Palringo v1.8.0 Çoklu Mesajlaşma

Sponsorlu Bağlantılar

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Palringo v1.8.0 Çoklu Mesajlaşma
Türkçe dil destekli chat programıdır. Windows Live Messenger (MSN) AOL Instant Messenger (AIM) Yahoo! Messenger Google Talk ICQ Jabber iChat® / MobileMe QQ Gadu-Gadu Facebook Chat ve daha fazlası.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: isyankar_aşık47, Corby-700, Ahmet_Selim ve 4 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

SHS

SHS

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi

Ahmet_Selim

Ahmet_Selim

Üye
:tşk:

lens

Üye
arkadaşlar tşk ederim bende bunu arıyordum pc ye kurdum lakın ne yaptıysam hesap alamadım kendi sitesine ağit hiç bir link de çalışmadı bende nedense rica etsem resimli olarak anlatabilirmisiniz şimdiden tşk ederim

Corby-700

Corby-700

Üye
Teşekkürler :oke:

PROTON1

PROTON1

Üye
PDA (HTC P4350) telefonda zamanında kullanmıştım.Ancak pu paylaşılan sürümü pro mu? Tam sürüm ise avatarları görme renkleri değiştirme ve reklamları engelleme gibi bazı secenekler var

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
PDA (HTC P4350) telefonda zamanında kullanmıştım.Ancak pu paylaşılan sürümü pro mu? Tam sürüm ise avatarları görme renkleri değiştirme ve reklamları engelleme gibi bazı secenekler var

Denemedim.Bilemiyorum ..

_arslan_

_arslan_

Üye
Teşekkürler

palpolisi

palpolisi

Üye
arkadaşlar proğram 100 de 100 çalışıyor 1 senedir o proğramı kullanıyorum ses ve resim gönderiliyo aynı anda 3 tane msn ve face açmak mümkün bence nokia için olmazsa olmaz bir proğram google de araştırın telefondan palringo.com sitesinden yeni sürümü indirmek mümkün benim ordaki niçk im ॐरूह๑ะMµ®å']['ะॐरूह๑ grup 34 ve yakamoz dayım mutlaka gelin proğram ovi den kalktı o yüzden sadece iphone kullanan arkadaşlar biliyo pro yu

temp512

temp512

Üye
tsk dostum

gezegenix

Üye
teşekkürler

Üst Alt