FreeUnRAR v1.0....... Rar dosyalarını açma programı hemde türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
FreeUnRAR v1.0....... Rar dosyalarını açma programı hemde türkçe
Arkadaşlar bu konuyu bir arkadaşımız açmış ama link ölmüş bunu gördüm ve yeni konu açma gereği duydum türkçelestirme bana ait ve ilk türkçeye çevirdiğim program bazı kelime hataları varsa kusura bakmayın artık nede olsa ilk çevirim :) bu program bilgisayardaki gibi rar dosyalarını açmayı sağlayan bir program ve içimizden diyebilirsiniz X-plore zaten açıyor diye evet açıyor ama dosyaları çıkarır iken dosyaları bozuyor ve yüklenmez hale getiriyor o yüzden bu program i kullanmanızı tavsiye ederim ve birde konuyu gene telefondan açıyorum ondan resim koyamadım k.b :(

Not: arkadaşlar emeğe saygı lütfen çeviri işi çok zor gerçekten sadece şu basit program 30 dk mi aldı ve büyük programları düşünürsek bu iş saatler sürebiliyor yada günler bunu kendim için demiyorum bütün çeviri yapan arkadaşlar için diyorum onların paylasimlarına bir teşekkürü çok görmeyi saygılarımla iyi günlerde kullanın :)

Çevirilerin devamı gelecek :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, Last-Trump, cemal7791 ve 4 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler ancak dosyayı upload ettiğiniz gib resmide aynı siteye upload ederseniz çok iyi olur teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Depresif_Turk ve m.kaya.o9
m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler ancak dosyayı upload ettiğiniz gib resmide aynı siteye upload ederseniz çok iyi olur teşekkürler

Haklısın telefona resim alma programını yeni yükledim bundan sonra resimleri de yüklerim hattı yükleyeyim :)

+++rep+++

Üye
sertifika hatası

ihsanabi75

Üye
Teşekkürler

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

devilmentc

Üye
ewt sertefika hatası veriyo ilgi lütfen

eskobart1

Üye
kardeş dosya yüklemeye çalıştığımda sertifika hatası diyor

poyrazkole

Üye
aynen :)tuhaf ama uygulama sahibyle görüşün dyo:)

Üst Alt