SE WT19 (Live with Walkman) Hakkındaki sorularınız için buradayım.

Sponsorlu Bağlantılar

koskor

koskor

Üye
garantisi bitsin yapoarız (: ayrıca veri dolaşımı hakkında yeni bir blgiye ulaştım. sonyericsson destek hattını aradım ve sordum. veri iletiminin kesinlikle acık olacagını söyledi bana. ve bende 2 akşam arayla test yaptım kendimce. nasıl mı ... telefonu akşam herşeyini kaldırdım ve telefonu sade halde bıraktım sabah kalktıgımda veri görüntüleyiciye girdiğmde 0,9 mb veri aktarılmış. diğer akşam veri dolaşımını acarak bıraktım telefonu sabah tekrar veri görüntüleyiciyi açtıgımda 0,6 mb indirmiş. aslında fazla kota felan harcamıyor. sadece telefon edgeye düştüğü zaman internet yavaşlamasın diye 3g ve uydulara ulaşıp daha hızlı internete girme cabası gösteriyor. ayrıca android marketten otomatik sonlandırıcı diye bir program indirdim gereksiz programları işaretledim 5 dakika arayla sonlandırıyo onları ( : sence gözlemlerim nasıl ?

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Çok iyi ben de bir şeyler öğrenmiş oldum hem de... :)

Redkit8

Üye
Hearkinless umarım buralardasındır :).Geçen telefona Six Guns oyununu indirdim marketten(google play şimdilerde) oyun kasmadan oynanıyor ama simgeler birbirine karışmış durumda.Grafikler sorunsuz ama oyundaki küçük simgeler saçma sapan yerlerde duruyor.Sende bir indirir misin?Sorun bende mi çünkü bendeyse telefona format atacam.Başka arkadaşlarda yükleyip fikirlerini söylerse iyi olur :)
Desteklerinizi bekliyorum :)

us0027

Üye
Hearkinless umarım buralardasındır :).Geçen telefona Six Guns oyununu indirdim marketten(google play şimdilerde) oyun kasmadan oynanıyor ama simgeler birbirine karışmış durumda.Grafikler sorunsuz ama oyundaki küçük simgeler saçma sapan yerlerde duruyor.Sende bir indirir misin?Sorun bende mi çünkü bendeyse telefona format atacam.Başka arkadaşlarda yükleyip fikirlerini söylerse iyi olur :)
Desteklerinizi bekliyorum :)
aynı sorun bendede var.

mö0545

Üye
fiyatı nekadar?

---------- Eklendi @ 14:16:45 ---------- Yazıldı @ 14:15:18 ----------

Dediğim gibi arkadaşlar fazla yaygın olmayan bir telefon, dolayısıyla aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız, geniş bir bilgim var kullanma süremle doğru orantılı olarak, sorularınızı buradan cevaplayabilirim.

fiyatı nedir? Ş.tşk

jicks

Üye
3g War Telefonda Ama Görüntülü Konusma Nasıl Yapılıyo Acıklarmısın Hocam ???

mermaidshe

Üye
görüntülü görüşme nasıl yapılıyor?

us0027

Üye
şebeke üzerinden görüntülü konuşma yapılamıyor ama skype gibi programları kullanarak yapılabilir.

twinlayt

Üye
merhaba arkadaslar bende geçen gün aldım tamda istediğim tarzda bir telefon vatanda %25 indirim varmış 540 tl aldım bence özellikleri ve fiyatı inanılmaz ama bir sorum olucaktı android 4.0 gündcellemesi varmış vatanda kontrol eden arkadas var dedi kutusundada yazıyo ama anlamadığım menülerden bulamadım google play giriyorum ordada sadece geliştirilmiş eklentiler felan var bu güncellemeyi nerden nasıl yapıcaz bilginiz varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim

us0027

Üye
android 4 henüz yayınlanmadı.Haziranın ilk günlerinde yayınlanması bekleniyor.yayınlanınca bilgisayara bağlayıp pc companion aracılığıyla güncelleyeblirsiniz.

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Hearkinless Cihazı aldım cidden çok kalın da değilmiş o kadar :D Baya iyi bence :D

şerefli

şerefli

Üye
benimde bi sorum olacaktı wt19i görünce süper mi şhoşuma gitti ekran boyutu bence yeterli ekran dokunmatiği restive mi yoksa kapacitive mi bide asphalt 6 gibi son çıkan oyunlaı açıyormu memnunmusnuz

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Dostum öncelikle bunca detaylı bilgilendirme için sağ ol. Ben telefonu almaya karar verdim ancak vatandan düşünmüyorum çünkü fiyatlarını çok abartı buluyorum, netten çok araştırma yaptım ama bulamadım. Önerin var mı?

remö1996

Üye
vatan dışında satan yer yok bildiğim kadarı ile ben geçen gün oradan aldım 538e aldık dan sonra fiyat 619 oldu karne muhabbetine indirime girer takip edin bence telefon ekran dışında süper boyut olarak

cethine

cethine

Üye
bu arada resmi ics güncellemesi geldi arkadaşlar telefona

twinlayt

Üye
evet arkadaslar güncelleme geldi ama tam olarak oturmadı galiba pc companion ile bağlanıp güncelle diyorum sony bi net adresine bağlana tıklayın diyo devam tuşu çalışıyo ozaman ama telefon bileşenleri yüklenemedi diye hata veriyo bakalaım birazdaha uğraşıyım

us0027

Üye
pc companionla güncellemiyorsa sony ericson update service ile deneyin

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar kusura bakmayın internete giremedim bir süre. Her sorunuz için burdayım biraz geç de olsa. Ben çok çok önce 600 TL'ye almıştım. Alacaksanız tanınmış mağazalardan alın ben de VC'dan aldım. Ama internette güvenilir adreslerde iyi fiyatlar bulabilirsiniz.
İkincisi tüm Xperia serisi telefonlarda genel sorun olarak PC Companion'dan güncelleme olayı var. Update Service ile deneyin araştırmalarıma göre daha iyi oluyor.
500 TL civarı bulursanız garantili olarak alın derim zaten inanın bana kaç kez yere düştü bana mısın demedi ha ciddi düşüşler miydi, pek değildi ama güveniyorum bu konuda.
...ve evet, çok kalın değil.
Sizin için telefonun genel durumunu araştırıp yeni bulduğum bilgileri belki yeni bir konuda birkaç gün içerisinde yayınlayacağım.
Her tür sorunuz için, tekrar burdayım, affınıza sığınıyorum... :)

