiyonel diyebilirim.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim .

MrTech

MrTech

Üye
Abim Bunu Biliyorum Ben Program Gömmek İstiyorum Sana Attıgım Linkteki PPM'de Programlar Gömülmüs.

Archonn

Archonn

Üye
Abim Bunu Biliyorum Ben Program Gömmek İstiyorum Sana Attıgım Linkteki PPM'de Programlar Gömülmüs.

ppm'yi değil image dosyasını düzenlemelisin uygulama gömmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt