[Quickoffice Inc] QuickOffice Pro v7.00(39) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
sağolun Türkçe si var mı acaba?

Can_ON

Üye
Çalışmıyor malesef ya da eksik birşey yapıyorum. Eski sürümü kaldırıp bunu kurmayı denedim yükleme yarıya gelince kesiliyor. Yüklenemedi hatası veriyor. Dili ingilizce yaptım aynı hata. Şimdi tekrar deneme sürümünü yükleyeceğim. :(

998877

Üye
c6-01 e belle yükledikten sonra bunu yükledim sorunsuz çalışıyor fakat türkçeleştirecek veya türkçesini koyacak kimse yokmu bunun int aradım bulamadım yinede teşekkürler

alikaracan

alikaracan

Üye
teşekkürler

omardaf91

Üye
belle ye yükledim ama dosyaları açmıyo

smart07

Üye
Aynenn,, belle ye yükleniyor ama dosyaları açmıyor, var mıdır bir çözümü acep?

ozgurozdemir48

Üye
o kadar yazı yazılmış olumsuz hiç birine dönüş yok programı ben de indirdim vasat

alpaslan5832

Üye
teşekkürler kuruldu ve çalışıyor nokia c7 belle

yahyademirci

Üye
Belle yüklü n8 e yükledim çatır çatır çalışıyo paylaşan arkadaşa teşekkürler

mertc601

Üye
teşekkürler

halilibo6671

Üye
arkadaşlar bendede açılamıyor dosya turu desteklenmiyo diyo C6-01

MOKIA

MOKIA

Üye
Arkadaşllar kurdum lisans istedi deneme sürümü olarak denedim sonra kaldırıp başka versionunu yüklemek istedim ama yüklemeye kalkınca önce yüklüyor diyip sonra yüklenemiyor diyip brakıyor. Bi kaç versionunu denedim aynı. Eskisindede aynı Bi yere log mu attı bunu nasıl düzeltebilirim.

celo05633

Üye
güncellestirme hatası veriyor arkadaslar ne yapmam lazım

coolturk

Üye
Arkadaşlar belleli telefona yüklüyorum, herşey çok güzel gidiyor fakat program dosyaları açmıyor. Bu neden kaynaklanabilir?

aynı sorun bendede var dosyaları açmıyor. programdanda açmıyor dosyaya direk gidip açtığımdada açmıyor. sorun nedir bilmiyorum

kptnx03

Üye
herkesin ortak sorunu sanırım word dosyalarını açamıyorum.

kartal076

kartal076

Üye
Kurdum ama dosyaları(.docx) açmıyor..

moonstar90

moonstar90

Üye
teşekkürler

Üst Alt