Lisansli Garmin .v5.00.50 ( Resimli anlatim )

Sponsorlu Bağlantılar

dekor67

dekor67

Üye
c7 BELLE YE OLMUYOR KLAWYE AÇILMIYOR ADRES YAZAMIYORUM

• Beğen
Tepkiler: MoonLife01

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar yükleyip kursan.

gnc01

Üye
Ben yukledım calışmıştı bellede :)

• Beğen
Tepkiler: MoonLife01
MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
:):):)

beyada

beyada

Üye
bende gps bulmuyor

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Bulması laızm bura bıraz bekle dışarida

canduzgun

Üye
Bende nokia 701 symbian belle (yeni adıyla Nokia Belle) yazılımlı telefonuma kurdum harita sorunsuz ancak haritayı kullanırken klavye seçeneği gelmiyor adres girileceği zaman bu konu hakkında bir fikri olan varsa yardımcı olursa memnun olurum

memoli6767

memoli6767

Üye
Bende nokia 701 symbian belle (yeni adıyla Nokia Belle) yazılımlı telefonuma kurdum harita sorunsuz ancak haritayı kullanırken klavye seçeneği gelmiyor adres girileceği zaman bu konu hakkında bir fikri olan varsa yardımcı olursa memnun olurum

kardes tus kilidini ac kapa seklinde dene normalde o sekilde olmasi gerekir klavye secenegi gelir.

-----ALLAH,a Emanet Ol.-----

• Beğen
Tepkiler: canduzgun
stay23

stay23

Üye
Kopyalarken donma olayı var. Bu sorunu hafıza kartını çıkarıp bilgisayara taktım ve kopyaladım, problem ortadan kalktı Yalnız asıl önemli sorun burda; Kurulumu olduğu gibi yaptım
"Satın al ve Kullan"
"Deneme Başlat"
"Ürün Kodunu Gir"
yani program lisans istiyor. Bu arada hafıza kartımdaki tüm programlarımı sildi. Önce hafıza kartını tam olarak takmadığımı düşündüm ama hafıza kartı takılı. Şimdi tek tek yükle de yükle. :angry: Harcadığım zamanda cabası. Şiddetle tavsiye etmiyorum.

Bir çok navigasyon programı denedim ama NOKIA haritalar gibi hızlı metrik çalışan program görmedim.

C6-01 Belle

memoli6767

memoli6767

Üye
Kopyalarken donma olayı var. Bu sorunu hafıza kartını çıkarıp bilgisayara taktım ve kopyaladım, problem ortadan kalktı Yalnız asıl önemli sorun burda; Kurulumu olduğu gibi yaptım
"Satın al ve Kullan"
"Deneme Başlat"
"Ürün Kodunu Gir"
yani program lisans istiyor. Bu arada hafıza kartımdaki tüm programlarımı sildi. Önce hafıza kartını tam olarak takmadığımı düşündüm ama hafıza kartı takılı. Şimdi tek tek yükle de yükle. :angry: Harcadığım zamanda cabası. Şiddetle tavsiye etmiyorum.

Bir çok navigasyon programı denedim ama NOKIA haritalar gibi hızlı metrik çalışan program görmedim.

C6-01 Belle

kardes sanirim sen sys,privat vs buralarla alakali olan baska yükledigin programlar oldugu halde
indirdigin dosyadan cikan tek Garmin dosyasini atmadin digerlerinide attin tek Garmin dosyasini atsaydin
yeterli gelirdi ondan sonrada SW yazilimi hazirlaman gerekir GPS,i calistira bilmen icin ondan sonrada
GMapsupp yazilimi hazirlaman gerekirki Garmin dosyasinin icine attigin haritayi aktiflestirmede sana verilen kodu yazabilmen icin
bunlarin nasil yapildigida anlatilmis eger sen bunlari yapmadiysan malesef satin al kullan vs bu problemlerle
karsilasirsin tabiki tavsiye begeni problemi herkesin gönlüne kalmis benim mesela Garminde en sevdigim
yönü her hangi bir adresde vermesen naviyi actiginda radar programinida yüklediysen radarlarda uyarmasi
digerlerinde bu özellik ben bilmiyorum olani varmi.

S&S

---ALLAH,a Emanet Olun.---

canduzgun

Üye
arkadaşlar klavye sorununu memoli arkadaşın dediği şekilde çözdüm yazı yazma ekranına gelince tuş kilidini açıp kapayınca klavye geliyor ama her seferinde aynı şeyi yapmak gerekiyor denedim çalışıyor bu şekilde teşekkürler

----------Eklendi @ 18:16:38 ---------- Yazıldı @ 18:13:33 ----------

ayrıca bizim belle yüklü telefonlar için garmin v.6.0.10 programı uyumlu imiş güya onuda indirdim aynı şekilde 5.0 ı kurduğum gibi onuda ilaçla sertifikalayıp kurmayı denedim ama yinede sertifika hatası verdi bende hafıza kartını biçimlendirip tekrar 5.0 ı geri kurdum klavye için devamlı tuş kilidini kapatıp açmak gereksede kullanmaya değer şimdilik

anlamamki

Üye
butun soylenenleri harfiyen yaptım garmın yazısı cıkıyor kapanıyor telefon n8 belle sanırım n8 bellede calısmıyor bu garmın saygılar

memoli6767

memoli6767

Üye
butun soylenenleri harfiyen yaptım garmın yazısı cıkıyor kapanıyor telefon n8 belle sanırım n8 bellede calısmıyor bu garmın saygılar

kardes eger Garmin dosyasini baska bir dosya icinde attiysan veya baska bir karttakinden
kopyala yapistir yaptiysan Garmin Dosyasinin icindeki Font dosyasi vardir onun icinde olmasi
gereken yazilimlar yoksa senin yasadigin problem olur onlari kontrol et yada tekra indir yükle senin
tlf,na klavye probleminide olursa diger arkadasa yazdigim sekilde halledersin yani tus kilidini ac kapa
üzerinden.

---ALLAH,a Emanet OL.---

8640606

Üye
Garmin .v5.00.50 versiyonu nokia 700 e kurdum. Haritayı tarama yaptığımda donuyor ve garminden çıkıyor. Sebebi ne olabilir lütfen yadım.

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar kurmanı önerırım

mustafac

Üye
Neredeyse 7-8 aydır kullanıyoru, çok iyi bir pro ama garmin'in hiç beğenmediğim tarafı adres araması. Tek satırda adres giremiyorsun, illa önce ülke sonra şehir, ilçe, mahalle, cadde, sokak vs. uzun sürüyor ve hızlıca arayamıyorsun. Başka arama yöntemi var mı acaba bilmediğim ? Paylaşım için sağol

...

sana lesinlikle katılıyorum önceden route 66 kullanıyordum süperdi adresi serbesce şehir köyy cad vb hepsini biryerden aratıyordum çok rahattı garmin adres aramada çok yoruyor route 66 lisans olayı çözülse üstüne proğram tanımam zira bütün navg. Proğrmları kullandım.

senbaharlar

Üye
n8 e kurdum herşey sorunsuz çalısıyor klavye biraz sıkıntılı başka bir sorunu yok teşekkürler

mustafa-39

Üye
pekı bu 6262 kılasık icinde uyum saglıyomu başka bi yolmu bulalım

Silinen Üye 1710851

Silinen Üye 1710851

Kapalı Hesap
Kardeşler, E7 de çalışırmı bu program......

yaren_70

Üye
Arkadaşlar bunun kurulumu nasıl yapılacak ?tele ilk defa kuracam.

Üst Alt