yeni 8500 bada 2.0 XXLC1 CUSTOM ROM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yeni 8500 bada 2.0 XXLC1 CUSTOM ROM
arkadaşlar nexus un cıkardıgı güzel bir cfw daha şu an denedim ve stabil gayet

Password: cro-wave.ino

ml ile yüklenecek dosyalar
1 -
BOOTFILES
2 - amss
3 - apps_Hacked_S8600
4 - bplib_S8500OpEuroCommon
5 - CSC_S8500_Open_Europe_ver.1.0_NexusLC1
6 - FactoryFs_S8500_Open_Europe_Common_Nexus
7 - Rsrc2_S8500(Low)
8 - Rsrc_S8500_Open_Europe_Common.Nexus.
9 - ShpAppHD.Nexus

NexusLC1 ver.1.0

Lang0=ENGLISH
Lang1=GERMAN
Lang2=ITALIAN
Lang3=SPANISH
Lang4=DUTCH
Lang5=PORTUGUESE
Lang6=TURKISH
Lang7=IRISH
Lang8=KOREAN

CSC_preconfiguration:XEN;TUR;MET;KOR;ITV;DBT;XTC

NexusLC1 ver.2.0

Lang0=ENGLISH
Lang1=SLOVENIAN
Lang2=CROATIAN
Lang3=ROMANIAN
Lang4=BULGARIAN
Lang5=MACEDONIAN
Lang6=SERBIAN
Lang7=RUSSIAN
Lang8=ESTONIAN
Lang9=LATVIAN

CSC_preconfiguration:BHT;CMF;GBL;HAT;KOR;MBM;MOT;M TL;SER;SMO;TMT;TRA;VVT

NexusLC1 ver.3.0

Lang0=GERMAN
Lang1=ENGLISH
Lang2=ITALIAN
Lang3=FRENCH
Lang4=HUNGARIAN
Lang5=POLISH
Lang6=CZECH
Lang7=SLOVAKIAN
Lang8=KOREAN

CSC_preconfiguration:KOR;DBT;ITV;IRD;VDC;VDH;ORC;X EF;XEO;XEH;XEZ

dosya içersinde 3 adet csc dosyası var NexusLC1 ver.1.0 i kullanacaksınız tükçe dil ve klavyede karakter desteği mevcut samsungapps güncellemesini yapın gayet iyi yani

beğen tuşu hemen sağında :)

• Beğen
Tepkiler: BABA KARTAL, onderos, zindandelen ve 4 diğerleri

EFSANELER_34

Üye
ellerine sağlık detay için de noksanlık var dosyalar için şifre istiyor onu yazmamışsın veya şu password: cro-wave.info ise şifre cıks onu kabul etmiyor

---------- Eklendi @ 11:14:05 ---------- Yazıldı @ 11:09:48 ----------

ehüüü bunda da 8600 yazıyor (3 - apps_Hacked_S8600) yanlışlık yok değilmi:islik

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ellerine sağlık detay için de noksanlık var dosyalar için şifre istiyor onu yazmamışsın veya şu password: cro-wave.info ise şifre cıks onu kabul etmiyor

---------- Eklendi @ 11:14:05 ---------- Yazıldı @ 11:09:48 ----------

ehüüü bunda da 8600 yazıyor (3 - apps_Hacked_S8600) yanlışlık yok değilmi:islik

yok yanlışlık ve ayrıca şifreyi kopyala yapıştır yapma klavyeden yaz korumalı o yüzden :D

EFSANELER_34

Üye
valla klavyeden yazdım yaf|-) cro-wave.info dedim ahanda büle yazı çıktı bilmem birşey doyasında crc hata sı dosya bozuk veya şifre hatalı girilmiş olabilir

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
valla klavyeden yazdım yaf|-) cro-wave.info dedim ahanda büle yazı çıktı bilmem birşey doyasında crc hata sı dosya bozuk veya şifre hatalı girilmiş olabilir

crc hatası dosyayı indirirken hata olmuş ondan vermiş bu uyarıyı dosyayı tekrar indirmeyi dene

EFSANELER_34

Üye
onu kaldırdım yeniden indirdim yine aynı hatayı veriyor bu :angry: ne diye şifre koyuyorlar şifresanki çok gizli anamadım gitti tövbe tövbe

