[MOD] Güç Butonuna ''Yeniden Başlat'' Seçeneği Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

joe_cenk

joe_cenk

Üye
ben şu reboot yazısını beceremedim verdiğin sysapp belle s3 tıklıyırum new puling installer de yazoyor ama tweaks ta gözükmüyor yardım lütfen

ciwan__47

ciwan__47

Üye
fayzteck

fayzteck

Üye
Türkçeleştirmek için verdigniz dosyayı kopyaladm ama bu defada Reboot yazısı degiştirilmiyor.programı açtıgımda da internet bağlantısı istiyor.

karadag63

karadag63

Üye
arkadaşlar Ben bu dosyaları yükledim Çalışıyor ama bir sorun var galiba. Güç düğmesine Yani kapatma tuşuna bir kez bastığımda ve oradan kapat seçeneğini seçtiğimde telefonun ekranı beyaz olup kalıyor. Acaba başka uygulamadan mi anlamadım ama bunu yaptıktan sonra bÖYLE OLDU. Normal şekilde elimi güç düğmesinden kaldırmadığımda kapanmada sorun Yok. Sizce ne yapayım bunun için. Umarım anlaşılmıştır..

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arkadaşlar Ben bu dosyaları yükledim Çalışıyor ama bir sorun var galiba. Güç düğmesine Yani kapatma tuşuna bir kez bastığımda ve oradan kapat seçeneğini seçtiğimde telefonun ekranı beyaz olup kalıyor. Acaba başka uygulamadan mi anlamadım ama bunu yaptıktan sonra bÖYLE OLDU. Normal şekilde elimi güç düğmesinden kaldırmadığımda kapanmada sorun Yok. Sizce ne yapayım bunun için. Umarım anlaşılmıştır..

Bunun yaptığın modla alakası yok . Başka bir programın etkisi olduğu çok belli .
Türkçeleştirmek için verdigniz dosyayı kopyaladm ama bu defada Reboot yazısı degiştirilmiyor.programı açtıgımda da internet bağlantısı istiyor.

İnternet bağlantısını güncelleştirme var mı yok mu diye kontrol etmek için istiyor . Önemsenecek bir durum dğil yani . Hayır der geçersin. ;) Reboot yazısının nasıl değiştirileceğini görselde göstermiştim . Oraya bak .

aynı sorun bende de war..

ben şu reboot yazısını beceremedim verdiğin sysapp belle s3 tıklıyırum new puling installer de yazoyor ama tweaks ta gözükmüyor yardım lütfen

Klasörleri C ye atıp üzerine yazılsın mı sorusuna evet diyeceksin . Sonra X-plore ile tweaks'ın yamasını yüklüyceksin . Sonra tweaks içine girip sysapp yamasının özelliklerini değiştirebilirsin . Ekte verdiğim türkçeleştirme dosyasını da resource içine atarsan komple türkçeleştirmiş olursun ;)

joe_cenk

joe_cenk

Üye
söylediklerini harfiyen yaptım ama sysapp tweaks a gelmiyor onu diyorum ne yaptıysam olmadı

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Ne yaptiysam Tweaks a plugini ekleyemedim eklenmiyor.

Alperen Şuayb

Üye
Tesekkürler C7 Olumlu Sonuç Aldim Ellerine Saglik :)

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
Teşekkürler !

ciwan__47

ciwan__47

Üye
aynı sorun hala devam ediyo.. Reboot yazısı degişmiyo syssapp gelmiyo tweaks'a.. İnstaled diyo ama yok..

covar

covar

Üye
:tşk:

mtncelik

Üye
5800 olmadı

mekanikkk

mekanikkk

Üye
n8 bellede herşeyi yükledim sorunsuz türkçeyede çevirdim fakat yeniden başlat dediğimde beyaz ekranda kalıyor realceday 1.6 yüklü yinede teşekürler

suskun__enes

Üye
s.a kardesım dedıgın gıbı yaptım hersyeı oldu sadece türkçe yapamadım lınk tıkladıgımda deled dıe hata verıyor yenılermısın lınki tekrar tskler emegıne saglık

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
dostum bu türkleştirme yamasını indiricektim ama hata veriyor yükledigin sitede bi bakarsan sevinirim

THe_PRoTeCToR

Üye
:tşk: Ben kurdum çalıştı ama uygulamalarım bozuldu ve bazı uygulamaların kısayol ikonları tarih oldu..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk: türkçeleştirme dosyası link kırık yeniden ekleyebilirmisiniz

Üst Alt