Telefonu monitöre bağlamak?

Sponsorlu Bağlantılar

CreedStar

CreedStar

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu monitöre bağlamak?
Merhaba arkadaşlar,

Bir kaç video gördüm forumda telefon monitöre bağlanmış ve dikkatimi çekti. Şuanda kullandığım telefon Xperia Neo V hdmi çıkışı var ve ben bunu ufak çaplı bir monitöre bağlamak istiyorum. 15 inch altında monitör bulamadım, sanırım usb girişli olması gerekiyor. Bilgisi olan arkadaş böyle bi monitörü, ekranı, lcd ekranı nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirlerse sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: taner83

ZaZuM

ZaZuM

Üye
sahibinden de usb yi hdmi a çeviren çeviriciler görmüştüm bi de istersen

navti

navti

Üye
kablo bulursan niye bağlanmasın

CreedStar

CreedStar

Üye
    Konu Sahibi
O tarz ekran bulamam mi peki arkadaslar?

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş senin telefonda hdmi çıkışı varsa ekrandada hdmı girişi olan bi ekran bulacaksın olacak bitecek

CreedStar

CreedStar

Üye
    Konu Sahibi
Tamam da kardes ben 15 inchden küçük arıyorum ondan bulmakda zorluk çekiyorum

enaa_881

enaa_881

Üye

kardeş baktıklarım arasında telefonu bağlayacağın nadir modellerden biri genelde vga kabloyla bağlanıyo ama bu usb ile bilgisayarı görüyomuş ama telefonla çalışırmı
bilmem hdmı lı bulamadım ama araştır biraz bulursun heralde

ekingunay

ekingunay

Üye
Asus zenfone 3 max var elimde, telefonu monitöre bağlayıp telefondaki görüntüyü monitöre aktarabilir miyim? Cevap evet ise nasıl?

ekingunay

ekingunay

Üye
sahibinden de usb yi hdmi a çeviren çeviriciler görmüştüm bi de istersen
usb hdmi dönüştürücü alsam, telefonumu hdmi girişi olan herhangi bir monitöre bağlayarak telefonumdaki görüntüyü monitöre aktarabilir miyim? Telefonun modeli bir değişiklik yaratır mı?

arslan3332

arslan3332

Üye
Öncelikle telefonun mhl desteği varmı kontrol et ve var ise telefon marka modelini internete yazarak mhl kablo diye aratırsan gerekli cihazlar karşına çıkacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ekingunay

Üst Alt