W810i Unutuldumu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Orochi

Orochi

Üye
    Konu Sahibi
W810i Unutuldumu ?
unutuldumu w810i beyler walkman kralı yazılım sysgfx elf herşey var gelin birlik olalım ve yeni patchlar çıkaralım bizim o ukala ruslardan amerikalılardan ne eksigimiz var einsteinden ne eksigimiz var edison lambayı yaparken evini yaktı ama genede yıkılmadı gelin birlik olalım beyler bu yabancılar bizi kıskansın türklerin ürettigi bişey varmı gemi yapabiliormu en basidinden bir modem bile yapamıyor cd bile yabancı ülkeden gelior SAYGILAR ]..MaXiCeP..[

Burak

Üye
türkiye herşeyini kendi üretebiliyor.
Yazılım konusuna gelince, artık akıllı cihazlar daha çok ragbet gördugu için bu telefonlarda unutuluyor malesef.

azrock

azrock

Üye
unutulur mu ya hiç? Bak bu mesajı ondan yazıyorum.

cyupau

Üye
ben helen w810i kullanıyorum.yok böyle bir telefon.

Sony810i

Üye
Arkadaşlar elinde W810i'nin Kullanım Klavuzu olan var mı? SE internet sitesinden kaldırmışlar.

mahmut aziz

Üye
slm arkadaslar W810i ye vıdeo izleme flahs player varmı,you tube dan izleniyor ama diger sitedekilerini izletmiyor,tesekkürler

ragib111995

Üye
w810 ses yukseltme

skader

skader

Üye
dostlar ben eski bi sony ericsson modcusu olarak hala rus forumlarını takip ediyorum fakat bu tarz telefonlar yani (db2010) sınıfı dedigimiz sınıf için mod olayu bitmiştir , son mod paketimi 2009da k750i den w800i ye geçme telefonuma yüklemişim duruyo gıcır gıcır :D

...Orochi...

...Orochi...

Üye
W810 tarih oldu Benim Taklidim Çakmam Haberin Yokmu Daha :d:

rashHit

rashHit

Üye
arkadaşlar w810i mi update etmek istiyorum ama malesef bir türlü beceremedim sony kendi sitesinden bile w810i ile bilgileri kaldırmıs eski updater i nasıl bula bilirim ???? bilgisi olaN VARMİ

kinng

kinng

Üye
arkadaşlar w810i mi update etmek istiyorum ama malesef bir türlü beceremedim sony kendi sitesinden bile w810i ile bilgileri kaldırmıs eski updater i nasıl bula bilirim ???? bilgisi olaN VARMİ

bende aynı sorunu yaşadım sony artık eski modellere update desteği vermiyor o yüzden kendin halledeceksin forumda bu durum hakkında açılmış birçok konu var bende onlardan yararlandım

chtgr

Üye
unutulurmu yav. gerçekten çok kaliteli bir telefondu

oguzturk14

Üye
Selamlar arkadaşlar,
Elinde W810 olan arkadaşlardan bir ricam var. Telefonla default olarak gelen tema, ses dosyası ve resim dosyaları gerekli bana. Eğer dosya olarak hazırlaması zor gelirse sadece isim olarak bile liste şeklinde yardımcı olabilir. Bu telefon mükemmel bir alet ve çok severek kullanıyorum. İlk alındığı duruma orijinal hale getirmek istiyorum. Master reset bile attım ama eski dosyalar geri gelmedi maalesef. Şimdiden herkese teşekkürler.

atoprak2006

Üye
banada cid50 için 05 veya 031 main fs ve custom dosyaları gerekli.ekleyebilecek varmı acaba ??

Baskentliia

Baskentliia

Üye
bilen vardir heralde

- - - Eklendi - - -

bilen vardir heralde

Üst Alt