[MOD] Güç Butonuna ''Yeniden Başlat'' Seçeneği Ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[MOD] Güç Butonuna ''Yeniden Başlat'' Seçeneği Ekleme
Gerekli dosyalar aşağıda verilmiştir. private , resource , sys ve system klasörlerini x-plore yardımıyla C'ye atın . (SysAp Belle 3.0 en.twk dosyasını atmanıza gerek yok . Sadece klasörleri atın yeter) . Daha sonra SysAp Belle 3.0 en.twk dosyasına x-plore'ye girerek tıklayın ( Dosya yöneticisinden tıklayınca direkt tweaks programına yönlendirir,yüklemez. ) ve new plugin installed uyarısını aldıktan sonra x-plore den çıkın ve telefonu kapatıp açın . İşlem tamam :))

Tweaks yamasını uygulayabilmeniz için http://www.maxicep.com/symbian-3-di...tweaks-1-12-s-1-s-3-anna-ve-belle-549148.html bu adresten arkadaşımızın açtığı konuya girerek tweaks uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir . Tweaks uygulaması telefonunuzun gizli sistem ayarlarını değiştirmenize yarar . Tüm işlemlerin sorunsuz olması için RomPatcher yamalarınızın aktif olmasına dikkat edin . Aşağıda verdiğim tweaks eki ile ( SysAp Belle 3.0 en.twk ) tüm işlemleri bitirdikten sonra (telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra ) yaptığınız modu düzenleme şansınız olucak . Dilediğiniz gibi değiştirebilir , özelleştirebilirsiniz . N8 ' de denendi ve BAŞARILI .

Türkçeleştirme dosyası ( C/resource/apps dizinine atmanız yeterli )

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01, alexkara, Bessonnitsa ve 7 diğerleri

TheExplorer

Üye
Teşekkürler.:)

tarxhn

tarxhn

Üye
saolsın bir denetim sonuc nasıl olacak

Febris

Febris

Üye
:oke:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler :oke: bi demeyelim :)

Buhara15

Üye
yaptım kardeş oldu ama türkçe olmadı !reboot yazıyor nasıl türkçe olur ?

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yaptım kardeş oldu ama türkçe olmadı !reboot yazıyor nasıl türkçe olur ?

görsellerde yapması kolay olsun diye koymuştum zaten :) tweaks'e gir sysapp 3.0 belle yamasına gir ordan . en altta reboot item text yazıyor ona tıkla '' !reboot '' yazısını istediğin gibi değiştir ;)

----------Eklendi @ 12:31:56 ---------- Yazıldı @ 12:30:09 ----------

teşekkürler :oke: bi demeyelim :)

dene bakalım umarım beğenirsin :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap

görsellerde yapması kolay olsun diye koymuştum zaten kardeş :) tweaks'e gir sysapp 3.0 belle yamasına gir ordan . en altta reboot item text yazıyor ona tıkla '' !reboot '' yazısını istediğin gibi değiştir ;)

----------Eklendi @ 12:31:56 ---------- Yazıldı @ 12:30:09 ----------

dene bakalım umarım beğenirsin :)

denedim oldu teşekkürler eline sağlık :) artık restart uygulamalarını kullanmama gerek kalmadı :D

SilentOne

SilentOne

Üye
teşşekürler

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
teşekkürler bana reboottan çok sysapp lazımdı sağolasın :)

tycoon_gs

Üye
dosyanın içindeki private , resource , sys ve system klasörlerini olduğu gibi atarsam orjinalindeki dosyalar gitmez mi.
O kalasörün içindekileri ilgili klasöre taşısam olmaz mı?
Örneğin sys yi olduğu gibi değilde içindekini c:sys içine atsam

SilentOne

SilentOne

Üye
sen klasorlerin içindeki belirtilen doyaları at

tycoon_gs

Üye
SysAp Belle 3.0 en.twk
dosyasına xplore ile tıklayınca zip manager a geçiyor.
Yanlış mı yapıyorum

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
dosyanın içindeki private , resource , sys ve system klasörlerini olduğu gibi atarsam orjinalindeki dosyalar gitmez mi.
O kalasörün içindekileri ilgili klasöre taşısam olmaz mı?
Örneğin sys yi olduğu gibi değilde içindekini c:sys içine atsam

Orjinalindeki ile yer değiştirdiği için mod aktif oluyor zaten amaç o ;) x-plore'de üstüne yaz demezsen zaten aktif olmaz . Ayrıca sadece mod için gerekli dosyalar değişiyor hepsi değil .

tycoon_gs

Üye

Orjinalindeki ile yer değiştirdiği için mod aktif oluyor zaten amaç o ;) x-plore'de üstüne yaz demezsen zaten aktif olmaz . Ayrıca sadece mod için gerekli dosyalar değişiyor hepsi değil .

peki klasörleri olduğu gibi c ye atıyorum :)
umarım iş çıkmaz bana

tycoon_gs

Üye

dediğinizi yaptım.
SysAp Belle 3.0 en.twk
dosyasına xplore ile tıklayınca zip manager a geçiyor.
Yanlış mı yapıyorum

Üst Alt