Youtubedeki videoların açılmama sebebini buldum

Sponsorlu Bağlantılar

m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
Youtubedeki videoların açılmama sebebini buldum
Benim telefonum e90 ve son versiyon yüklü nedense youtubedeki videoları sayfada flash olarak açmıyordu flash da sorun olduğunu düşündüm ve yana yakına flash eklentisi aradım buldum ama ise yapamadı bir gün youtubede video izlemek için şansımı demeyeyim dedim ve gene açmadı sonra sayfanın en alt tarafındaki indim vf orda bulunan mobil ve desktop yazan yere desktop yani masa üstü anlamıda yere tıkladım pc formatında girdi siteye ve gayet bütün videoları açtı telefon yani telefonunuzun flash player ında sorun yok sorun youtubenin mobil sayfasında arkadaşlar bilginiz olsun diye bu konuyu açıyorum kendim demedim ve gördüm teşekkürler beni dinlediğiniz için =) ve birde son olarak sizin telefonlarımızda videon ekrana sığmaz ise tarayıcı içinde iken seçeneklere tıklayıp yakınlaştırna seçeneklerini tıklayın ve %50 seçin o zaman ekrana video uyar rahat bir şekilde izlersiniz

• Beğen
Tepkiler: RoGue34

Metin MF

Metin MF

Üye
proxy'den acar mı acaba

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr

kskbitek

Üye
opera kullan alayını izle

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr
m.kaya.o9

m.kaya.o9

Üye
    Konu Sahibi
opera kullan alayını izle

kullandım ama benim telefonda açmadı kardeşim
Ucbrowser de açıyor ama şöyle videonun üzerine tıkladığında real player a yönlendiriyor oradan açıyor ben orjinal web tarayıcısından açma yöntemini söyledim flash player karı bozuk olduğunu düşünenler için

force86

force86

Üye
dogurdanda mende de video acmir

yyy

Üye
teşekkürler

budalamı

Üye
arkadaşlar internetten video izlemek için şebekenizin umts yada çift modda olması gerekir. Gsm modda video açmaw

ahmetkoca

Üye
ben 95 kullanıyorum dediklerinizi de yaptım ama hala acmıyor...

1_9_0_5

1_9_0_5

Üye
izleyemeyenlerin büyük ihtimalle telefonu 3g'li değildir. Telefon 3g'li ise gidin 3g'li bir simkart alın

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
real player den izletir. 2 senedir böyle izliyorum :)

Serdar85

Üye
youtube'da N95de video izlemek için pips installer programını ve QT bileşeni'ni yüklemen gerekiyor bende N73,N95 var bu iki telefon için aynı programı yüklemek gerekli.
Ama bende hem N73 hem N95 hemde N96 var.N96'da youtube videolarını izlemek için herhangibir program gerekmiyor.

redo99

redo99

Üye
Benım telefon e5 3g de var çift modda ayrıca pips ve qt de yuklu ama nerden gırersem gıreyım real playere yonlendırıyor.

byfrodo363

Üye
arkadaşlar flash player varmı? n79 için

RoGue34

RoGue34

Üye
eline saglik super konu
eline saglik super konu

Üst Alt