Garmin Başarsoft 2012.04 Turkiye Haritası unlocked 205.456 KB

Sponsorlu Bağlantılar

andariel

Üye
    Konu Sahibi
Garmin Başarsoft 2012.04 Turkiye Haritası unlocked 205.456 KB
Garmin Başarsoft sitesi indirme tarihi 12/04/2012, eski harita 2011.10 idi boyutu 185.928 KB idi güle güle kullanın,
Bkz harita detayları
http://www.basarsoft.com.tr/download/BasarsoftTurkiye201203TR.pdf

Harita:
Alternatif:

şifre :indirdivx1967

Harita isimleri:
gmapprom.img - cihazla birlikte gelen harita, ancak gerektiğinde silinip bu isim altında başka harita da yüklenebilir
gmapprom1.img - iki haritayla gelen cihazlarda ikinci haritanın adı.bu da değiştirilebilir, ya da yoksa kullanıcı tarafından yüklenecek herhangi bir ek harita olabilir
gmapsupp.img - kullanıcının yükleyeceği ek harita
gmapoem.img - kullanıcının yükleyeceği ek harita
Bunlardan ilk üçü menüden aktif ya da pasif hale getirilebilir. Dördüncüsü ise bu açıdan değiştirilemez.
Ayrıca iç bellekte:
gmapbmap.img - baz harita
gmaptz.img - saat dilimi haritası
isimleri altında cihazla gelen iki harita daha vardır...

• Beğen
Tepkiler: theyunus, askamer, maruf55 ve 13 diğerleri

celalguven41

Üye
Çok teşekkürler...

eprof

Üye
teşekkür ederim eline sağlık

casman

Üye
garmin 205w var yeni haritayi nasil yukleyebilirm

bluemoon_234

Üye
çok teşekkürler

006kanka006

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık

hakan10000

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık.

kemancım

kemancım

Üye
Paylaşım için teşekkür ederim. Başarsoft firmasının bu başarılı çalışması içinde söylenecek söz gurur verici. Teşekkürler.

fatihkilic3419

Üye
Emeğinize sağlık

the_doctorr

the_doctorr

Üye
yeni harita için teşekkürler indiriyorum :)

• Beğen
Tepkiler: lazeylem

lazeylem

Üye
Elineze sağlik..

zidanezidan_67

Üye
bende siyah boş bir harita çıktı ama hata nerededir bilmiyorum :)

space0020

Üye
paylaşan arkadaşada teşekkür ederim. bu güne kadar gördüğüm en iyi harita yaşadığım yer 3700 nüfuslu bir yer ve 100'e yakın poi var, caddeler sokaklar çok ayrıntılı. başarsoft çalışanlarının bulunduğum ilçeye gelerek çalıştıklarını biliyordum hatta kendileri ile görüşmem bile oldu ama böylesine ayrıntılı harita çıkaracaklarını düşünmemiştim. tek kelime ile on numara bir harita ve paylaşım..

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
paylaşım için teşekkürler ama haritanın boyutu zipten çıkınca 205 mb değil 198 mb ?

Coolwhisper

Üye
paylaşım için teşekkürler ama haritanın boyutu zipten çıkınca 205 mb değil 198 mb ?
Bu haritayı cep telefonu sürümü olan garmin Xt mobile 5,00,50 de kullanabilir miyiz?

---------- Eklendi @ 09:15:13 ---------- Yazıldı @ 09:14:43 ----------

Bu haritayı cep telefonu sürümü olan garmin Xt mobile 5,00,50 de kullanabilir miyiz?

vvvraptorvvv

Üye
emeği geçenlere teşekkürler.

hydrop

Üye
elinize sağlık teşekkür ederim. bi sorum olacak arkadaşlar bu haritayı garmin 5.00 windows mobile için olan garminde kullanabiliyormuyuz acaba (benim tel omnia 2) sanırım kullanılır değilmi.?

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
elinize sağlık teşekkür ederim. bi sorum olacak arkadaşlar bu haritayı garmin 5.00 windows mobile için olan garminde kullanabiliyormuyuz acaba (benim tel omnia 2) sanırım kullanılır değilmi.?

ben 5800 da 5.50 de sorunsuz kullanıyorum

Üst Alt