[SPB Software] SPB Mobile Shell v3.08(944) S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

aykutozkann

aykutozkann

Üye
kurdum deniyorum. İlk ön yargım kırıldı animasyonların ve sıstemın telefonu yavaşlatacağını dusunmustum ama oyle bır sorun yok. izlenimlerimi paylaşacagım tam kullandıktan sonra

interka

interka

Üye
bi kuralım bakalım nasılmıs

a0cc

Üye

Öyle zor bir soru sordun ki kimse cevap veremez buna :D İndirdiğin dosyanın üzerine tıkla sırayla adımları takip et.Olay bu yani.

kardeş dosyanın üzerine tıklıyorum birlikte aç diyor prog fln mı lazım bu dosyayı acabilmek için :D

akifd

akifd

Üye
teşekkür ederim kardeş eline emeğine helal olsun ben 701 kullanıyorum kurdum ve hemen tescilledim ilk kodu girdim tescillendi yanlız program içinden gezinirken ekran ışığı çok ani olarak kapanıp kapanıp açılıyor normal dururken birşey Yok sadece program içinden gezinirken acaba zarar verirmi şimdiden teşekkür

covar

covar

Üye
nokii tam bi hayal kırıklığı samsung 3d yapmış cıkarmış cihazlarına nokia halen normalinden gidiyo 5 para etmez

lockefekan

Üye
Saol dayı kodlar için çok saol

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
çok güzel uygulama emeğe saygı

Hayritler

Üye
s60 5th uyarmı

luckysleven

luckysleven

Üye
teşekkür ederim kardeş eline emeğine helal olsun ben 701 kullanıyorum kurdum ve hemen tescilledim ilk kodu girdim tescillendi yanlız program içinden gezinirken ekran ışığı çok ani olarak kapanıp kapanıp açılıyor normal dururken birşey Yok sadece program içinden gezinirken acaba zarar verirmi şimdiden teşekkür

evet aynı sorunu bende yaşadım varmı bunun bir çözümü

remarke

remarke

Üye
:tşk: gercekten emegine sağlık.

bytllh

bytllh

Üye
sğl hocam eline sağlık
ama bunu kurduktan sonra istediğimiz zaman kapatamıyor muyuz uygulamayı ben onu bulamadım :)

pusu6600

Üye
beyler ben bu prog. sadece ev ekranını kullanmak istyorm menusunu ıstemıyorum nasıl yapabilirim?

serinaga

serinaga

Üye
Menüye tıklamazsın olur biter. Şaka bir yana sanırım böyle bir seçenek yok, ama ayarlardan kısıtlama yapabilirsin ...

boncukkom

boncukkom

Üye
emege saygı sagol lakin saatte sorun var bir ayar verirseniz iyi olur teşekkür

amficci

amficci

Üye
çok güzel teşekkürler

mesut-0114

Üye
çok sağol bal gibi oldu:)

lemale