[AbcRecorder] AbcRecorder v2.30(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

yaves

Üye
teşekkürler

ertooth

ertooth

Üye
teşekkür ederim sertifika istemedi

kerzakov

Üye
Teşekkürler

serkanoloji

serkanoloji

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]teşekkürler kardeşim[/SIZE][/COLOR]

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk:

excalibur3545

Üye
bib sesi var diolar denemeye deger,emege saygı duymak lazım:oke:

nameste108

Üye
bip sesi var bilginize

badprince54

badprince54

Üye
çok teşekkürler

hasben

Üye
acaba konuşma sonrası ekran özeti kapatılıyormu

behcet98

Üye
bunu bilemem ama hangi kayıt programını kullanırsanız kullanın, no beep destekliyorsa bunun hack yoluyla modlanmış yani kırılmış olması lazım.
N8 için yapılan hackli yazılımlarda bu fix olarak geliyor. daha önceleri linkindeki işlemleri uygulamak gerekiyordu.

memoli02

Üye
Eyvalla güz bir uygulamaya benziyor

fth-ozg

Üye
eYVALLAH

acar3460

Üye
nokia 808 de denendi çalışıyor bib sesini aktif edince daha sık bip liyor kapatırsan 10 15 saniye bekliyor ortalama zaten biib siz ses kaydetmek yasalara aykırı ben iş gereği kullanıyorum teşekkürler

serotonin

serotonin

Üye
beep sesine çözüm bulanı ben kendim göremedim bu forumda, ben şimdi nokia c6-01 anna kullanıyorum.
önceden N80 kullanıyordum. onda kullandığım dudurecorder uygulamasında beep yoktu. ama maalesef c6-01 kullandığımdan beri bu forumda bu konuyla ilgili 9-10 mesaj da atmama rağmen YARDIMCI OLAN VEYA OLMAYA ÇALIŞAN YOOOKKK...:off:

Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz ve net kayıt için gerekli.Tavsiye ederim.

- - - Eklendi - - -

bunu bilemem ama hangi kayıt programını kullanırsanız kullanın, no beep destekliyorsa bunun hack yoluyla modlanmış yani kırılmış olması lazım.
N8 için yapılan hackli yazılımlarda bu fix olarak geliyor. daha önceleri linkindeki işlemleri uygulamak gerekiyordu.

Biri kendimin olmak üzere 2 ayrı N8'e Boldbeast 3.30 Advanced (orjinalinde Türkçe dil desteği bu sürüm ile eklendi) sürümünü 19.99$ PayPal ödeme seçeneği ile satın aldım.(K.kartı ile ödeme seçeneği de var sitede)Mükemmel ötesi kayıt yapıyor.Orjinal sürüme verdiğiniz 19.99$ yapılan iş için gerçekten hiç de önemli değil.Bip'siz,temiz ve net kayıt için gerekli.Tavsiye ederim.

- - - Eklendi - - -

e6'ya yükledim bip sesi geliyo bu sorunu çözen varsa yardım etsin lütfen

- - - Eklendi - - -

Ben de nokia n8 belle'ye bipsiz konuşma kaydı arıyorum ama bulamadım...:))

- - - Eklendi - - -

bip sesine çözüm lütfennnnnn

hizan

hizan

Üye
teşekkürler.

pulitzer1985

Üye
iyi güzel çaılışıyo denedim. ancak ne varki bib sesi kesilmiyo kesilse bile sesi kayt etmiyo bi garip oldu.

semihtan

semihtan

Üye
teşekkürler dostum

ersanbudak

Üye
çok teşekkürler

muammer/89

Üye
:tşk:

Üst Alt