Bada 2.0 Tema Arşivi.

Sponsorlu Bağlantılar

fullwar

fullwar

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 Tema Arşivi.
Arkadaşlar çeşitli sitelerden topladığım Bada 2.0 temaları. Temalarda emeği geçen arkadaşlara teşekkürler. Aşağıda 40 adet hem normal, hem symbian efektli, hemde flash (live) temalar mevcuttur. Özellikle Paperboy isimli temayı tavsiye ederim.

Örnekler.

• Beğen
Tepkiler: mete_hk, zugomode, ozturk8788 ve 1 kişi daha

anaconda006

Üye
hocam bu temaları indirdim tele attım yanlız kurmak için .smt uzantılı dosyaları açmaya çalışıyorum desteklenmeyen dosya türü diyor nasıl kurmam gerekiyo

fullwar

fullwar

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu temaları indirdim tele attım yanlız kurmak için .smt uzantılı dosyaları açmaya çalışıyorum desteklenmeyen dosya türü diyor nasıl kurmam gerekiyo

Şöyle yapacaksın; Telefonu USB ile bağladıktan sonra "phone" bölümüne girip burada Themes adında bir klasör oluştur eğer oluşmazsa "windows"ta oluşturup "phone" içine at. Daha sonra temaları "Themes"in içine at. Sonra telefondan "Ayarlar/Ekran/Tema" altında gözükecek.

• Beğen
Tepkiler: abdullahsefain

erpost

Üye
tesekkurler

hugur27

hugur27

Üye
eline sağlık çok güzel.

xtrem06

xtrem06

Üye
​bunun wawe 723 için olanları yokmu arkadaşlar :(

fullwar

fullwar

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 yüklü ise olur.

gallows2

gallows2

Üye
hocam şimdi yükledim wave 2 ye ama dosya türü desteklenmiyo desteklemesi için extra bir prgram yüklememmi gerekli yardımcı olursan sevinirim..

cagajosef

Üye
bada 2 kullananlar telefon hafızasında others (diğerleri) klasörüne kapyalayın sonra temalardan ayarlayın...

hugur27

hugur27

Üye
s.a arkadaşlar ben bu temaları indirip telefonun hafızasına themes diye bir klasör oluşturduktan sonra içine atıp temaları uyguluya biliyordum ama telefeona reset attıktan sonra şimdi aynı işlemi yapmama rağmen olmuyor neden acaba?yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkür.

viper30

Üye
cagajosef arkadaşımın dediğin gibi bada2.0 kullananlar telefonu bilgisayara usb kabloyla bağlayıp phone bölümündeki others klasörüne kopyalayıp sonra ayarlar>ekran>tema kısmına girdiğinizde kopyaladıklarınızı göreceksiniz. Themes klasörü oluşturup öyle kopyalarsanız sonuç alamazsınız.

ugur_0144

Üye
tşwekkkkkkkk

şahinakdoğan

Üye
çok güzel ..

thzbr

Üye
rar şifresi ney

afsim

Üye
s.a arkadaşlar ben bu temaları indirip telefonun hafızasına themes diye bir klasör oluşturduktan sonra içine atıp temaları uyguluya biliyordum ama telefeona reset attıktan sonra şimdi aynı işlemi yapmama rağmen olmuyor neden acaba?yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkür.

Dostum temaları ''telefon'' hafızasına ''Other'' klasörüne at ve
>Ayarlar
>Ekran
>Tema
tıkla bildiğim kadarı ile oluyor, denemede fayda var.

InNiqhT

Üye
beyler ben samsung corby pro kullanıyorum themes klasörü oluşturdum atıyorum içine fakat ayarlar-ekran-tema diyince yüklediğim tema gözükmüyor yardım edin lütfen

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
beyler ben samsung corby pro kullanıyorum themes klasörü oluşturdum atıyorum içine fakat ayarlar-ekran-tema diyince yüklediğim tema gözükmüyor yardım edin lütfen

telefon hafızasında oters diye bir klasör olması lazım birde ooraya atıp dene

vengeful1

Üye
eline saglık kardesim

gnctrkcll1

Üye
tsk

• Beğen
Tepkiler: yusuf2002

Üst Alt