LCG slick 0.72 En son sürüm Türkçe !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
LCG slick 0.72 En son sürüm Türkçe !
LCG slick programı artık ücretsiz.Programın türkçe versiyonu yoktu ben türkçeleştirdim.En son sürüm 0.72 sürümüdür.Bilmeyenler için söyleyeyim bu program ebuddy, nimbuzz gibi msn programıdır.Facebook, msn, google talk, aim gibi sosyal ağları barındırır.

Sizden ricam emeğimin karşılığı olarak Efendimiz (s.a.v)'e 11 defa selavat getirmeniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dehset36 ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim

yunuss.10

yunuss.10

Üye
eyvallah kardeş

abdayd

Üye
bağlanmıyor.

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bağlanmıyor derken neye bağlanmıyor.facebook'a mı msn e mi yoksa hiçbirine mi ? Bak eğer faceye bağlanacaksan önce facebookdan kullanıcı adı almalısın yoksa girmez. [email protected] gibi faceye girdiğin gibi giremezsin.

rapperboy09

Üye
Hakkını vermem lazım süper program ve çeviri.teşekkürler paylaşımın için

köprülü

Üye
Teşekkür ederim ellerine sağlık kardeşim

yunuss.10

yunuss.10

Üye
Allah bin kere razı olsun mükemmel :)

---------- Eklendi @ 13:11:04 ---------- Yazıldı @ 13:09:57 ----------

Sis açmayan telefonlarda nasıl çalıştırabilirim ornegin 2700 classic

yunus5055

yunus5055

Üye
Teşekkürler ..

yunus5055

yunus5055

Üye
Şu kullanıcı adınıda bi alabilseydim :)

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Allah bin kere razı olsun mükemmel :)

---------- Eklendi @ 13:11:04 ---------- Yazıldı @ 13:09:57 ----------

Sis açmayan telefonlarda nasıl çalıştırabilirim ornegin 2700 classic

kardeş o telefon jar dosyalarını çalıştırıyor. Yani bu programı yükleyemezsin. Ama eğer hattın vodafone ise ebuddy i öneririm. Vodafonda ücretsiz. İndirmek için http://get.ebuddy.com adresine git. İndir. Vodafonda ücretsiz ancak vodafone live yada vodafone internet ıle bağlanmak gerekir.

yunus5055

yunus5055

Üye
Ya olmuyo bir türlü ... yetkilendirme başarısız diyo ... Emailde yazsam kullanıcı isminide yazsam olmadı bi türlü ... Niye olmuyo bu ya :(

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
Ya olmuyo bir türlü ... yetkilendirme başarısız diyo ... Emailde yazsam kullanıcı isminide yazsam olmadı bi türlü ... Niye olmuyo bu ya :(

sanırım facebookda artık hizmet vermiyor. Bunun nedenide güvenli bağlantı. Bende sonradan bağlanmaya çalıştığımda aynı hatayı verdı. Ebuddy veya nimbuzz kullandıysan facebookda uygulamalar bölümünde (yada bağlantılı hesaplar mı ne tam hatırlayamadım şimdı) orada ebuddy yada nimbuz çıkıyodu. Ancak slickte çıkmadı. Bu da facebookun güvenlik ayarlarının doğrulanamamasını sağlıyor. Facebookda önceden güvenlık ayarları vardı. Ancak facebook çok değşti artık yok yada ben bulamadm.forumlarda eski ayarları var. Googleye, Slick facebooka bağlanma sorunu dıe aratnca ckyo ama eskı ayarlar war.

yunus5055

yunus5055

Üye
sanırım facebookda artık hizmet vermiyor. Bunun nedenide güvenli bağlantı. Bende sonradan bağlanmaya çalıştığımda aynı hatayı verdı. Ebuddy veya nimbuzz kullandıysan facebookda uygulamalar bölümünde (yada bağlantılı hesaplar mı ne tam hatırlayamadım şimdı) orada ebuddy yada nimbuz çıkıyodu. Ancak slickte çıkmadı. Bu da facebookun güvenlik ayarlarının doğrulanamamasını sağlıyor. Facebookda önceden güvenlık ayarları vardı. Ancak facebook çok değşti artık yok yada ben bulamadm.forumlarda eski ayarları var. Googleye, Slick facebooka bağlanma sorunu dıe aratnca ckyo ama eskı ayarlar war.

himm bi bakalım ... Ebuddy ve nimbuzz gözüküyo ama slick gözükmüyo ... Biraz daha kurcaliyim :)

---------- Eklendi @ 01:02:07 ---------- Yazıldı @ 00:33:59 ----------

Olmadı malesef ... Programı sildim ... :(

cemcemalp

Üye
Arkadaşım emeğine sağlık ama ben bu programı kurduğumdan beri kullanamıyorum her defasında "auth failed. Socket error. Time out." şeklinde bi hata veriyo yardımcı olabilirsen sevinirim :)

Fatih.33

Üye
    Konu Sahibi
kullandığın bağlantıyı değiştir öyle dene bn vodafone interneti kullanarak bağlanıyordum.

fatih6167

Üye
tsklr

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Emek için teşekkürler. Umarım işime yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt