Super sozluk ABBYY Lingvo x3 Mobile 14.0.1.966 - Symbian^3, Symbian Belle, Symbian 9.4

Sponsorlu Bağlantılar

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
Super sozluk ABBYY Lingvo x3 Mobile 14.0.1.966 - Symbian^3, Symbian Belle, Symbian 9.4
Arkadaslar merhaba,
Benim yillardir bilgisayarimda, nokia n73`umde ve simdi de Nokia 701`imde cok begenerek kullandigim yabanci dil sozlugunu sizinle de paylasmak istedim.

Program 7 dilden Rusca`ya ceviriyor. Bu diller;

Turkce-Rusca _ Rusca-Turkce
Ingilizce-Rusca _ Rusca-Ingilizce
Almanca-Rusca _ Rusca Almanca
Fransizca-Rusca _ Rusca-Fransizca
Ispanyolca-Rusca _ Rusca-Ispanyolca
Ukraynaca-Rusca _ Rusca-Ukraynaca
Italyanca-Rusca _ Rusca-Italyanca

Dosya icerisinde Ses paketleri de vardir, ama maalesef Turkce ses paketi yok :(

Kurulum cok basit.
Data Klasorunu direk hafiza kartinin ana dizinine kopyalayin.
Icindeki Lingvo_x3_S60_3rd.sis dosyasini kurun.
Bu kadar :)

Program .

Onizleme resimlerinde program arayuzunun Rusca olmasina bakmayin, benim telefon Ingilizce, ve arayuz de otomatikman ingilizce oldu. Ama Turkce telefonlarda hangi dil olur bilmiyorum.

Programi benim Nokia 701 (hackli) ve arkadasimin Nokia C7 (Hacksiz)`sine kurup denedim. Canavar gibi calisiyor.
Ve ondan sonra iki alternatifli olarak upload ettim.

Program linki;

Umarim begenirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: ömür1978, halil3200, emenli ve 5 diğerleri

deadlydesire

deadlydesire

Üye
ingilizce-türkçe yok mu ?:)

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sadece rusca kötüymüş hocam yav.... tesekkürler ynede :)

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
sadece rusca kötüymüş hocam yav.... tesekkürler ynede :)

Ben Rusya`da oldugum icin cok isime yariyor. Ama ingilizce-Turkce`yi de eklemis olsaydilar super otesi olurdu :)

Not: Turkce - ingilizce eklendi...

Teom@n

Teom@n

Üye
:tşk:

hotmail1

Üye
teşekkürler birde tr-ingilizce olsa tadından yenmez

cabbar100

cabbar100

Üye
спасибо за раздачу)))

yusuf3gp

yusuf3gp

Üye
eline sağlık kardeşim daha iyisi olamaz!!!

deadlydesire

deadlydesire

Üye
Maalesef arkadasim. Iste ABBYY Lingvo`nun en kizdigim seyi bu. Bilgisayar icin ayri olarak ingilizce-turkce sozluk yapan ABBYY Lingvo, neden bunu bu multi sozluklerine eklemez bilmiyorum. Bilgisayar icn yaptiklari en son surum multi sozluklerde bile yer almiyor. :(
ing - ing ye bile razıydım :)))

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
kardeşim emeğine sağlık ama bu dünyada biz Türkleri takan yok.kaderimiz bu oldu sanki.Türkçe dilini dünyada milyonlar konuşuyor,ama bu tür şeylerde yok sayıyorlar.inan bazı alışverişlerde kullanım klavuzlarına titizlikle bakarım,Dilim yok ise onlara parada yok.Kurmamak,çalıştırmamak,almamak lazım.

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim emeğine sağlık ama bu dünyada biz Türkleri takan yok.kaderimiz bu oldu sanki.Türkçe dilini dünyada milyonlar konuşuyor,ama bu tür şeylerde yok sayıyorlar.inan bazı alışverişlerde kullanım klavuzlarına titizlikle bakarım,Dilim yok ise onlara parada yok.Kurmamak,çalıştırmamak,almamak lazım.

Evet, maalesef bu konuda haklisiniz. Uzucu birsey. Turkiye`de satilipta turkce kullanim klavuzu, icerik bilgisi yazmayan malzemeler, urunler var maalesef. Daha da uzen ise eften puften dillerin bile yer aldigi oluyor bu Turkcemizin yer almadigi klavuzlarda. Turkiye Cumhuriyeti Hukumetinin, halkin eylemlerini beklememesi, direk olarak kesin tavir koymasi, boyle urunleri sinirdan iceri sokmamasi lazim bence.

polat5_20

Üye
bi deneyim bakalım yinede tessekür ederim

Teom@n

Teom@n

Üye
@PriveT Acaba Fransica-Ingilizce bulabilir miyiz?

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt