Aranıp da Bulunmayan Tofaş Şahin-Doğan-Kartal Kullanıcı El Kitapları (.pdf)

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Aranıp da Bulunmayan Tofaş Şahin-Doğan-Kartal Kullanıcı El Kitapları (.pdf)

Ülkemizde tofaş kuş serisini kullanan birçok vatandaş olmasına rağmen çoğu arabanın kullanım kılavuzu ya kayıptır ya da gerekli olmadığı düşünülüp atılmıştır. Oysa arabanızdaki bazı basit sorunları hemen tamirciye götürmek yerine basitçe kendiniz çözebilir, arabanızın dilinden anlayabilirsiniz.:sofer: .Pdf Formatındadır. (Adobe Reader ile veya cep telefonunuza yüklediğiniz programlarla açabilirsiniz.)

1994 Ve Öncesi Doğan S, Doğan SLX, Kartal, Kartal SLX, Şahin İçin;

1996 - 2000 Arası Doğan S-SLX-SLX i.e. Kartal S-SLX-SLX i.e.-1.6 Şahin 1.4 1.6-S

2000 Model ve Üzeri Doğan 1.6ie, Kartal 1.6(Düz Kartal), Kartal 1.6ie, Şahin 1.4, Şahin 1.6ie İçin;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MOHAMEDGAMALELSAYED, zogiç, MAERKEK ve 1 kişi daha

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Olamaz.İnanamıyorum:D
Zaten 3-5 sayfadır.
Klima,airbag,abs,bas kullanımını anlatamayacağına göre.

• Beğen
Tepkiler: MOHAMEDGAMALELSAYED
STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Olamaz.İnanamıyorum:D
Zaten 3-5 sayfadır.
Klima,airbag,abs,bas kullanımını anlatamayacağına göre.

3-5 Sayfa Değil Tam 100 Sayfa Lastik Değişimine Kadar Anlatıyor:ehe

Edit : Klima da var bir kısmında klimanın kullanımını anlatıyor:oha:

birmot

birmot

Üye
anlatsalar ne olcak zaten en fazla 5 sene sonra hepsi hurdaya gittcek bide yasa çıkarsa tamadır:d:

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Anlatılacak başka birşey olmadığı için lastik değişimini bile anlatmışlar. :)

Evet bencede. Ama zamanın şartlarına göre lastiği değiştirmesini bile bilmeyenler vardı. Ama o zamanlar anadollara, 124 lere göre lüks araçlardı.

anlatsalar ne olcak zaten en fazla 5 sene sonra hepsi hurdaya gittcek bide yasa çıkarsa tamadır:d:

Bence daha en az 10 - 15 sene yollarda olurlar bazı vatandaşın maddi imkanı avrupa araçları almaya yetmiyor. Azıcık para biriktirseler hemen şahin doğan alıyorlar. Piyasası hala canlı.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bizim eski arabamızdı şahin :D
2009 da saatık ama kullanma kılavuzunu bulamamistik o yüzden verememiştik koltuğun altından çıkmıştı toz bağlamışbi şekilde :D
ama bizi heryere götürürdü mübarek.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
bizim eski arabamızdı şahin :D
2009 da saatık ama kullanma kılavuzunu bulamamistik o yüzden verememiştik koltuğun altından çıkmıştı toz bağlamışbi şekilde :D
ama bizi heryere götürürdü mübarek.

Evet konfor pek yok şahinlerde ama gitmediği yer de yok dağa taşa çıkan araba renault 12 gibi :sofer:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Avuç kadar motor ama bana mısın demiyorlar :)

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
1996 - 2001 arası çıkan modeller için basılan kitapçık eklendi.

lolaman

lolaman

Üye
Beyler isterseniz 0km şahinler mısırda üretiliyor kısaca şöyle 2012 model şahin-doğan :D

hunternadir

Üye
Arkadaşlar 1994 Ve Öncesi Doğan S, Doğan SLX, Kartal, Kartal SLX, Şahin İçin; olan linkler premium gibi geldi bana indiremiyorum. Free user olan linkleri ekleyebilirmisiniz acaba. Teşekkürler....

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 1994 Ve Öncesi Doğan S, Doğan SLX, Kartal, Kartal SLX, Şahin İçin; olan linkler premium gibi geldi bana indiremiyorum. Free user olan linkleri ekleyebilirmisiniz acaba. Teşekkürler....

Linki yeniledim. İndirebilirsin.

djserdar58

Üye
Teşekkürler

Esendağlı

Esendağlı

Üye
çok teknolojik araçlar,kullanım kılavuzu mutlaka olmalı:)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
2001 den sonra kartal doğan şahin üretildimiki :hmmm

Üst Alt