[SPB Software] SPB Mobile Shell v3.08(944) S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

AHMED...

AHMED...

Üye
olur hacım gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

blacklion2475

Üye
bu son kullanılanlar bölümü var başlatıcıyı tıklayınca gelıyo orda son kullanılanlar var oraya açtığım tum programları taşıyo bu yeri nasıl kaldırcam (son kullanılanlar)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
spb shell giriş ekranında ayarlara girin oradan sağ alt köşede Ok var tıklayın ve spb çıkış var programı karatabilirsiniz ve teli kapatıp açtığınızda otomatik başlamayacak

murro_16

murro_16

Üye
bugun yukledim oldu cok tesekkurler

serinaga

serinaga

Üye
ya bu spb yi en son yükleyim açtğımda bidaha kapatmak için çok uğraşıyordum teli her açtığımda geliyordu yine aynı bahsettiğim soru var mı

SPB'yi tamamen kapatmak MÜMKÜNDÜR arkadaşlar (Silmek Değil ama). SPB ana ekranından "Başlatıcı" seçin, favorilerim başlığı altındaki "ayarlar" seçin ve açılan pencerede en alt sağdaki menü butonuna basın, açılan küçük pencerede en sağdaki SPB'den çıkış içindir. Buradan çıkış yaptığınızda SPB kapanır ve siz yeniden başlatana kadar çalışmaz (Teli kapatıp açsanızda yine çalışmaz). Tekrar çalıştırmak için telefonun proğramlar içerisinden SPB ikonundan başlatmalısınız. Yine siz bahsettiğim yerden kapatmadığınız sürece SPB çalışmasına tel kapatılıp-açılsada devam eder ...

----------Eklendi @ 11:56:38 ---------- Yazıldı @ 11:45:25 ----------

Sensation kardeş, yükledim HARİKA oldu, emeğine sağlık. Walla ne yalan söyliyim 3D'yi kaldırıp bunu yükledim, halen ısınamadım ben 3D'ye, malum şu gelen-giden arama kaydı özelliği bu eski sürümlerdeki gibi yok maalesef 3D'de, Bu sürümde Belle'deki yukarıdan aşağıya kaydırılan BİLDİRİMLER menüsü artık SPB'nin her yerinde aktif yapılmış, kolay ulaşım sağlanmış, eski sürümde bu yoktu. Tabii bunu yaparken en üstteki bildirimler Belleye bağlanmış, ancak operatör bildirimi yok oluyor SPB'ye geçince onu anlamadım (Pil, saat, çekim çubukları, kulaklık, alarm vs. hepsi var ama operatör adı yok :bilmm, eski sürümde vardı) Ehh bunada razı, tekrar saol ...

• Beğen
Tepkiler: Sensation

burak1011

Üye
emeğine sağlık kardeş cok ii oldu bu. benim tscil süresi bitiyordu hallettik saytende

37berk37

37berk37

Üye
temayı kendi teması yapıp kullandım capslerdende güzel oldu bde düzenleme falan o ooo aradığım şey buydu işte cfw kullanıcaktım ama şüpheliydim harikasın Sensation valahi adamsın :)
:tşk::good:
Edit:
Aga rehberdeki kişilerimi nasıl sbp kişierime geçiricem tek tek değil heralde :)

altannemre

Üye
kilit anahtar kısmına ne yazmak gerek color font size yazıyorum Olmuyo

moderatör2475

Üye
bu kayıt kodunu nereye yazcaz

brkrt

Üye
saol

Osmanlı Evladı

Osmanlı Evladı

Üye
:tşk:

ENDÜLÜS

Üye
çok sağolasın belleden iyi valla bide 3d geleydi iyiydi

moskovalı

moskovalı

Üye
guzel bi program emegine saglik arkadas

a0cc

Üye
kardeş nasıl yükleyecez yeniyimde bi anlatsan dosyayı indirdim ne yapacam bu dosyayı :D

KayraBey

KayraBey

Üye
kardeş nasıl yükleyecez yeniyimde bi anlatsan dosyayı indirdim ne yapacam bu dosyayı :D

Öyle zor bir soru sordun ki kimse cevap veremez buna :D İndirdiğin dosyanın üzerine tıkla sırayla adımları takip et.Olay bu yani.

yaves

Üye
teşekkürler. ellerinize sağlık

----------Eklendi @ 01:52:57 ---------- Yazıldı @ 01:35:12 ----------

Allah razı olsun kardeş

alaStar

alaStar

Üye
benim telefonumda bu programı yüklediğimde üst kısmı gidip geliyor acaba neden oluyor bir çözümü varmı ?

Üst Alt