- - - Eklendi - - -

Her şeyi okuyamadım, dediğim gibi (dedim mi bilmiyorum) ekranı küçük olduğundan gelişmiş oyunlarda özellikle yenilerinde sıkıntı oluyor... Bu fiyatın biraz üstüne çıkabilirseniz daha iyi oyunları çok kalite olsun diyorsanız... Ama fiyatı düşmüş ve hala iyi bir alternatif diye düşünüyorum.
Özellikle kamera performansını seviyorum 5 MP olabilir ama lensi kaliteli, gündüz çekimlerinde arkadaşlar düşük ve orta fiyatlı fotoğraf makinalarını (abartmayalım 250 TL'ye kadar olanları) bırakıyorlar ben çekip herkese gönderiyorum.
Bir soru vardı aklıma geldi, oyunda küçük simgelerde kayma olabilir çünkü optimizasyonu, yani bu telefona uyarlanmış şekli (ekranı küçük olduğu için) sorun çıkarabilir, evet doğrudur. Size yeni bilgileri sunacağım tekrar burdayım.

- - - Eklendi - - -

3G görüşmeyi skype ile yapabilirsiniz, özel mesajla anlatabilirim isterseniz.
Telefonla uyumlu ve sorunsuz çalışan uygulamalar da yeni konumda yer olacaktır, takipte kalın.

rainroad

rainroad

Üye
Evet arkadaşlar kusura bakmayın internete giremedim bir süre. Her sorunuz için burdayım biraz geç de olsa. Ben çok çok önce 600 TL'ye almıştım. Alacaksanız tanınmış mağazalardan alın ben de VC'dan aldım. Ama internette güvenilir adreslerde iyi fiyatlar bulabilirsiniz.
İkincisi tüm Xperia serisi telefonlarda genel sorun olarak PC Companion'dan güncelleme olayı var. Update Service ile deneyin araştırmalarıma göre daha iyi oluyor.
500 TL civarı bulursanız garantili olarak alın derim zaten inanın bana kaç kez yere düştü bana mısın demedi ha ciddi düşüşler miydi, pek değildi ama güveniyorum bu konuda.
...ve evet, çok kalın değil.
Sizin için telefonun genel durumunu araştırıp yeni bulduğum bilgileri belki yeni bir konuda birkaç gün içerisinde yayınlayacağım.
Her tür sorunuz için, tekrar burdayım, affınıza sığınıyorum... :)

Selamlar.. Her türlü sorumuz için burada olduğun için bir kaç soru sormak isterim. Umarım vaktinizi almam. Olumlu yada olumsuz vereceğiniz her cevap içinde şimdiden teşekkür ederim..

Benim sorunum aşağıya resimde gorüldüğü üzere çeyrek dairesel menü tuşları. Başlangıç tuşlarını 2 ci resimde (Xperia S deki gibi) yapmak mümkünmü? Ayrıca bir de arama yaparken sağ üste mikrofon resmi cikiyor ve genellikle kulağıma değip mikrofonu kapatiyor. Bunun bir çözümü varmı? Bu arada telefonum Android 4.0.4' e güncellenmiştir. Son olarak bu telefonlar için hangi kılıfı tavsiye edersin. Şimdiden teşekkürler.
Bu arada foruma resim koyamadım. Üyeliğimin kapasitesi yeterli değilmiş ama sanırım istediğimi anlatabilmişimdir.?

Hearkinless

Hearkinless

Üye
    Konu Sahibi
Anlatabildiniz, malesef mümkün değil. Sanırım buna ekran boyutu ve telefonun niteliği el vermez. Ben de denemiştim olmamıştı zamanında, dediğim gibi mümkün değil... (Bu arada çeyrek dairesel demeniz çok hoştu ordan anladım ^^)
Bir diğer konu, dün aynı sorunu ben de çok yaşadım, hoparlöre veriyor bende de sesi... Bunun çözümü arama yaptığınızda (erişilebilirlik seçimlerinden güç düğmesinin çağrıyı sonlandırma seçeneğinin işaretli olmamasına dikkat edin) kilidi kapatmak olabilir. Başka bir çözüm bunun için de mevcut değil.
Son olarak ben Ankara'da oturuyorum kabı jelatini bulunmuyor bu telefonun. Ben başta 5800'ın deri standart kılıfını kullanıyordum, Kızılay'dan ilk bulduğum kabı aldım ondan memnunum şu an, onu önerebilirim, SS'ini çekip atıyorum hemen. :)

- - - Eklendi - - -

Babamın telefonuyla çektim, sert kap olarak geçiyor... :)

- - - Eklendi - - -

4.0 ICS güncellemesi, klavuz, inceleme. O konu hakkındaki düşünceleriniz, sorularınız ve önerileriniz için bekleriz.
http://www.maxicep.com/sony-ericsso...t19i-ics-4-0-a-yukseltme-inceleme-655992.html

Üst Alt