End Cleaner v2.20(13) Unsigned (EN GELİŞMİŞ TEMİZLİK PROGRAMI)

Sponsorlu Bağlantılar

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
End Cleaner v2.20(13) Unsigned (EN GELİŞMİŞ TEMİZLİK PROGRAMI)

Herşeyden önce uygulama phyton uygulamasıdır. Telefonunuzda phyton yüklü olması gerekir

Özellikleri :
1. Telefon bilgilerini gösterir
2. Fullcleaner, desktop cleaner(cache) ve manuel cleaner şeçenekleriyle detaylı temizlik yapar
3. Kendi dosya yöneticisi var
4. Gelişmiş uninstaller manageri ile telefonunuzdaki uygulamaları sis, java, tema olarak gruplandırır ve kolayca silmenizi sağlar
5. Geridönüşüm kutusu var
6. Programı parola ile koruyabilirsiniz
7. Görev yöneticisi ile sistem dışı uygulamaları yönetebilirsiniz

BUYRUN ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Carizmatik, serefemın, hakan0725 ve 38 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: rasi2014
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

crespoxx

Üye
c601 var yukleme sorunu yasadım yuklenmiyo

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler

najanaja

najanaja

Üye
s60v3 ve s60v5 prosu s3 te sorun çıkarmasın bide bildiğim kadarıyla s3 e python yüklenmiyo s3 ün python la alakası yok. python sadece s60v3 ve s60v5 için tabi bu benim bildiğim. zaten verdiğin link bile s60v5. sadece bilgilendirme amaçlı yorum yapıyorum bi sorun yaşatmasın diye pro. kızmıyon dimi :) emeğine sağlık teşekkürler. eğer sen denediysen sorun yaşatmıyosa ben de sewdim güzel pro bende kuracam ama önce birileri denesin bakalım :) tel yazılımdan yeni geldi bida sil baştan yapmıyam :) bunlar sistemi etkileyebilecek program sağı solu belli olmaz :)

hizan

hizan

Üye
Teşekkürler.

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
s60v3 ve s60v5 prosu s3 te sorun çıkarmasın bide bildiğim kadarıyla s3 e python yüklenmiyo s3 ün python la alakası yok. python sadece s60v3 ve s60v5 için tabi bu benim bildiğim. zaten verdiğin link bile s60v5. sadece bilgilendirme amaçlı yorum yapıyorum bi sorun yaşatmasın diye pro. kızmıyon dimi :) emeğine sağlık teşekkürler. eğer sen denediysen sorun yaşatmıyosa ben de sewdim güzel pro bende kuracam ama önce birileri denesin bakalım :) tel yazılımdan yeni geldi bida sil baştan yapmıyam :) bunlar sistemi etkileyebilecek program sağı solu belli olmaz :)

ben phytonu yükledim o linkten zaten o linkide bi konuda kurtulus40 paylaşmış. Uygulama bende sorunsuz çalışıyor ve muhteşem. Bu pro sırf s60 için değil. SYMBİAN BELLE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR:) Ayrıca niye kızayım ki :) burası bir forum herkesin eleştiri yapmaya ve tavsiye vermeye hakkı var :D :good:

- - - Eklendi - - -

:rica:

- - - Eklendi - - -

:) bunlar sistemi etkileyebilecek program sağı solu belli olmaz :)

Zaten bu pronun en iyi yanı manuel clean ile istediklerini siliyorsun bide geridönüşüm kutusu var ama onu denemedim :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

najanaja

najanaja

Üye
ben phytonu yükledim o linkten zaten o linkide bi konuda kurtulus40 paylaşmış. Uygulama bende sorunsuz çalışıyor ve muhteşem. Bu pro sırf s60 için değil. SYMBİAN BELLE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR:) Ayrıca niye kızayım ki :) burası bir forum herkesin eleştiri yapmaya ve tavsiye vermeye hakkı var :D :good:

teşekkürler bilgi için o zaman gönül rahatlığıyla kullanabiliriz :)

'Sefer

'Sefer

Üye
daha önce cleaner vardı menü düzenini silmişti ama en güzeli bence x-clear

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
daha önce cleaner vardı menü düzenini silmişti ama en güzeli bence x-clear

x-clearı bende çok seviyorum ama o tarayıcıdaki forum şifrelerinide temizliyor. Bunda istediğini temizliyorsun:)

cardanadam

cardanadam

Üye
:tşk: nos kardeşimizde türkçeye çevirirse tadından yenmez valla :D

55lim

Üye
kurmadım ama teşekkürler güzel program benim önceden kurduğum python programı vardı onu bulursam paylaşırım c6 01 e kurmuştum s^3 için buda çalışıyormuş ama onun pach leri vardı daha geniş yani ama program az

Üst Alt