Yeni Konu Açmadan Bir Bakın

Sponsorlu Bağlantılar

fbliaksu

fbliaksu

Üye
e7 ye gösterildiği şekilde deniyorum olmuyo

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
e7 ye gösterildiği şekilde deniyorum olmuyo

E7 yi hard formatı deniyorsunuz sanırım öyle mi? Hard format atmak için cihaz kapalı olmalı ve tuşlara basılı tutarken en son açma/kapama tuşuna basmalısınız. Yani diğer 3 tuşa basılı tutarken cihazı açmaya çalışırsanız format atıyor ;)

muhammed_mf

muhammed_mf

Üye
Arkadaşlar c7 belle fp1 ne zaman çıktı bu belle yazılımı mı yoksa yeni yeni ise benım telefonum güncellemelerde görmiyor!

umt07

umt07

Üye
bu otg nokia 603 lerde çalışır mı?

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Arkadaşlar c7 belle fp1 ne zaman çıktı bu belle yazılımı mı yoksa yeni yeni ise benım telefonum güncellemelerde görmiyor!

C7 için henüz fp1 yok. FP1 güncellemesi 701, 700 ve 603 için çıktı.

KxTR79

KxTR79

Üye
çok özenli ve temiz biir çalışma.teşekkürler:)

imthedoctor

imthedoctor

Üye
bir sey soracagım. E6'ya nasıl hard format nasıl atabilirim? Formatlık bir durum yok ama yine de bilgimiz olsun. Bir de bir yerde hard format attıktan sonra office uygulamaları filan siliniyormus diye duydum. Dogru mu bu?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Çok emek harcamışsın bilmeyenler için faydalı kaynak ;)

gahbagarlı

Üye
kardeşim eline sağlık... emeğe saygı:tşk:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
bir sey soracagım. E6'ya nasıl hard format nasıl atabilirim? Formatlık bir durum yok ama yine de bilgimiz olsun. Bir de bir yerde hard format attıktan sonra office uygulamaları filan siliniyormus diye duydum. Dogru mu bu?

E6 kullanmadığımdan tam bilemiyorum ama benzer tuşlarla atılıyordur muhtemelen format. Hard format öncesindeki yazılımın ayarlanış şekline göre format sonrası kalacak programlar değişebilir, ancak ofis uygulamaları ve benzer diğer sonradan yüklenebilecek birçok program genelde format ile silinir ;)

TrBelle

TrBelle

Üye
güzel bir paylaşım olmuş saolasın :D

cates94

cates94

Üye
s^3 için hareketli walpaper temayı nerden bulabilrim c6-01 belle mümkünse link atarmısınız

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
s^3 için hareketli walpaper temayı nerden bulabilrim c6-01 belle mümkünse link atarmısınız

S^3 için hareketli wallpaper yok. Sadece AnimSprite gibi bir program vardı ekranda hareket eden gif dosyalarını çalıştıran. Onun dışında duvar kağıtları hareketli olmuyor malesef :(

tempestshine

tempestshine

Üye
arama tuşuna uzun basınca commands açılıyor

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Evet bu notu da aslında eklemek gerek :) Mesajlar, ayarlar, kamera gibi birçok özelliğin yanı sıra yeni mesaj, rehber isimleri gibi birçok işlemi de yapmayı sağlayan bir özellik. Malum eskiden beri gelen bu özelliği aslında baya da güzel geliştirmişler. Türkçe desteği de olsaydı süper olurdu.

tempestshine

tempestshine

Üye
örneğin iphone gibi :D programın ismini söyle açılsın.güzel olurdu.bu da iş görüyor ama.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
örneğin iphone gibi :D programın ismini söyle açılsın.güzel olurdu.bu da iş görüyor ama.

Bu aslında S60v3 lerde hatta daha eskisinde bile bulunan bir özellik ama işte Nokia bunu reklam konusu etseydi vaktinde iyi olurdu.

tempestshine

tempestshine

Üye
s60v3 bile varmıydı? vay canına.

tempestshine

tempestshine

Üye
O tür telefonları hiç kullanmadığım için bilmiyorum.Ben s40'dan symbian belle'ye geçtim.biraz hızlı bir geçiş oldu :)

Üst Alt