[Yeni ve En Basit ] System Hack,Sertifika Sorununa Son - HelloCarbide

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

noy

Üye
merhaba arkadaşlar.
nokia e6 telefonun hacklemesini yaptım. daha önceki sertifika problemi
tamamen kalktı.
ancak şimdide dosya bozuk olduğu için yüklelenemiyor diyor.
kör bir arkadaşımız için nuance talk yüklemeye çalışıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

----------Eklendi @ 01:07:41 ---------- Yazıldı @ 00:19:17 ----------

merhaba arkadaşlar.
nokia e6 telefonun hacklemesini yaptım. daha önceki sertifika problemi
tamamen kalktı.
ancak şimdide dosya bozuk olduğu için yüklelenemiyor diyor.
kör bir arkadaşımız için nuance talk yüklemeye çalışıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
aynızamanda hiçbir programı kaldıramıyorum... acıllll

az.bekle.hayat

az.bekle.hayat

Üye
arkadaşım anlatıyorsun anlatıyorsun ama Modo_Maxicep.com_FerreT dediğin pro linki hani?

az.bekle.hayat

az.bekle.hayat

Üye
arkadaşım eline sağlık herkezin işine yaradı paylaşım ancak modo n95 8gb yüklenmiyor dosya bozuk diyor maxicep dahil bir çok sitede modo 0.50.sisx aradım ama yok yok modonun yaptığı görevi yapacak bir pro önerirsen yada n95 8gb uyumlu modo link paylaşırsan sevinirim. :d

sweeneyt123

Üye
arkadaşlar ben Xplore v1.22 programını temin edemiyorum , nasıl halledicez onu.. teşekürler

BlAcKBoYs58

Üye
beyler bende HelloCarbide uygulamasını kuramıyorum süresi geçmiş sertifika diyo

uluenis3

uluenis3

Üye
hellocarbie de sertifika hatası veriyo :D böyle bi komedi var mı ya ?

uluenis3

uluenis3

Üye
Hellocarbie yi imzalayıp yükledim fakat MENU 1 yaptığımda hiçbir soru sormadan kapanıyo ve etkileşmiyo ?

screamtr07

Üye
selam arkadasla dosya bozuk hatasini vermesinin sebebi instalser.exe dosyasi telefonuna uyumlu degil. once uyumlu versiyonunu bul. ben hac islemini yaptim her turlu telefon icin gecerli konuyu aciyorum. isteyen hack yapamayan arkadaslar. uygulaya bilir ama once beceri olasi gerekli. hic bir konudan anlamayan arkadaslar asla yapamaz. benim bir konum var baslik soyle nokia 6110 navigatr hack. 1 sene once tam hatirlamiyorum konuyu actim yardim istedim. ama 300 kusur kisi bakmis bir arkadas sertifika al demis. gerisi hava civa. cok uzun arastirdim. ve herzaman cevap gozunun onundedir derlerya ole iste neyse uzatmadan konuyu aciyorum isteyn arkadaslar okusun..

cibili

Üye
Beyler menu1 yaptım herşeye evet dedim ama xplorede sys klasörüne giremiyorum silemiyorum hiç bir etki edemiyorum nasıl olacak bu.bu modoyu da yükledim ortada programın simgesi bile yok

Blackboot

Blackboot

Üye
N73 sertifika hatası veriyor nasıl yapabilirim?? lütfen yardımı olunya son 3 gündür böyle oldu hiç bir program kurmuyor... cevaplarınızı bekiyorum

Tuba

Tuba

Üye
N73 sertifika hatası veriyor nasıl yapabilirim?? lütfen yardımı olunya son 3 gündür böyle oldu hiç bir program kurmuyor... cevaplarınızı bekiyorum
Telefon hacklimiydi ki daha önceden hata vermiyordu da şimdi mi veriyor anlamadım ki?
yoksa hiç hack yapmadıysanız sertifika hatası tabiki normal...

Siycey

Siycey

Üye
arkadaşım çok ama çok sağol telefonu kırmanın eşiginden bu yöntemle döndüm
bu yöntem olmasaydı n73 ün parçaları sayılmıcak dereceye gelecekti :D

VianDroid

VianDroid

Üye
emegne saglık kardeş fakat ben hellocarbide yi ykleyip menü dedgmde program kndlgnden kapanıyor sistem klasörlerine erişimi açamıyorm yani bilgin var mı??

ümitkayaaa

Üye
emegne saglık kardeş fakat ben hellocarbide yi ykleyip menü dedgmde program kndlgnden kapanıyor sistem klasörlerine erişimi açamıyorm yani bilgin var mı??

arkadaşlar bendede hellocarbide süresi geçmiç diyor ben hiç yukleyemiyorum arkadaşlar yarım:(

ocmah-78

Üye
arkadaş telefon zaten sertifikasız programları kurmuyo ,bide sen durmuş sertifikası geçmişş programları koyuyorsun buraya.!

ozgur3185

Üye
teşekkürler terkekrardan kırmayı başardım telefonu emekleriniz için teşekkürler "bir hatırlatma yapayım bazı n73 telefonlarda nedendir bilmiyorum ama x-plore araçlar>ayarlar>gizli dosyaları göster yaptığınızda sys dosyası hala gözükmüyor.
gizli dosyaları göster ile birlikte altındaki sistem dosyalarını/klasörlerini göster ide işaretlemeniz gerekmektedir aksi taktirde sys klasörü gözükmüyor

juventa

Üye
kardes hellocarbide programinda menu1 e basinca program kendinden kapanip menuye geri donnuyor sence neden? N97 kullaniorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt