|| Opera Mobile 12 (27.02.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

yesilmuh

Üye
teşekkürler

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
saoL.

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Sen de sağol...

tuningboy

Üye
eyv

qwet00

Üye
bende c5-03 var onın asıl tarayıcıından hızlımıdır

qwet00

Üye
cok tşk acaib iyi oldu :):):):):)

mehmetabey12

Üye
arkadaşlar bu tarayıcı ile faceye felan girerken şifreyi yazmadan e postayi yazar yazmaz direk giriş diyor onu nasıl yapabilirim bilen var mi ?

canerulger5800

Üye
teşekkürler

EkO_37

EkO_37

Üye
ya ben bunu kurdum ama opera 6.5 övmüşler onu denemek istiyorum bundaki yer imlerini nasıl yedekleyebilirm sonra 6.5 verisyona geçtiğimde nasıl tkr ekleyebilirm yardımcı olursanız sevinirim ;) _?

oska1973

Üye
5800 kendi tarayıcısı daha iyi ve hızlıdır.tavsiyem wlan dan girenler kendi tarayıcınızı kullanın.internet paketinden giriyorsanız opera mini kullanın çünkü fazla veri harcamaz...

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
ya ben bunu kurdum ama opera 6.5 övmüşler onu denemek istiyorum bundaki yer imlerini nasıl yedekleyebilirm sonra 6.5 verisyona geçtiğimde nasıl tkr ekleyebilirm yardımcı olursanız sevinirim ;) _?

opera linkten hesabını ayarlarsan yer immlerin otomatik senk olur. hangi versiyonu kullandigini önemli değil.

• Beğen
Tepkiler: EkO_37
lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi

opera link link ile verilerinizi senk ederseniz böyle bir probleminiz olmaz.

• Beğen
Tepkiler: EkO_37
EkO_37

EkO_37

Üye
teşşekürler ancak o dediğiniz sadece ana sayafadaki önizlemeli siteleri getiriyor ben yer imlerindekilerde istiyorum nasıl yapablirim acaba :)_?

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
teşşekürler ancak o dediğiniz sadece ana sayafadaki önizlemeli siteleri getiriyor ben yer imlerindekilerde istiyorum nasıl yapablirim acaba :)_?

Benim bildiğim ana sayfadaki kısa yollarla beraber yer imleri de senk olunuyor. Ben de senk oluyor.

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
indirilen dosyaları nereye atıyo belgeler diyp ama bulamadım

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
phasan

phasan

Üye
ben hiç begenmedım hafıza çabuk doluyor bunda

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
JBelieber

JBelieber

Üye
:tşk:

JohanGielen

JohanGielen

Üye
arkadaşlar operayı tam ekran kullanma imkanı varmış ben menülere baktım bulamadım bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?

Üst Alt