Opera Mobile 12 (GÜNCEL VE HATASIZ SÜRÜM)

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mobile 12 (GÜNCEL VE HATASIZ SÜRÜM)
Operanın bilgisayar görünümünde siteleri açmaya yarayan programının yeni versiyonu

Görselinde bi kaç değişiklik var.

Siteleri 11.50 versiyonuna göre daha hızlı açıyo denemek isteye indirebilir

GİDERİLEN HATALAR

Twitter’a girerken yaşanan çökme giderildi.

Formun otomatik gönderilmesi sorunu giderildi.

Bazı açılış ve kapanış problemleri giderildi.

HTML5 video/ses etiketleri desteği tekrar geldi. ( skoru 319+9 bonus olmalı)

Sayfalar yüklenirken cihazın tepsi verme süresi kısaltıldı, yakınlaştırma animasyonlarının performansı iyileştirildi.

opera:config’deki font boyularıyla ilgili ayarlar artık kaydediliyor

Alıntıdir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cnkst, emreoren, cobra32 ve 38 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Jan
RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
teşekkürler :oke:

Kdr05

Kdr05

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sevecen07

drivenn

Üye
teşekkürler

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
çok teşekkürler

SHS

SHS

Üye
teşekkürler

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
Teşekkürler..

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
Kardesim emegine saygim sonsuz. Saygisizlik etmek istem ama n73 te çalismiyor. Bir konturol edebilirmisin sana zahmet olacak. Hata kusur isledimse affola. ALLAHA EMANET OL...???

SHS

SHS

Üye
Kardesim emegine saygim sonsuz. Saygisizlik etmek istem ama n73 te çalismiyor. Bir konturol edebilirmisin sana zahmet olacak. Hata kusur isledimse affola. ALLAHA EMANET OL...???

bende N73 kullanıcısıyım, bizde RAM yetersizliğinden dolayı çalışmaz;) Mini Next kur:)

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
serkanoloji

serkanoloji

Üye
n86 ya indiriyorum. Test eder bilgilendiririm.teşekkürler.

bayon

Üye
    Konu Sahibi

Evet n73 de bu sürüm çalışmıyo 10.10 sürümünü çalıştırabilir ama

serkanoloji

serkanoloji

Üye
bir önceki sürümden pek bir farkı yok aksine daha çok ram yiyor.birde mesela facebook ta yorum yapmak için yazı yazdigimizda kendisi onaylıyor. Yani faceye girişte kullanıcı adınızı yazdığmizda şifre bölümüne geçmeden yanlış şifre hatası veriyor. Yani yazmanız için zaman vermiyor. Bu arada n86 da stabil çalışacak opera mobil linki verebilirmisiniz

indiriciio

Üye

bende N73 kullanıcısıyım, bizde RAM yetersizliğinden dolayı çalışmaz;) Mini Next kur:)

bende de n73 war mobile 10 kullanıyorum bazen açarken hafıza dolu uyarısı verıyo ama tel e reset attıktan snra çalışıyo bence dene..

Cuska

Üye
dostum opera 12 guncellendi konuya onu ekle istersen

bayon

Üye
    Konu Sahibi
dostum opera 12 guncellendi konuya onu ekle istersen

emin misiniz sitede gözükmüyorda ??

----------Eklendi @ 00:21:47 ---------- Yazıldı @ 00:17:29 ----------

bir önceki sürümden pek bir farkı yok aksine daha çok ram yiyor.birde mesela facebook ta yorum yapmak için yazı yazdigimizda kendisi onaylıyor. Yani faceye girişte kullanıcı adınızı yazdığmizda şifre bölümüne geçmeden yanlış şifre hatası veriyor. Yani yazmanız için zaman vermiyor. Bu arada n86 da stabil çalışacak opera mobil linki verebilirmisiniz

Buyrun bu sürüm birazdaha kullanışlı ama şöyle bi sorun varki facebook pc görünüm olarak açmıyor mobilden girmiş gibi gösteriyor

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
"- SerkeŞ -;4443246" bende N73 kullanıcısıyım,
bizde RAM yetersizliğinden dolayı çalışmaz Mini Next kur."

Demisin kardes, ama bende suan opera mini v11.5 tr. kurulu ondan giriyorum, ama benin demek istedigim opera mini v12 kurmaya basliyor ama tam sona gelip bitecej kurulumu sonlandiracak kurulumdan atiyor kurmuyor. Ben buna bir el atarmisin demek istemistim. Yinede allaha emanet olun,emegine saygim sonsuz. Bir hata ettim ise affola.

Cuska

Üye
emin misiniz sitede gözükmüyorda ??

----------Eklendi @ 00:21:47 ---------- Yazıldı @ 00:17:29 ----------

bendeki şu an 12.00.2169 ufak bi güncelleme yaptılar

Detaylar aşağıda...

bayon

Üye
    Konu Sahibi
bendeki şu an 12.00.2169 ufak bi güncelleme yaptılar

Detaylar aşağıda...

Verdiğim link opera 12 nin direkt linki demek istediğim günceli inecektir linkten teşekkürler bilgi için

Üst Alt