Bluetooth Receiver Türkçe (Bluetooth ile Aldıklarınızı İstediğiniz Hafızaya Kaydedin)

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth Receiver Türkçe (Bluetooth ile Aldıklarınızı İstediğiniz Hafızaya Kaydedin)
Evet programı ben yazmadım haliyle ama bir yerden buldum ve az kelime de olsa Türkçe'ye çevirdim. Sizlere de sunuyorum. Programı kurduktan sonra Bluetooth'u bu programa girerek açın ve başka bir cihazdan bir dosya göndereceğiniz zaman programın içinde olun zaten dosyayı alırken size nereye kaydedeceğinizi sorar. Siz de ona göre C veya E hangisini istiyorsanız onu seçersiniz. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hbkundakci, ata28z, doping18 ve 6 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Symbianist

xinanux

Üye
sağol....

• Beğen
SHS

SHS

Üye
teşekkürler eline sağlık:)

• Beğen
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler kardeş yararlı bi uygulama eline sağlık

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Iyi günlerde kullan

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah

jjuventuss

jjuventuss

Üye
n79 a yukledim ama kısayolu cıkmadı nasıl yapıcam

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş çıkması lazım bizzat denedim çalışıyor bu program.

ceza267

Üye
Gelen dosyayı nereye kaydedeceğimizi belirleyebildiğimiz güzel bir program. Telefonun kendi ayarındaki gibi mesajlar bölümüne değil, doğrudan bizim belirlediğimiz bir bölüme geliyor dosya.

SCRTY_11

Üye
e72'de sertifika hatası.

ismail010

Üye
ustat ben yükledim ikonda geliyor ama üstüne basınca açılmıyor sebebi ne acaba? Tel E63

amelihh

Üye
programı kurdum. zaten programı calıstırdıgım zaman direk bluetooth da acıyor ama arkadas bana dosya gondermeye calıstıgında benim bluetooth görmüyor. programdan cıkıp normal acınca bluetooth goruyo ama bu sefer dosya direk mesajlara geliyor bi yardımcı olsan iyi olcak. 230 mb lik dosya var telefon hafızasına sıgmıyo direk karta atmam lazım

ua_mustafa_20

Üye
teşekkürler :)

sanerko

Üye
programı kurdum. zaten programı calıstırdıgım zaman direk bluetooth da acıyor ama arkadas bana dosya gondermeye calıstıgında benim bluetooth görmüyor. programdan cıkıp normal acınca bluetooth goruyo ama bu sefer dosya direk mesajlara geliyor bi yardımcı olsan iyi olcak. 230 mb lik dosya var telefon hafızasına sıgmıyo direk karta atmam lazım

Kardesim mesajlardan ayarlardan diger ayarlara gec ordan tel hafizasini hafiza karti yap o zaman sigdirirsin:)

classnet16

classnet16

Üye
emeğe gerçekten saygı eline sağlık çok kaliteli program çok işe yaradı

Üst Alt