Belle Tema Arşivi [ Yenileri Eklenecek ] [Son Güncelleme 07.04.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

drapez67

Üye
thanks!

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Glossy Grass Pro by Arjun Arora

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Glossy Black Pro by Arjun Arora

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: n000k
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
[h=2]Bellumia 900 Ultima by Unknown Vendor (Theme/Wallpaper/Clock Widget Set)[/h]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: tempestshine ve n000k
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Dreamcatchers by Lao Stia

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
onuc0bir

onuc0bir

Üye
temalar cok guzel tesekkur ederim.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
temalar cok guzel tesekkur ederim.senden bi istegim olacak. ajanda yi cok kullanan birisyim. ajanda notlarinda ve hatirlatmalarda yazilari net gozukecek , tema resmi arkasinda gozukupte yazilar gozukmez olmayacak , sade temalar hangileridir? liste halinde yazarsan benim icin cok verimli olur. cunku temlari indirip denemesi problem degil silerken cok karisik oluyor. bu hususta yardimci olurmusun sevgili najanaja
o dediğin benide uğraştıracak ama sadece binm telde kurulu olanlara bakabilirim uygun olanları söylerim.

canvas mono pro by playerz
red carbon by simograndi
angry bat by thabull
808 red style pro by flotron
carbon violet by invaser
chrome pro by ind190
dreamcathers by laosatia
glam by ind190
glossy black pro by arjunarora
jammin pro by ind190
kayu 3.0 by ind190
meedroid by flotron
metro ravision pro by daeva112
metro revolution by daeva112
midnight red belle by arjun arora
neon colours by teri
pandora by morkino
plangi pro by ind190
retro woods pro by daeva112
total black v2 pro by ind190
total black v3 pro by ind190

bunlara bi bak bakalım kimisi bu arşiv içinde kimisi yeni paylaşıldı önizlemelerine bakarak sadeliğine sen karar ver hepsinin tek tek ajandasına baktım hepside okunaklı. yukarıda gelişmiş aramanın solundaki google özel aramadan bakarsan daha çabuk bulursun link olarak verecektim ama konuda karışıklık olmasın diye sadece isimleri veriyorum dediğim gibi arama yaparsan çok çabuk bulursun :oke:

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
onuc0bir

onuc0bir

Üye

bunlara bi bak bakalım kimisi bu arşiv içinde kimisi yeni paylaşıldı önizlemelerine bakarak sadeliğine sen karar ver hepsinin tek tek ajandasına baktım hepside okunaklı. yukarıda gelişmiş aramanın solundaki google özel aramadan bakarsan daha çabuk bulursun link olarak verecektim ama konuda karışıklık olmasın diye sadece isimleri veriyorum dediğim gibi arama yaparsan çok çabuk bulursun :oke:
[/QUOTE]

ya arkadas soyle bi buton olsa keske. farkli begen yada super begen gibi. bunu hakediyosun. cok tesekkur ederim. emegine saglik.

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

ya arkadas soyle bi buton olsa keske. farkli begen yada super begen gibi. bunu hakediyosun. cok tesekkur ederim. emegine saglik.[/QUOTE]

:rica: önemli deil kardeş yapabileceğim birşey olduğu sürece uğraşır herkese yardımcı olmaya çalışırım. foton pek güzelmiş :)

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
onuc0bir

onuc0bir

Üye
orjinaldir.hindistanda cekmistim. tesekkur ederim.onuda tema yapabilirmiyiz (saka saka).

• Beğen

Coolwhisper

Üye
çok güzeller, paylaşım için teşekkürler

alici-35

alici-35

Üye
Emeyine sağlık.....tşk

• Beğen

--aylin--

Üye
temalar çok güzel ama bi konuda yardım isteyeceğim. ben c0-01 kullanıcısıyım. yazı tipini değiştirmek istiyorum ama bir türlü olmuyor. yüklediğimleri telefon kabul etmiyor. yardımcı olursanız çok sevinirim. nasıl font değiştirebilirim ?

• Beğen

Goz-baba

Üye
Bu temalar ilginizi çekebilir çok araştırdım fakat bulamadım :(

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
aynen henüz yok yeni çıktıysa yakında düşer onlarda.

turkmen619

Üye
imzan çoook sinir bozucu çok animasyonlu :D

• Beğen