Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatım 3

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
usta yine yardimina ihtiyacim var bu seffaf beyaz gibi gorunen yeri silmek istiyorum. telefonda parlak acik mavi olarak cikiyor arkadaki yazilar hic gorunmuyor ama bir turlu bulamadim nerede ise

bu carbide deki temalardan bi bu oluyor telefona diyerleri ile yaptimmi renklerin hic biri benim yaptigimi tutmuyor?

Resimlerini bu adrese yüklermisin diğerlerinde linkler sorunlu ;)

eskbxl

eskbxl

Üye
bu siteye yuklemistim usta
[/URL][/IMG][/URL][/IMG][/URL][/IMG]yukledim usta

---------- Eklendi @ 21:09:15 ---------- Yazıldı @ 20:46:23 ----------

olmusmu usta

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şimdi gördüm pmden yazdım sana ok ;)

eskbxl

eskbxl

Üye
usta sana hediye vereyim :) benim tema yine yarim kaldi carbide hata vermeye basladi pcye format bile atmistim. kalani sen tamamlaya bilirmisin bir kac sey kalmisti sis dosyasida var imsasiz.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
usta sana hediye vereyim :) benim tema yine yarim kaldi carbide hata vermeye basladi pcye format bile atmistim. kalani sen tamamlaya bilirmisin bir kac sey kalmisti sis dosyasida var imsasiz.

Elimden geldiğince yardımcı olurum ne demek ;)

eskbxl

eskbxl

Üye
usta bir sorunum daha oldu ikonlarda yaptigim klasorler gorunmuyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Emeğine sağlık abi...:)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

MoLeCK

Üye
hocam gerçekten ellerine sağlık..sayende temamızı yapabiliyoruz artık....bi kaç sorum olucak hocam...sis uzantılı bir temayı bu pro ile açıp üzerinde oynama yapma şansımız var mı ?bu konuda yardımın bekliyorum hocam...iyi çalışmalar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam gerçekten ellerine sağlık..sayende temamızı yapabiliyoruz artık....bi kaç sorum olucak hocam...sis uzantılı bir temayı bu pro ile açıp üzerinde oynama yapma şansımız var mı ?bu konuda yardımın bekliyorum hocam...iyi çalışmalar

:rica: Malesef tema programı sadece sıfırdan tema yapımı içindir.Ancak elinizdeki temanın bazı detaylarını siscontent programıyla editleyebilirsiniz.

MoLeCK

Üye
peki hocam çok tşk ederim tekrardan

- - - Eklendi - - -

hocam dijital saati adobe ile açmaya çalşyorum,belge türü doğru değil diyor,neden olabilir acaba

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
peki hocam çok tşk ederim tekrardan

- - - Eklendi - - -

hocam dijital saati adobe ile açmaya çalşyorum,belge türü doğru değil diyor,neden olabilir acaba

Sanırım svg uzantılı dosyadan bahsediyorsunuz.anlatımlarda belirtmiştim Abobe illustrator kullanmanız gerekiyor ,alternatif olarakta inkspace programını kullanabilirsiniz.

MoLeCK

Üye
hocam merhaba,yine sorularm war:)wektör uygulamsı ile svgleri değiştirebiliyorum,fakat biraz amatör duruyor:)acaba bunların hazır olanları war mı,mesela alfabetik tuş takımı gbi,birde ikon bulamıyorum,ikon yapabileceğm bir pro war mı,mesela ben menü tuşu ,geri tuşu gibi tuşları değiştirmek istiyorum,bunlar sndf warsa paylaşırsan sevinirim,kolay gelsin hocam

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hocam merhaba,yine sorularm war:)wektör uygulamsı ile svgleri değiştirebiliyorum,fakat biraz amatör duruyor:)acaba bunların hazır olanları war mı,mesela alfabetik tuş takımı gbi,birde ikon bulamıyorum,ikon yapabileceğm bir pro war mı,mesela ben menü tuşu ,geri tuşu gibi tuşları değiştirmek istiyorum,bunlar sndf warsa paylaşırsan sevinirim,kolay gelsin hocam

Burdaki konudan ikon paketlerini kullanabilir editleyebilrsin

http://www.maxicep.com/symbian-3-wallpaper-temalar/anna-belle-icon-paketleri-638710.html

emreli01

emreli01

Üye
:tşk:

• Beğen

erenben12

Üye
Çok yararlı olmuş ben kendime bir tema yaptım sonra save dedim ama bu telefonuma nasıl atıcam fikrim yok yardımcı olurmusunuz videolarda da rastlamadım düzgün bir şekildede incelemedim videolarıda teşekkürler program için

- - - Eklendi - - -

Yardım eder misiniz?

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok yararlı olmuş ben kendime bir tema yaptım sonra save dedim ama bu telefonuma nasıl atıcam fikrim yok yardımcı olurmusunuz videolarda da rastlamadım düzgün bir şekildede incelemedim videolarıda teşekkürler program için

- - - Eklendi - - -

Yardım eder misiniz?

Temayı save demeniz yetmez eğitimlerde bundan bahsetmemiş olabilirim ama sis olarak kayıt etmeyi anlattığımı biliyorum.Siz bu sis dosyasını telefonunuza ister Ovi Suite aracılığı ile yapın isterseniz depo konumunda telefonu pcye bağlayıp oraya atıp telefondan normal sis kurulumu yapınız.

Üst Alt