Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

StigmatA

Üye
benim yukarıdaki derde çare bulan

tugrul_27

tugrul_27

Üye
valla bravo elinize ve emeğinize sağlık

tugrul_27

tugrul_27

Üye
kardeş widget lerde sorun var güncelleştirme hatsı alıyorum müzik kompaktve mekanik clock yüklenmiyo sebebi nedir acaba tel hackli install srever telde gömülü ve bendeki widgetleri ben hepsini udanın içine gömdüm ama güncelleme hatası alıyorum

cukuleaks

Üye
kardeş widget lerde sorun var güncelleştirme hatsı alıyorum müzik kompaktve mekanik clock yüklenmiyo sebebi nedir acaba tel hackli install srever telde gömülü ve bendeki widgetleri ben hepsini udanın içine gömdüm ama güncelleme hatası alıyorum

yüklemeden önce , yükleyeceğin widgetler eskilerini kaldırman lazım. Yaptınmı?

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Dijital saatte sorun var.Eski saati sildim halbuki.

cukuleaks

Üye
hepinizin sorununa tek tek bakıyorum şuanda. Ama mesela teli baştan başlatıp yüklemeyi denedinizmi? Bende takvim, büyük olanı güncelleştirme hatası veriordu teli baştan başlattım düzeldi. Deneyin..

cukuleaks

Üye
Arkadaşlar bazı widgetler yüklü olduğu halde yüklü dosyalarda gözükmüyor. Bundan dolayı onları kaldıramadığınız için güncelleştirme hatası verior. Araştırıyorum...

fairtail

Üye
teşekkür

cukuleaks

Üye
buldum arkadaşlar. Sistemde bulunan(yani yüklü uygulamalarda gözükmeyen) dosyalar var. Widgetleriniz burda yüklü. Mesela dijital saat sistemin kendisinde olduğu için yüklü uygulamalarda gözükmez. Sisteminizde Bulunan Widgetin Aynısını Kurmaya Çalışırsanız Güncelleme Hata Alacaksınız. Bunu Yapmadan Önce C:/200159c0\themes klasörünü silip yükleme yapın. Buna rağmen dijital saat yüklenmeyebiliyor. Forumdaki başka konularada baktım oralardada baya bi sorun olmuş bu dijital saat. Ama umarım bu yardımcı olur. Bu arada o dosya bilgisayardan bulunmaz. Xplorer tipi bir programla yapın...

----------Eklendi @ 21:39:49 ---------- Yazıldı @ 21:36:04 ----------

ayrıca o dosyayı silerseniz widgetlerin bir miktarı gidiyor. Ama teli baştan başlatırsanız geri gelir. Yani dosyayı silin ve yüklemek istediğiniz widgeti teli baştan başlatmadan yükleyin.. Sorununu bu şekilde çözen varsa bilgilendirsin..

alp047

alp047

Üye
teşekkürler eline sağlık

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
çok çok teşekkür ederim kardeş..benim hava durumu düzgün çalışmıyor gibi..buradakini kurup deneyim bir de..tekrar teşekkür ederim.

cukuleaks

Üye
rica ederiz. :)

one2one2

one2one2

Üye
rica ederiz . İnşallah :)

----------Eklendi @ 16:23:14 ---------- Yazıldı @ 16:16:39 ----------

İsteğini ileteceğim. Umarım olur.

eyvallah kardes 4 gozle bekliyorum. Bu arada hakanada gecmis olsun oda benim gibi grip heralde x)

uribaju

uribaju

Üye
buldum arkadaşlar. Sistemde bulunan(yani yüklü uygulamalarda gözükmeyen) dosyalar var. Widgetleriniz burda yüklü. Mesela dijital saat sistemin kendisinde olduğu için yüklü uygulamalarda gözükmez. Sisteminizde Bulunan Widgetin Aynısını Kurmaya Çalışırsanız Güncelleme Hata Alacaksınız. Bunu Yapmadan Önce C:/200159c0\themes klasörünü silip yükleme yapın. Buna rağmen dijital saat yüklenmeyebiliyor. Forumdaki başka konularada baktım oralardada baya bi sorun olmuş bu dijital saat. Ama umarım bu yardımcı olur. Bu arada o dosya bilgisayardan bulunmaz. Xplorer tipi bir programla yapın...

----------Eklendi @ 21:39:49 ---------- Yazıldı @ 21:36:04 ----------

ayrıca o dosyayı silerseniz widgetlerin bir miktarı gidiyor. Ama teli baştan başlatırsanız geri gelir. Yani dosyayı silin ve yüklemek istediğiniz widgeti teli baştan başlatmadan yükleyin.. Sorununu bu şekilde çözen varsa bilgilendirsin..

evet dediğin yöntem işe yaradı ;)
yanlız tüm widget düzenim gitti birdaha yapmam gerekecek

Bomb City

Bomb City

Üye
Emeğine sağlık :oke:

Üst Alt