Opera Mobile 12 (GÜNCEL VE HATASIZ SÜRÜM)

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Arkdaşlar opera 12 yi tekrar güncellemişler konuya link olarak ekledim 12 deki otomatik login vs sayfa açmama gibi sorunlar düzeltilmiş ve hafıza dolu uyarısını daha geç veriyor

Cuska

Üye
Arkdaşlar opera 12 yi tekrar güncellemişler konuya link olarak ekledim 12 deki otomatik login vs sayfa açmama gibi sorunlar düzeltilmiş ve hafıza dolu uyarısını daha geç veriyor

bende onu demiştim zaten :)

flybyblue

flybyblue

Üye
sağolasın

hakan_0001

hakan_0001

Üye
Operanın bilgisayar görünümünde siteleri açmaya yarayan programının yeni versiyonu

Görselinde bi kaç değişiklik var.

Siteleri 11.50 versiyonuna göre daha hızlı açıyo denemek isteye indirebilir

GÜNCEL VE HATASIZ SÜRÜMÜ İNDİREBİLİRSİNİZ

GİDERİLEN HATALAR

Twitter’a girerken yaşanan çökme giderildi.

Formun otomatik gönderilmesi sorunu giderildi.

Bazı açılış ve kapanış problemleri giderildi.

HTML5 video/ses etiketleri desteği tekrar geldi. ( skoru 319+9 bonus olmalı)

Sayfalar yüklenirken cihazın tepsi verme süresi kısaltıldı, yakınlaştırma animasyonlarının performansı iyileştirildi.

opera:config’deki font boyularıyla ilgili ayarlar artık kaydediliyor

Alıntıdir.

kardeş bu türkçemi birde rem yetersizliği devam ediyormu n73

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

ekol5441

Üye
ben denedim .(n73 te) başka bir siteden indirmiştim hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın diye uyarı veriyodu bakalım bu nasıl yinede paylaşım için tşkrler

holywar95

Üye
Emeğine sağlık ama hiç hoşuma gitmedi telefonun bütün ram'ini emiyor bitiriyor ne bu bilgisayar rami mi istiyor anlamadım ki

---------- Eklendi @ 18:35:57 ---------- Yazıldı @ 18:34:58 ----------

25 mb ram dayanmıyor ne yapacağız bunu nerde düzeltme

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık ama hiç hoşuma gitmedi telefonun bütün ram'ini emiyor bitiriyor ne bu bilgisayar rami mi istiyor anlamadım ki

---------- Eklendi @ 18:35:57 ---------- Yazıldı @ 18:34:58 ----------

25 mb ram dayanmıyor ne yapacağız bunu nerde düzeltme

Bundan önce ki daha beterdi :) ayrıca sürekli kullanım için kötü arada bilgisayardan girmek zorunda olduğum siteler var onun için kullanıyorum ben yapacak birşey yok yani eğer istersen 10.10 sürümünü dene çok az ram yiyor :)

b_b_b

b_b_b

Üye
teşekkürler ;)

cimbom04

cimbom04

Üye
opera 12 telefonun normal hafızasını dolduruyor ram deyil normal hafızası operayı kaldırdığım zamam 30 mb geri geliyor tekrar yüklediğimde hemen sorun olmuyor biraz kullandınmı tekrar hafızayı dorlduruyor indirme yapmıyorum neden böyle yokmu bunun çözümü arkadaşlar tel n95 8gb

bayon

Üye
    Konu Sahibi
opera 12 telefonun normal hafızasını dolduruyor ram deyil normal hafızası operayı kaldırdığım zamam 30 mb geri geliyor tekrar yüklediğimde hemen sorun olmuyor biraz kullandınmı tekrar hafızayı dorlduruyor indirme yapmıyorum neden böyle yokmu bunun çözümü arkadaşlar tel n95 8gb

benim hiç oyle bi sorunum olmadı ve telefon hafızasına kurulu program senin sorununu bilemiyorum

yyy

Üye
11.5 den farkı yok

ahmetkahraman

Üye
arkadaşlar Bendeki opera mobile sürümü 12.00.21.71 hafıza dolu hatası vermiyor.Tavsiye ederim.Telefonum E71

Metin MF

Metin MF

Üye
:tşk:

boydanger

Üye
opera 12.00.(2254) sv5 versiyonunda html5 video ve ses desteği gelmiş test ten 334 puan aldı ama 5800 telefonum da html5 destekli ne video izleniyor nede şarkı dinleniyor!! Dönüp duruyor o kadar sonra real player açılıp medya klibi açılamıyor diyor neden?

bayon

Üye
    Konu Sahibi
opera 12.00.(2254) sv5 versiyonunda html5 video ve ses desteği gelmiş test ten 334 puan aldı ama 5800 telefonum da html5 destekli ne video izleniyor nede şarkı dinleniyor!! Dönüp duruyor o kadar sonra real player açılıp medya klibi açılamıyor diyor neden?

Bunun desteklediği java anca geri sayımli siteleri destekliyo :)

cedit52

cedit52

Üye
opera turbo etkin olursa ram biraz rahatlıyor deneyin derim

budalamı

Üye
eline sağlık kardeşim bu versıyon daha iyi gibi geldi bana.

- - - Eklendi - - -

eline sağlık kardeşim bu versıyon daha iyi gibi geldi bana. Yanlız bu browser tel. Hafızaya indıriyo e hafızaya nasıl alcaz ayarlarında yok öyle bi seçenek bilen varmı ?

Üst Alt