Killer Mobile Total Recall s60v5 5.21 Symbian ^ 3

Sponsorlu Bağlantılar

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
Killer Mobile Total Recall s60v5 5.21 Symbian ^ 3

Burada "Total Recall (S60)" bazı temel özellikleri şunlardır:
* Hayır Bip Kaydı
* AMR veya WAV formatları Bellek Sınırları kadar kayıt
MMS, HTTP & Email ile * Otomatik Gönder Klipler
MMS, HTTP * & Email ile * Manuel ve Otomatik Klipler
* Sezgisel Klipleri Adlandırılmış, yeniden adlandırmak, notlar ekleyebilir ve daha fazlasını!
* Son derece esnek kayıt senaryoları
Değil çağrılarda, kayıt uygun bir kısayol tuşu kullanmaya başladığınızda * tam özellikli bir diktafon uygulaması olarak kullanın
* Şifre Koruma, Autostart ve daha birçok özellik!
* Cihazınızın Life ÜCRETSİZ Güncellemeleri!

Bu Sürümdeki Yenilikler:
-Düzeltmeler SMS çağrı kayıt sırasında alınırsa cihaz askıda kalabilir hata
SMS, çağrı kayıt sırasında alınırsa cihaz askıda kalabilir-Düzeltmeler hata
bekletme nedeniyle cihazların askıda kalabilir ki-Düzeltmeler hata

Aygıtınızdaki bip baskılama tekniği bilgileri anahtarı kullanır. Kayıt başlamadan önce aramanın sonunda tekrar normal profil, sonra Sessiz profili anahtarı göreceksiniz. Bu ayarları Bip etkinleştirerek bu devre dışı bırakabilirsiniz.
Varsayılan olarak "Gelişmiş" Bip Bastırılması tekniği kayıt sırasında duydum bip gizlensin için kullanılacaktır.
NOT: C7, E7, N8 üzerine bip sesi hala cihaz tarafında her 15-20 saniye duyulabilir, ancak arayan ucunda duydum edilmemelidir.
İsterseniz sadece düşük kaliteli ses neden olacaktır "Bip Bastırma" Ayar, içinde "Etkin" ve bip sesi ince tuner ayarını yapmak gerekebilir seçerek "İleri" Bip Bastırılması (devre dışı bırakabilirsiniz. 4 dil eklendi ingilizce portakiz portakiz ispanyolca
Ayrıca ("Bip Bastırma" tam ses kalitesi için, "Devre Dışı", ancak bir bip sesi her 15 saniyede duyar ayarlayarak üzerine bip açabilirsiniz.
link işte tıklayın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: aladaf ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
beğenen arkadaşlarıma çok teşekür eder başarılarınızın devamını dilerim sizler en güzeline layıksınız siz Allahın bir lütfüsünüz

toot

Üye
sunum için teşekkürler ama saçma çevrim yerine kendin bir şeyler yazsaydın daha iyi olurdu

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
sunum için teşekkürler ama saçma çevrim yerine kendin bir şeyler yazsaydın daha iyi olurdu
beep during call disaple olacak beep sesi gelmez konuştuktan sonra kayıt istersen ask befora call yes olacak devamlı kayıt hepsini kayıt etsin dersen ask befora call no olacak uzun bir araştırma sonucu buldum cok güzel şu an telefonumda kullanıyorum öğrenmeniz bir konu varsa yardımcı olurum

• Beğen
Tepkiler: halilbayram

hotbord_34

Üye
bende geçersiz setifika hatası veriyor

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar şimdiye kadar kullandığım en iyi bibsiz kayıt yapan ses kaydı s60v5 lerde nokıa c5 denedim fevkalede bu proğram 19 dolar
şimdi türkcesini buldum güle kullanın maxicep çalışanlarına ayrıca bizi yardımından dolayı esirgemeyen nur hanıma yardımından dolayı
teşekür ederim link yukardaki ikinci link türkcedir güle güle kullanın
bu proğramı yüklemek için Norton Symbian Hack ile hacleyin daha ayrıntı için forumda

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...-603-ve-701-guncelleme-videolu-12-629794.html

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
arkadaşlar şimdiye kadar kullandığım en iyi bibsiz kayıt yapan ses kaydı s60v5 lerde nokıa c5 denedim fevkalede bu proğram 19 dolar
şimdi türkcesini buldum güle kullanın maxicep çalışanlarına ayrıca bizi yardımından dolayı esirgemeyen nur hanıma yardımından dolayı
teşekür ederim işte link...
Rica ederim yeni set-up ı konu başına ekledim...
Konu güncellendi teşekkürler...

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
nokıa c5 de call beeb off e72 bib sesi kesiyor nokıa c601 de n8FanClub.com_TRemoveRecto dosyayı x plore ile icinde patches içine at bib ses yok hangi ses kayıt proğramı atarsan at bib ses yok tarafımdan denenmiştir

HideSystem

HideSystem

Üye
paylaşım için teşekkürler kurdum sorunsuz net şekilde kayıt yapıyor tlf hack 5800

tevfik477

Üye
tşkr

barab_baron

Üye
tşekkürler

serinaga

serinaga

Üye
C7'de çok denedim, bir türlü bip sesi kesilmiyor. Bakalım birde bunu deneyeyim, umarım işe yarar, tşk.paylaşım için.

- - - Eklendi - - -

C7'de çok denedim, bir türlü bip sesi kesilmiyor. Bakalım birde bunu deneyeyim, umarım işe yarar, tşk.paylaşım için.

yasarusta1969

yasarusta1969

Üye
    Konu Sahibi
nokıa c5 de call beeb off e72 bib sesi kesiyor nokıa c601 de n8FanClub.com_TRemoveRecto dosyayı x plore ile icinde patches içine at bib ses yok hangi ses kayıt proğramı atarsan at bib ses yok tarafımdan denenmiştir

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

arkadaşım bib sesini kesmek istersen bu dosyayı dene nokıa c5 de call beeb off e72 bib sesi kesiyor nokıa c601 de n8FanClub.com_TRemoveRecto dosyayı x plore ile icinde patches içine at bib ses yok hangi ses kayıt proğramı atarsan at bib ses yok tarafımdan denenmiştir

gutihaz1

gutihaz1

Üye
yüreğine sağlık

halilbayram

halilbayram

Üye
emeğin için teşekkürler

AnKaRaLi dıablo

AnKaRaLi dıablo

Üye
:tşk: