Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

one2one2

one2one2

Üye
aslında daha erken paylaşacaktım fakat bikaç gündür rahatsızdım. geç olsun güç olmasın. Yorumlarını eksik etmeyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..

----------Eklendi @ 13:11:52 ---------- Yazıldı @ 13:10:59 ----------

maalesef signed değil hack yapmanız gerek yada kişisel sertifikanız var ise imzalayıp sorunsuz kullanabilirsiniz

hakan kardes senden bir ricam olabilirmi? madem bu tur olaylardan anliyorsun sen yapabilirsin gibime geliyor. bu 3g acip kapama wifi acip kapama widgeti vs hepsi var. ama sip arama girisi icin bi widget var ama kocaman sen su resimdeki gibi kucuk olanlardan yapamazmisin? asagidaki resimdeki ornektende anlayabilirsin. valla cok makbule gececek.

æ

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Süpersiniz arkadaşlar. İnşallah konunuz güncel olur.

cukuleaks

Üye
Süpersiniz arkadaşlar. İnşallah konunuz güncel olur.

rica ederiz . İnşallah :)

----------Eklendi @ 16:23:14 ---------- Yazıldı @ 16:16:39 ----------

hakan kardes senden bir ricam olabilirmi? madem bu tur olaylardan anliyorsun sen yapabilirsin gibime geliyor. bu 3g acip kapama wifi acip kapama widgeti vs hepsi var. ama sip arama girisi icin bi widget var ama kocaman sen su resimdeki gibi kucuk olanlardan yapamazmisin? asagidaki resimdeki ornektende anlayabilirsin. valla cok makbule gececek.

æ

İsteğini ileteceğim. Umarım olur.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler elinize sağlık arkadaşlar.

ens_clk

Teşekkürler :oke: Emeğine sağlık

altannemre

Üye
yüklenmiyo bunlar dosya bozuk ne yapmalıyım tel hackli

----------Eklendi @ 17:03:03 ---------- Yazıldı @ 16:54:54 ----------

dosya türü desteklenmiyor diyo yardım lütfen c601 tel

cukuleaks

Üye
yüklenmiyo bunlar dosya bozuk ne yapmalıyım tel hackli

----------Eklendi @ 17:03:03 ---------- Yazıldı @ 16:54:54 ----------

dosya türü desteklenmiyor diyo yardım lütfen c601 tel

işletim sistemi nedir?

Uqur5445

Üye
msj widgetı hangısı operator mu

diego3414

Üye
s.a kardeş eline sağlık ben kullanamasam da . Hack olmadan olmuyor mu bunlar :(

Cane®

Cane®

Üye
kardeşim öncelikle teşekkürler. eline koluna saglık. bi sıkıntı var şimdi sürekli olarak güncelleştirme hatası alıyorum sadece 3g acık kapalı yüklendi. gerisini yükleyemiyorum. telefon e6 belle.hackli. acaba uyumsuzluk olabilirmi?

lprmrtkck

Üye
kardeşim öncelikle teşekkürler. eline koluna saglık. bi sıkıntı var şimdi sürekli olarak güncelleştirme hatası alıyorum sadece 3g acık kapalı yüklendi. gerisini yükleyemiyorum. telefon e6 belle.hackli. acaba uyumsuzluk olabilirmi?

bendede e6 var mobil veri izleyicisini yüklüyorum ancak widgetlerde yok yeniden başlatmama ramen

StigmatA

Üye
çok teşekkürler emeğinesağlık ama dostum ama birini yüklüyorum 2.sinde güncelleştirme hatası diyor tamma deidğin gibi diğerini siliyorum ötekini yüklüyorum bu sefer diğerini yüklerken aynı hatayı diyor yani analcayğın sadece bir tane yükleyebiliyoreum 2. cilerde günceleştmre hatası diyor ne yapğmalıyım.

----------Eklendi @ 18:28:55 ---------- Yazıldı @ 18:24:19 ----------

bu arada wdgetleri depoa hafızasına kuruyorum ilave olarak söyleyim belki sorun burdadır ama telefon hafaızasındada aynısını yaşadım.

rago38

Üye
Üstad eline sağlık , bir an evvel yükleyip kullanmak istedim ancak yapamadım. Benım Tel E6 hackli ancak yüklerken sertifika hatası veriyor, sebebi hakkında bilginiz varmıdır.

StigmatA

Üye
hacki tam yaptığına emin ol dostum çünkü sertifika hatası veriyosa hacksiz olduğu demek oluyor hemen hemen. hacki tekrar dene.

altannemre

Üye
olmadı yine unsigned programları indiriyo bunu da indiriyo ama bozuk diyo

cukuleaks

Üye
Üstad eline sağlık , bir an evvel yükleyip kullanmak istedim ancak yapamadım. Benım Tel E6 hackli ancak yüklerken sertifika hatası veriyor, sebebi hakkında bilginiz varmıdır.

tam cvp verecektm şar bitti kusura bakma. Hacki düzgün yapamamışsındır. Ayrıca belle geldikten sonra hacki yapman yeterli olmuor. C/sys/bin dosyasına installserver.exe yi atman lasım. Forumda vardı indirebilirsin. :)

Üst Alt