"Korumalı nesne gönderilemiyor"Uyarısına Son..!!!

Sponsorlu Bağlantılar

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım hafıza kartında patches diye klasör yokki ?

Rompatcherı yükleyince çıkıyor patches klasörü.

rompatcherin hangi sürümü ve hangi yama aktif olacak detaylı anlatırmısın ? yoksa sen yerlerimi yanlış söyledin e/resource c/pathesmi o lacak?

Anlatılanlarda hata yok. Rompatcherın sürümü farketmez. İki tane dosya var dikkat ettiysen biri C/resourceye (telefonun hackli olması lazım ) diğerini de patches klasörüne.

slim_shadyfb

slim_shadyfb

Üye
elllerine sağlık ustam

xxmyrose

Üye
Teşekkür ederim ağam

devinaski

Üye
Telefon sisteminin dosya yöneticisinden sis,sisx,jar gibi dosyaları gönderirken "Korumalı nesne gönderilemiyor" diye bir uyarı çıkar ve istediğimiz dosyayı gönderemeyiz.Bu yama sayesinde artık telefonun kendi dosya yöneticisinden gönderilemeyen tüm uzantılıları Bluetooth,MMS ile gönderebilirsiniz.:oke:

Yapılacak Adımlar:

1- ClosedContentList.rsc dosyasını C:Resource klasörüne kopyalayın.
2- ClosedContentList.rmp dosyasını E/Patches klasörüne kopyalayın.
3- ROMPatcher+'a girip yamayı aktif edin.
4- Daha sonra telefon dosya yöneticisinden sis,sisx,jar gibi uzantıları göndermeye başlayın.
5- İyi kullanımlar.

Arkadaşlar x plorenin varlığından haberim var yok x ploreyle de gönderiliyor yok bilmem ne diye konuma cevap yazıp kirletmeyin.

Teşekkürler arkadaşım emeğine sağlık kullanıyorum.

sanerko

Üye
tesekkürler buda olur dosya yoneticiden gondereceginiz dosyanin sis ise si sisx ise si yapin gonrerin sonlarini silin yani

garbats

Üye
Arkadaşlar bende daha önce kendimde keşfetmiştim
dosyaadi.sisx
dosyaadi.sis
dosyaadi.jar
Kalın yazılar dosyanın olan formatına biçimini verir ve siz bu noktadan sonrasını siler isenin biçimsiz yani kararsız hale gelir ve desteklenmediği için
Bluetooth gönderebilirsiniz.Veriyi alan kullanıcı yeniden adlandır diyerek nokta ve aynı uzantı isimini yaparak kurulumu vs. gerçekleştirebilir.
Not:Bazı telefonların tüm dosyaları kısa mesajla bilgi gelenler aç tıkladınızda desteklenmiyor diye kapatılır bunlar için geçerli olmayabilir.

Karizma_gencc

Üye
arkadaslar bu kadar uzun yontemlere gerek yok size daha iyi pratik yontem soyluycem ilk once gondrmek istedginiz verirler ornek. Msn.sisx ve jar sis uzantılıdır bunun yerine mp3 olarak degistirin bluhontt la aktarin msj bolumune gelin acin kaydedin dosya yon. Gelin mp3 uzantısını daha once neyse onu yazın bukadar ben yuzde yuz sonuc aldım arkadaslar

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bende daha önce kendimde keşfetmiştim
dosyaadi.sisx
dosyaadi.sis
dosyaadi.jar
Kalın yazılar dosyanın olan formatına biçimini verir ve siz bu noktadan sonrasını siler isenin biçimsiz yani kararsız hale gelir ve desteklenmediği için
Bluetooth gönderebilirsiniz.Veriyi alan kullanıcı yeniden adlandır diyerek nokta ve aynı uzantı isimini yaparak kurulumu vs. gerçekleştirebilir.
Not:Bazı telefonların tüm dosyaları kısa mesajla bilgi gelenler aç tıkladınızda desteklenmiyor diye kapatılır bunlar için geçerli olmayabilir.

arkadaslar bu kadar uzun yontemlere gerek yok size daha iyi pratik yontem soyluycem ilk once gondrmek istedginiz verirler ornek. Msn.sisx ve jar sis uzantılıdır bunun yerine mp3 olarak degistirin bluhontt la aktarin msj bolumune gelin acin kaydedin dosya yon. Gelin mp3 uzantısını daha once neyse onu yazın bukadar ben yuzde yuz sonuc aldım arkadaslar

ya yeter artık çileden çıkarmayın insanı kaç kişi söyledi sizin anlattıklarınızı mesaj kasmayın konumu çöplüğe çevirmeyin artık herkes bu anlattıklarınızla her seferinde uğraşacak mı bir sefer yapıp kurtuluyorsun konuda anlattığım yöntemle.
:off::bann:

nokia_belle

nokia_belle

Üye

ya yeter artık çileden çıkarmayın insanı kaç kişi söyledi sizin anlattıklarınızı mesaj kasmayın konumu çöplüğe çevirmeyin artık herkes bu anlattıklarınızla her seferinde uğraşacak mı bir sefer yapıp kurtuluyorsun konuda anlattığım yöntemle.
:off::bann:
Sakin olun lütfen:oke:

Jitou

Jitou

Üye
çook saol:tşk:

warmth

Üye
teşekkürler

redo99

redo99

Üye
hepsını yaptım rompatcher da carpı ısaretı cıkıyor ?

kartal835

kartal835

Üye
O kloserlerin adları yok aradım

olivetti

olivetti

Üye
emeğe saygı teşekkür

55EnGizli

Üye
kopyalayanamıyo resounce yekopyalayanamıyo resounce ye

Üst Alt