RDM_Plus_v3.8.1_Java_ed BİLGİSAYAR KONTROL Signed (GÜNCEL VERSİYON EKLENDİ)

Sponsorlu Bağlantılar

plenken

plenken

Üye
teşekkürler süpermiş arkadaşım çok faydalı oldu

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagolasn dostum eline sağlık

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler.

gizlixxxx

Üye
nokia 701 de test eden varmı calışıyormu

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Birçok modelde çalışıyor. Büyük ihtimalle çalışacaktır deneyip sonucu bildirirseniz diğer arkadaşlar da bilgilenmiş olur.

ar-ko

Üye
kardeş seni çok sevdim teamwiever zaten gitti iphone felan yapı bravo bunu bizle paylaştığın için süper oldu ben iş seyehatlarine çıktıgımda bazen dosya unuttugum olkuyor direk bağlanır yaprım çok sagol...

anlamamki

Üye
kurdum çaliştirdim wifi ile denedim aynı lokasyonda fakat goruntu akısı stabil vesaglıklı degıl saygılar

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
kurdum çaliştirdim wifi ile denedim aynı lokasyonda fakat goruntu akısı stabil vesaglıklı degıl saygılar

Konu içerisinde de belirttiğim gibi, eksiği çok; fakat teamwiewer, symbian sürümünü çıkarana kadar tek uzaktan kontrol proğramı budur. ( olarak tek)

- - - Eklendi - - -

kardeş seni çok sevdim teamwiever zaten gitti iphone felan yapı bravo bunu bizle paylaştığın için süper oldu ben iş seyehatlarine çıktıgımda bazen dosya unuttugum olkuyor direk bağlanır yaprım çok sagol...

sagolasn dostum eline sağlık

teşekkürler süpermiş arkadaşım çok faydalı oldu

Güle Güle Kullanın...:oke:

mirza42

Üye
kinoni remote desktop ile kıyaslarsak hangisi daha iyi?

dj_demha

Üye
bende olmadı anca demoya giriyorum :S

ehweniser

Üye
HAPE.Services.RDM.Plus.v3.7.9.Incl.Desktop.S 60.J ava.ed-TgSPDA.jar

ben bu dosyayı bulamıyorum kardeşim nerde?

Dereck

Dereck

Üye
CTRL + ALT + DELETE gönderme özelliği var ama windows server 2008 de çalışmıyor malesef :S Ama program gerçekten müthiş teşekkürler..

Slanq

Üye
telde net olması gereklımi

HolyDoly

HolyDoly

Üye
kinoni remote desktop ve rdm+ ı bizzat telefonumda denemiş biri olarak;
kinoni yazılımından anlık yanıt alabiliyorsunuz yani komutu verdiğiniz andan itibaren maksimum 1-2 saniye gecikme ile işlem tamamlanıyor lakin bildiğim kadarıyla bu yazılımla uzak bağlantı kuramıyorsunuz yani yakındaki bilgisayarlar için geçerli.
RDM+ a gelirsek işlem ve görüntüler 5-10 saniye gecikme ile telefonunuza geliyor ki buda çok normaldir.Kinoni yanlızca yakın bağlantı kurabilirken RDM+ ile il dışından dahi bilgisayarınızı kontrol edebiliyorsunuz internet olması kâfi.Son olarak ufak bir ayrıntı kinoni remote de işlemlerin hepsini dokunmatik ekrandan halledebiliyorsunuz fakat RDM+ ta diyelim klasör açacaksınız fareyi klasörün üzerine getirip menüden çift tıklayı seçiyoruz.Yani komutları verirken sık sık menüden faydalanıyoruz bütün işlevler dokunmatikle halledilmiyor.

Bu yüzden iki programı kıyaslamak pek sağlıklı bir sonuç vermez bize.Özetle evinizdeki bilgisayarı başına oturmadan kullanmak istiyorsanız kinoni remote desktop işinizi görecektir.Ofisten veya seyehat halindeki bir yerden bilgisayarınızı kontrol etmek için RDM+ ı kullanabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir..

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo ve Esendağlı

elllf

Üye
teşekkürler. eline sağlık.
indirip kurdum. yanlız demo diyor. yanlış bir işlem yaptım acaba diye defalarca kontrol ettim. işin içinden çıkamadım.

agasaga

Üye
cebe kuramadım bunu ya

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
rar ın içindeki .sis uzantılı uygulamayı kuracaksın.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. eline sağlık.
indirip kurdum. yanlız demo diyor. yanlış bir işlem yaptım acaba diye defalarca kontrol ettim. işin içinden çıkamadım.
Demo dediği şey, proğramın ana menüsündeki demo adrestir. Siz onu silip, o sayfada herhangi bir yere basılı tutun. NEW ADRESS yazısını göreceksiniz. Ordan bağlantı yapacağınız bilgisayarın bilgilerini girerek işleme başlayabilirsiniz... Proğram kesinlikle demo değil. 1 yıldan fazla süredir k

cxfuat1616

Üye
bizzat denedim ellerine saglık teşekkürler.

Üst Alt