Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)

Sponsorlu Bağlantılar

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
Nokia BELLE TÜRKÇE Widgetler (tamamı .sis halinde ve sorunsuz) YENİ WİDGETLER EKLENDi (03.09.2012)
Arkadaşlar merhaba öncelikle baştan belirteyim aynı widgetler sitemizde ve birçok yerde mevcut. Fakat onlarda dil, karakter veya uyumluluk sorunu mevcut ve ben şahsen düzenli biri olduğum için hepsini tek tek düzelterek sizlerin kullanımı için tekrar paylaşıyorum umarım beğenirsiniz. Başlamadan önce konuyu hazırlarken bana yardımcı olan HacKLess adlı üyemize herkes adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

Açıklamalar:
- Widgetlerin hepsi denenmiştir ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.
- Widgetleri yükledikten sonra beğenmezseniz istediğiniz zaman uygulama yöneticisinden rahatlıkla kaldırabilirsiniz. ( resimlerde görüldüğü üzere isimlerini tamamen düzenledim)
- Herhangi bir widgeti yüklerken güncelleştirme hatası alırsanız daha önceden yüklemiş olduğunuz widgeti kaldırıp tekrar deneyiniz.
- Widget yüklendikten sonra Widget menüsünde görememeniz durumunda telinizi kapatıp açmanız yeterli olacaktır.
- Telefonunuzda yüklü olarak gelen widgetleri (dijital saat , ajanda gibi) çalışıyor olması durumunda tekrardan yüklemeyiniz. Widgetlerde herhangi bir sorununuz olduğunda kurulum dosyasından tekrar yükleyerek sorunsuzca kullanabilirsiniz.
ÖNEMLİ : WİDGETLERİ YÜKLEYEBİLMEK İÇİN TELEFONUNUZ HACKLİ OLMALIDIR. ÇEŞİTLİ HACK KONULARI FORUMDA MEVCUTTUR…

GÜNCELLEŞTİRME HATASI ALAN ARKADAŞLAR İLK ÖNCE HACK YAPARKEN KULLANDIKLARI İNSTALLSERVER.EXE LERİNİ DEĞİŞTİRSİN HATA DEVAM EDERSE X-PLORE YARDIMIYLA c:\private\200159c0\themes KLASÖRÜNÜ SİLİP TELEFONU YENİDEN BAŞLATTIKTAN SONRA TEKRAR DENESİNLER. (klasör silinip telefon yeniden başlayınca tüm ekranlarınız boş olarak gelecek bir müddet bekleyip telefonunuzun kendine gelmesini bekledikten sonra widget ekle menüsünden tekrar eklemelisiniz)

EMEĞE SAYGI İÇİN LÜTFEN İZİNSİZ (Ç)ALINTI YAPMAYIN!!!…

- Widgetler 10.07.2012 itibariyle güncellenmiştir. Tüm widgetler sorunsuz ve sadece Türkçe - İngilizce olarak ayarlanmıştır.

- Ek olarak mod yapan arkadaşlar için aşağıdaki listede bulunan widgetler rofs2 için Türkçe ve İngilizce olarak bizzat tarafımdan yapılmıştır. İsteyenler kullanabilir. (başka bir yerde paylaşım yapacaksanız da lütfen kaynak göstererek paylaşım yapın.) Listede olmayan widgetleri ise sis olarak indirip siscontent ile açarak Uda'ya ekleyebilirsiniz. (Bilen arkadaşlara sözüm yok zaten onlar biliyorlar)

- 3G açık kapalı
- Bluetooth açık kapalı
- RSS beslemeleri
- Hatsız açık kapalı
- Takvim, ajanda

- Görüntüler
- Hava durumu widgetleri
- Hesap makinesi
- Mobil veri açık kapalı
- Mobil veri izleyici
- Müzik çalar, küçük
- Notlar
- Saat, flip
- Saat, mekanik
- Saat, metin (kırmızı)
- Sessiz açık kapalı
- Yer imi

Beğendiyseniz bir teşekkürü çok görmeyin ;)

Levent [noss_bar] arkadaşımızın kendi düzenlemiş olduğu 6 adet widget konuya eklenmiştir. İyi kullanımlar..

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Cool
Tepkiler: Jan, ramazan21800, sadeddin46 ve 102 diğerleri

man20

man20

Üye
türkçe olması iyi oldu elinize sağlık :tşk:

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
Febris

Febris

Üye
hakan bombayı patlattı :)

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Elinize sağlık ;)

fLuke!

fLuke!

Üye
Çok teşekkürler.Bir sorum olacak.Mekanik saati yükleyince herhangi bir orjinal widgetin mi yerini alıyor yoksa ayrı bir widget mi oluyor

yoIcu

yoIcu

Üye
Hakan kardeş daha önce çalışmalarım var demiştin. Heralde bu konu ile çalışmalar bitti. Sorunsuz demişsin. Signed çalışırmı?

hakan_710

hakan_710

Üye
    Konu Sahibi
hakan bombayı patlattı :)
aslında daha erken paylaşacaktım fakat bikaç gündür rahatsızdım. geç olsun güç olmasın. Yorumlarını eksik etmeyen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum..

----------Eklendi @ 13:11:52 ---------- Yazıldı @ 13:10:59 ----------

Hakan kardeş daha önce çalışmalarım var demiştin. Heralde bu konu ile çalışmalar bitti. Sorunsuz demişsin. Signed çalışırmı?
maalesef signed değil hack yapmanız gerek yada kişisel sertifikanız var ise imzalayıp sorunsuz kullanabilirsiniz

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
eline emegine saglık kardesim

electronics

electronics

Üye
Ellerinize sağlık merakla bekliyordum.
Şöyle bir sorunum var, öncelikle müzik çalar widgetinı yükledim daha sonra hava durumunu yüklerken güncelleştirme hatası verdi. Müzik çaları sildim sonra hava durumunu sorunsuz kurdum. Ancak şimdi de müzik çaları kurarken güncelleştirme hatası veriyor :hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
çok teşeşkürler

ahmetyilmazas4

ahmetyilmazas4

Üye
güncelleme hatası veriyo bazıları

cukuleaks

Üye
güncelleme hatası veriyo bazıları

eskilerini silersen sorunun çözülür.

----------Eklendi @ 13:44:19 ---------- Yazıldı @ 13:43:33 ----------

çok teşeşkürler

rica ederiz. :)

----------Eklendi @ 13:45:09 ---------- Yazıldı @ 13:44:19 ----------

Ellerinize sağlık merakla bekliyordum.
Şöyle bir sorunum var, öncelikle müzik çalar widgetinı yükledim daha sonra hava durumunu yüklerken güncelleştirme hatası verdi. Müzik çaları sildim sonra hava durumunu sorunsuz kurdum. Ancak şimdi de müzik çaları kurarken güncelleştirme hatası veriyor :hmmm

hangi widgetleri yüklüyorsanız eskilerini silin. Ve sildiğinizden tam emin olun. Hem e:\ de hem c:\de kurulu olabilior.

SilentOne

SilentOne

Üye
bu dosya içindeki digital saat orjinal saat mi eğer orjinal saat ise bn saati sildim bunu kurmaya kalktım güncelleme hatası verdi

79mm79

79mm79

Üye
çok teşekkürler tam arşivlik :)

cukuleaks

Üye
mirzasinan

mirzasinan

Üye
tesekkurler

Üst Alt