[Nokia] Nokia Haritalar Suit 2.0 v3.09(95) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Nokia Haritalar Suit 2.0 v3.09(95) Nokia Belle Signed (Resmi Türkçe)
Nokia Haritalar Suit 2.0 ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri önünüze serer. Haritalar, Sürüş, Toplu Ulaşım (henüz Türkiye desteği yok) ve Hava Durumu; tümü kısayollarla ve Symbian'a özel giriş ekranı erişimi ile tek bir akıllı pakette. Fotoğraflarınızı haritaya koyun, toplu ulaşım bilgilerine anında erişim sağlayın, birden çok şehirdeki hava durumunu görün ve rotanızı planlayın.

Notlar:
- Sadece Nokia Belle sürümünde ve yandaki modellerde çalışır: 603, 700, 701, N8-00, E7-00, C7-00, C6-01, Astound, Oro, X7-00, E6-00.
- E6-00'ya Yakındaki Yerler ve Konumum widgetleri uyumlu değildir.
- Nokia 500'de çalışmaz.
- Tüm uygulamaların yüklenmesi için SIM kart takılı olmalıdır. Takılı olmaması durumunda Hava Durumu yüklenmez.

[video=youtube;-Mg331IWPg0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-Mg331IWPg0[/video]​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: muhsinsa, Silinen Üye 2411949, sanalafacan ve 8 diğerleri

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​bu yeni versiyon mu?

benighted

benighted

Üye
sanki daha önce de verilmişti

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Son sürümdür arkadaşlar daha bugün çıktı.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu güncelleme bende 2-3 gün önce çıkmıştı şuan güncelliyorum bu farklımı sensation bugün çıktı demişsin ?

kartal3x

kartal3x

Üye
:tşk:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
way haftada 1 güncelleniyormu şimdi yazılım güncellemelerden yapsam olurmu ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
mağaza da güncelledim sürekli güncelleme uyarısı çıkarıyor..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
eskisinden de bir fark göremedim ben gerçi :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ya bu yeni sürümde sırasıyla menüde 3B görünüm Yer işaretleri Gece modu Transit hatlar vardı ama son en alta Fotoğraflarınız gelmiş
onu nasıl kullanıyoruz bilen varsa güzel bir şekilde anlatırsanız sevinirim ya nedir bu zaten toplu taşıma çalışmıyor burada yabancı ülkeleri gösteriyor biliyorsunuz trafikte aynı şekilde ama nokia bir alt yapı yapmış sanıyorum ilk güncellemede gelir onlarada

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
kamera ile çektiğin fotoğrafların konumunu haritada gösteriyor.bunun için kamera ayarlarından konum bilgilerimi kaydet'i açık yapman lazım.ve fotoğrafları konumu bulduktan sonra çekmen lazım.

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

columbiaa_7

Üye
witged olarak atamıyorum yardımcı olabilirmisini ?

PriveT

PriveT

Üye
Paylasim icin tesekkurler guzel bir program. Ben guncellemelerden indirmistim.
En begendigim yani yaya olarak git seceneginde gitmeniz gereken yonu pusula gibi gosteriyor olmasi. Yani diger navigasyon cihazlarindaki gibi, adresi ilk girdiginizde acaba saga mi, sola mi, ileri mi yoksa geriye dogrumu gitmem grekiyor diye kara kara dusunmuyorsunuz.
Toplu tasim olayi da harika.

Begenmedigim yonu, haritalari pek guncel degil. Ve bazen sacma yollardan goturebiliyor. Gerci bu her programda basimiza ara-sira geliyor.

Ya bu yeni sürümde sırasıyla menüde 3B görünüm Yer işaretleri Gece modu Transit hatlar vardı ama son en alta Fotoğraflarınız gelmiş
onu nasıl kullanıyoruz bilen varsa güzel bir şekilde anlatırsanız sevinirim ya nedir bu zaten toplu taşıma çalışmıyor burada yabancı ülkeleri gösteriyor biliyorsunuz trafikte aynı şekilde ama nokia bir alt yapı yapmış sanıyorum ilk güncellemede gelir onlarada

Fotograf kismini Ghett0C0wb0Y arkadasimiz anlatmis.
Toplu tasima kismi mukemmel. Ben Moskova`da kullaniyorum. Bulundugunuz yeri zaten telefon gps yardimiyla buluyor, tek yapmaniz gereken gideceginiz adresi yazmak. O size alternatifler sunuyor, istediginiz alternatifi tiklayip ayrintilari goruyorsunuz. Nereye kadar neyle gideceksiniz, eger gerekiyorsa oradan neyle nasil devam edeceksiniz, kac metre, yaklasik kac metresini yuruyerek ve kac metresini aracla yolculuk yapacaksiniz, hepsini gosteriyor.

- - - Eklendi - - -

witged olarak atamıyorum yardımcı olabilirmisini ?

Arkadasim ben ekledim, soru yok. Ya tekrar kaldir - yukle. Ya da bence hic gerek yok widget yerine kisa yol olarak ekle. Zaten widgeti "Harita -Surus - Hava durumu - Yakindaki yerler" dortlusunun kisayolu. Herhangibir fark yok.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
xanax84

xanax84

Üye
nereden indiriliyor bulamadım...

kocasahin

kocasahin

Üye
nereden indiriliyor bulamadım...
Kardeş merhabalar ben tlefonlarda okadar profosyrnel değilim önce Pc ne Nokia Suite 3.4.49 u yükle sonrada ttelefon unu yuespi kablo ile pc bağla oradan tlf unun güncellemeleri dahil gerekli yüklemeleri yaparsın hiç sorun olmaz ben öyle yapıyorum bu güne kadarda önemli bir sorun yaşamadım seninde yaşayacağını sanmıyorum. :oke:

metboy38

metboy38

Üye
cok sayıda var diye hata alıyorum arkadaslar neden acaba nasıl düzelir eski sürüm hangisi teşekkürler

pro.engineer

pro.engineer

Üye
Eyvallah

Üst Alt