Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatım 3

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Carbide ui Tema yapımı Videolu Anlatım 3
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105, Neshter1341, OttomaN TigeR ve 6 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Tema yapmayan , yapamayan kalmıyacak :oke:
Eline sağlık yine süper bir anlatım olmuş :good:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
Yine süper Anlatım abi Teşekkürler.:oke:

eskbxl

eskbxl

Üye
helalin var usta eline emegine saglik iyiki varsin

• Beğen
jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı kardeş
teşekkürler eminimki işe yarar

• Beğen
bYbuqqs

bYbuqqs

Üye
forumda uıd list bulamadım link verebilirseniz çok memnun olurum teşekkür ederim.

eskbxl

eskbxl

Üye
usta dedigimi yaptim sayende bir fikrini almak icin fotolarini yukluyorum

yaptigim temanin iyi kotu yorumlarini bekliyorum usta
ufak bir sorunum daha var :) bir turlu imzalayamiyorum anlamadim hata nerde iki defa yeni deyim imza aldim ama hep bu hatayi veriyor nerede hataliyim ben

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
usta dedigimi yaptim sayende bir fikrini almak icin fotolarini yukluyorum

yaptigim temanin iyi kotu yorumlarini bekliyorum usta
ufak bir sorunum daha var :) bir turlu imzalayamiyorum anlamadim hata nerde iki defa yeni deyim imza aldim ama hep bu hatayi veriyor nerede hataliyim ben

Öncelikle temada düzeltilecek yerler var tabi sadri kardeş.Mesajını editlersen sadece birini görüntüleyebildim oda ikinci resim.Bunu dışında imza dosyalarını Belgelerim klasörüne oluştur ve diğerlerini hem programdan hemde pcden sil kardeş birde öle dene.Temanın geneli iyi ama başarılar.:alkis

eskbxl

eskbxl

Üye

tekrar yukledim insallah bu sefer oldu
buda hata veren
usta hata benden kaynaklanma ihtimali yuksek ben anna tema yapmaya karar verdim buna tdf bir paket yukledim ve bazi ikonlar anna ikonu kaldi bazilarinida ben svg ikonlari ile deyistirdim acaba diyorum carbide nin ikonlari veya tpf dosyasinin ikonlari svg deyilmiydi bide boyle bir hata sayfasi cikiyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hayır son resimde paketeleme sorunlarından birisi var sende ikonlarında linkleme ile tpf dosyasındaki birbirini tutmuyor.yapman gereken birinci yol ise bahsi geçen ikonları önce default bırak elleme eğer yine hata verirse tpf dosyasında sıkıntı var demektir.

eskbxl

eskbxl

Üye
usta dedigini yaptim belgerime attim ama olmadi ? bos bir vaktinde teamviwer ile bir el atsan olmazmi :)

eskbxl

eskbxl

Üye
usta yine yardimina ihtiyacim var bu seffaf beyaz gibi gorunen yeri silmek istiyorum. telefonda parlak acik mavi olarak cikiyor arkadaki yazilar hic gorunmuyor ama bir turlu bulamadim nerede ise

bu carbide deki temalardan bi bu oluyor telefona diyerleri ile yaptimmi renklerin hic biri benim yaptigimi tutmuyor?

Üst Alt