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
onu kaldırdım yeniden indirdim yine aynı hatayı veriyor bu :angry: ne diye şifre koyuyorlar şifresanki çok gizli anamadım gitti tövbe tövbe

HERHANGİ HİÇ BİR SIKINTI YOK TEKRAR İNDİRDİM VE AÇTIM SEN BİR YERDE HATA YAPIYORSUNBAK RESİM DE KOYDUM

• Beğen
Tepkiler: zohanefe

EFSANELER_34

Üye
şifre cro-wave.info bu dimi

---------- Eklendi @ 17:34:41 ---------- Yazıldı @ 17:23:06 ----------

valla hiç elleşmiyorum bile kuzu kuzu indiriyor ama sonrası cıkss kesin bi yerde yanlışlık varda nerde acaba değişiklikmi yaptılar

zohanefe

Üye
ben indirdim her hangi bir sorun yok

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
şifre cro-wave.info bu dimi

---------- Eklendi @ 17:34:41 ---------- Yazıldı @ 17:23:06 ----------

valla hiç elleşmiyorum bile kuzu kuzu indiriyor ama sonrası cıkss kesin bi yerde yanlışlık varda nerde acaba değişiklikmi yaptılar

senin nette bir sorun olabilir indirirken bağşantı kesilirse bir anlık ondan olur sen bunu anlayamazsın kesintiyi

EFSANELER_34

Üye
hımm o zaman bi kaç kere daha indircez heral hele biraz daha uğraşayım bakalım olmaz sa c planıni devreye sokacağız

EFSANELER_34

Üye
yok arkadaş winrarı kaldırdım yeniden yükledim nexusu 5 kere daha indirdim aynı hatayı veriyor :s artık kesin benim pc de varda nerde var arıza

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
allah allah ben anlamadım gitti bende tekrar indiriyorum şifreyi yazıyorum acılıyor no problem

EFSANELER_34

Üye
birşey sorcam geçenler de pc de sorun vardı mcsoft u aradım teamwrar la sorunu çözdü fakat buraya kısa yoldan örnek bu sayfaya gelmek için bu sayfanın adres çubuğunda olan linki excel e kaydetmıştim önceden buraya excel deki linkten giriş oluyordu mcsoft sorunu çözdükten sonra aynı şekilde giriş yapamıyorum buraya excel de ki link e tikladigımda bazı ayarlar sistem yöneticisi tarafından değiştirildigi için o linke bağlantı gerçekleşmiyor acep ondan olabilir mi bu arada 2 kere daha indirdim ana cikss aynı uyarı var uyarıyı kopyalama yapamıyorum yoksa kopyalacam

EFSANELER_34

Üye
yok yok yok açmıyor bu şifre kesin hatalı arkadaş 950 tl tel yüzünden 1.500 liralık pc yi çakacam duvara:angry:

zindandelen

zindandelen

Üye
bu custom room çok güzelmiş ne pil bitirme derdi ne de başka bişi o maximum hız diye ekledikleriniz yüzünden kıracaktım telefonu nerdeyse..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eee hersey oyle ha diyince olmuyor samsung hic yapmiyor ona bakarsan sende buldun sikayet ediyorsun tesekkur edecegine

zindandelen

zindandelen

Üye
eee hersey oyle ha diyince olmuyor samsung hic yapmiyor ona bakarsan sende buldun sikayet ediyorsun tesekkur edecegine
iyide kardeşim bak bu nexus denen kişinin yaptığı gayet güzel allah razı olsun diyoruz ..sende bunu burada paylaştın sanada teşekkür ederiz ..ama alınmak yok senin yaptığın bada 2.0 kötü en basitinden hesap makinası bile sorunlu be dostum..

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ozaman kullanma dostum alinmada yani ben bukadarini yapabiliyorum daha iyi custom rom yapanlarda var benim cihazimda kendi yaptigim yuklu sende nexsus u kullan olay bu ben custom rom yaparken hak verirsinki tum detaylarini gozle goremem gorsem zaten sorunsuz olurdu herkes onu kullanirdi ben nexusun yaptigi da bile kusur gosteririm sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt