OPDA.NET.CN (OPDA) Yeni Sertifika alma yöntemi.(İngilizce Dil-Türkçe Anlatım) 11/12/2009

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zvezdarea

Üye
herşey tamam sabah üye oldum bu siteye ama sertifikam çıkmışmı cıkmamısmı ogrenmek için giriyorum fakat kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum orda certifikaya tıklıyorum my certifika diyorum beni tekrar giriş yapma ekranına götürüyor sağ üstde bakıyorum otomatik çıkışmı yaptı diye acaba ama ordada nickim yazıyor ama acık oldugum halde girmemi istiyor ben devam ediyorum burda yinede k adımı ve şifremi yazıyorum ana sayfa geliyor ordan yine my sertifika yine üye ekranı geliyor durumumu goremiyorum yani ne yapmalıyım tarayıcım ie7

Emrgncy

Emrgncy

Üye
herşey tamam sabah üye oldum bu siteye ama sertifikam çıkmışmı cıkmamısmı ogrenmek için giriyorum fakat kullanıcı adımı ve şifremi giriyorum orda certifikaya tıklıyorum my certifika diyorum beni tekrar giriş yapma ekranına götürüyor sağ üstde bakıyorum otomatik çıkışmı yaptı diye acaba ama ordada nickim yazıyor ama acık oldugum halde girmemi istiyor ben devam ediyorum burda yinede k adımı ve şifremi yazıyorum ana sayfa geliyor ordan yine my sertifika yine üye ekranı geliyor durumumu goremiyorum yani ne yapmalıyım tarayıcım ie7

Arkadaşım Opda artık sertifika vermiyor. Boşuna uğraşıyorsun
imei numaranı boşuna yapıştırma sağa sola, yarın telfonunun imei ni çin malı bi tele klonlarlar. Birde onunla uğraşırsın.
Ya bu şekilde kullanmaya devam edeceksin yada sistemi hackliyeceksin

Zvezdarea

Üye

Arkadaşım Opda artık sertifika vermiyor. Boşuna uğraşıyorsun
imei numaranı boşuna yapıştırma sağa sola, yarın telfonunun imei ni çin malı bi tele klonlarlar. Birde onunla uğraşırsın.
Ya bu şekilde kullanmaya devam edeceksin yada sistemi hackliyeceksin
ben oraya imeimi yazdım yolladım ama geri silemiyorum ne yapmalıyım :(:(:(:(

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ben oraya imeimi yazdım yolladım ama geri silemiyorum ne yapmalıyım :(:(:(:(

Silinmesi lazım ama endişe etmenede gerek yok
Bir defa yazmışsın artık silsen ne fark eder. Güvenirliğinden emin olmadığınız sitelere ımeı paylaşmayın.

---------- Eklendi @ 20:26:33 ---------- Yazıldı @ 20:23:04 ----------

sertifika sorunu için hack yöntemleri var onları deneyin

bunlardan birini dene

Tüm symbian cıhazları 3 dk da hackleme 2012) sertifika derdine son )

www.maxicep.com/symbian-s60v3-deste...kadar-kolay-ve-pratik-olur-buyrun-554048.html

• Beğen
Tepkiler: Zvezdarea

Zvezdarea

Üye

Silinmesi lazım ama endişe etmenede gerek yok
Bir defa yazmışsın artık silsen ne fark eder. Güvenirliğinden emin olmadığınız sitelere ımeı paylaşmayın.

---------- Eklendi @ 20:26:33 ---------- Yazıldı @ 20:23:04 ----------

sertifika sorunu için hack yöntemleri var onları deneyin

bunlardan birini dene
telefonu alalı 1 hafta filan oldu garanti kapsamı bozullmaz demi?? biraz acemiyim :D

muhammed öztürk

Üye
arkiler son boşluğa ne yazmamız gerekiyo yazı küçükte fotoda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt