Nokia E6 ( RM - 609 ) Sorunlarımız Genel Başlık

Sponsorlu Bağlantılar

rago38

Üye
güncellemeyi nokia suitten yapan arkadaşlar
telinize phoenixle sıfırdan belleyi yükleyin.
suitle güncelleyelerde farklı sorunlara rastlıyorum.
ben hiçbir sorunla karşılaşmadım.
yepyeni bir yazılım sunacağım yarın inşallah,rötüşleri kaldı.bütün sorunlarınız kalkacak ortadan

Hocam seni büyük bir merakla takip ediyorum, E6 yi çok severek kullanıyorum ancak sorunlarım yok değil, senin çıkaracağın FW yi bekliyorum büyük bir sabırla.

Bu ara yinede yardımcı olabilirsen sevinirim, ben fanatik bir E serisi hastasıyım, 6310i den sonra E50 ile başlayan serüvenim şu an E6 ile devam ediyor :) . hack işlemini sorunsuz yaptım , phoenix ile yükledim belle FW yi , sertifikasız pro ları yükleyebiliyorum ,ancak bu widget işini çözemedim gitti. forumdaki hakan07 kardeşin yayınladığı widget ları yüklüyorum ancak ne yaptıysam widget katologunda çıkaramadım , ayrıca mevcut default widget katoloğu hiç değişmiyor, sırf bu işi çözebilmek için fw defalarca bozuldu defalarca yeniden yazılım yükleyip denemek zorunda kaldım en sonunda yoruldum , seni takip ediyorum . :) şimdiden teşekkürler İyi Çalışmalar

YkPkY

YkPkY

Üye
Hocam seni büyük bir merakla takip ediyorum, E6 yi çok severek kullanıyorum ancak sorunlarım yok değil, senin çıkaracağın FW yi bekliyorum büyük bir sabırla.

Bu ara yinede yardımcı olabilirsen sevinirim, ben fanatik bir E serisi hastasıyım, 6310i den sonra E50 ile başlayan serüvenim şu an E6 ile devam ediyor :) . hack işlemini sorunsuz yaptım , phoenix ile yükledim belle FW yi , sertifikasız pro ları yükleyebiliyorum ,ancak bu widget işini çözemedim gitti. forumdaki hakan07 kardeşin yayınladığı widget ları yüklüyorum ancak ne yaptıysam widget katologunda çıkaramadım , ayrıca mevcut default widget katoloğu hiç değişmiyor, sırf bu işi çözebilmek için fw defalarca bozuldu defalarca yeniden yazılım yükleyip denemek zorunda kaldım en sonunda yoruldum , seni takip ediyorum . :) şimdiden teşekkürler İyi Çalışmalar

teşekkür ederim ilgine

bende senin gibi e serisi hayranıyım.e50 ile başladım senin gibi çokta memnunum.widget olayını 3 haftalık savaşla şu dakika ile şimdi çözdüm,başardım ve bitirdim.
artık hava durumu widgetimizde var.

birazdan uploada başlıyorum.şimdiden hayırlı olsun

eisenhiem

Üye
fruit ninja nin sesinde takilmalar var :S

cennetbahcesi

cennetbahcesi

Üye
Benim ekran gitti Ne yaptımsa olmuyor. Şarjı çıkarıp taktım bir kaç kez, telefonu açıp kapattım titreşim geliyor ama ekran yok. Sağ taraftan açıp kapat yaptığım an gitti. Acil yardıma ihtiyacım var! Belle yüklemeseydim böyle olmazdı herhalde

cennetbahcesi

cennetbahcesi

Üye
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?!

YkPkY

YkPkY

Üye
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?!

flash atmasını biliyorsan flash at.forumda birçok anlatım mevcut.yine düzelmezse garantiliyse servise ver .
ama en başta dediğim gibi nokia suitten güncellemeler sorun yaratıyor.
çünkü eski yazılımı tam silmiyor.

Vefasız_Alem41

Vefasız_Alem41

Üye
Benim canımı sıkan olay şu sensör ile çalışan yarışlar daha demin kurdum Shift tuş ayarı yok acayip sinir bozucu oynamak ve asphalt 6 oyunu ayarlara giricem 10 dk uğraştım sinir küpüne döndüm sonrada sildim çözüm olursa çok çok iyi olur diye düşünüyorum :)

NidderuN

NidderuN

Üye
Telefonun kamera sesini ve kırmızı ışığını kapatmak istiyorum.Sanırım hacklemem gerekiyor ve program falan kurmalıyım.Daha önce defalarca n79'a hack yapıp rompatcher ayarladım fakat e6 hakkında bi fikrim yok.Yardımcı olabilir misiniz?

kadirasr

kadirasr

Üye
bnm tlfnn ekranın en üst tarafındaki dokunmatigi bozuldu arada gelip gidiyo yazılımsal dedi tlfncu yardımcı olurmusunuz?

YkPkY

YkPkY

Üye
bnm tlfnn ekranın en üst tarafındaki dokunmatigi bozuldu arada gelip gidiyo yazılımsal dedi tlfncu yardımcı olurmusunuz?
yazılımsal değil o.donanımsal.telin yeniyse servise değişim iste.eğer düşürdüysen telini ekranı değişecek.
daha önce şahit olundu

kadirasr

kadirasr

Üye
evet bi kaç defa düşürdüm.ekran fiyatları nekadar bilgin varmı?

ltfcn01

ltfcn01

Üye
    Konu Sahibi

Garantiden değişirler ancak telefon garanti dışı kalır. Sanırım Darbe vesayre olunca yapıyorlar ama telefonu garanti dışı bırakıyorlar diye biliyorum Müşteri Hizmetlerinden destek al bu konuda.

YkPkY

YkPkY

Üye
düşürdüğün anlaşılırsa ücretli yapılır.ö kasayla beraber komple değiştiği için 250den aşağı tutacağını zannetmiyorum.anlaşılmazsa ücretsiz değişir

kadirasr

kadirasr

Üye
anladım teşekkürler.

hkn48

Üye
Nokıa E6 da kendi hafızasını kullanmamız telefonun performansını arttırır mı?

teleonum oldukca yavaş uygulama yok denecek kadar az 16 gb hafıza kartı va içinde ama boş denecek düzeyde.

telefonumu hızlandırmak için ne yapabilirim baska ?

YkPkY

YkPkY

Üye
c: ye bişey yükleme.programları e: ye kur.medya dosyalarınıda hafıza kartına at.
Format at tele sonra yeniden kur uygulamalarını.hızlandığını farkedeceksin.önce nokia suitle telini yedekle,sonra *#7370# yap.

gizzm

Üye
Merhaba ben nokıa e6 dan oldukça memnundum aslında ama dun bir siteden kaspersky yukleyeyım dedım yukledım ama telefon mahvoldu :( sureklı kapanıp açılıyor açıldıgıda 10 sanıye zaten ekranı kıtlıyor hıc bırsey yapamıyorum sonra tekrar kapanıp açılıyor ne yapabılırım bı yardımcı olursanız cok sevınırım

YkPkY

YkPkY

Üye
Merhaba ben nokıa e6 dan oldukça memnundum aslında ama dun bir siteden kaspersky yukleyeyım dedım yukledım ama telefon mahvoldu :( sureklı kapanıp açılıyor açıldıgıda 10 sanıye zaten ekranı kıtlıyor hıc bırsey yapamıyorum sonra tekrar kapanıp açılıyor ne yapabılırım bı yardımcı olursanız cok sevınırım
programı uygulama yöneticisinden kaldırmanız gerekiyor.zaten gereksiz belle için ntivirüs programları.kasmakdan başka işe yaramıyor

Üst Alt