Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

manavinternet

Üye
teşekkürler sorunsuz çalışıyor

ihsand

Üye
Arkadaşlar ben NDrive,Garmin,Sygic programlarını kurdum ama açtığımda ok işareti dona dona ileliyor ve çok az birşey geriden geliyor bu sorunu nasıl çözebilirim? şşdgh

sadikdurak

sadikdurak

Üye
kardeş bu harita n82 ye uyumlumu yoksa dokunmatik ekran içinmi?

rpc

Üye
çok eskiden yüklemiştim. tekrar yükledim ve hala çok güzel kurulum işe yarıyor. Diğerlerinden bir hayır göremedim ama bu çok iyi. çok saolasın. not: nokia e 52

sadikdurak

sadikdurak

Üye
KARDEŞ TEŞEKKÜRLER ben n82 de kurdum dediklerini aynen yaptım sorunsuz yükledi ve çalışıyor sadece elim nokia haritalara alıştığı için kısa yollara filan alışmak biraz zaman alacak çok sağol

mert2087

mert2087

Üye
Arkadaşım çok sağol ancak bu güncelleştirme hatası verıyor teli bile formatladım ama yinede aynı:S

mustuv09

Üye
teşekkürler

tataristan

Üye
kardeş ana dizine at diyonda ana dizinni anlamadım tel hafızasımı 100 mb kurtarmıyor nasıl yapacam e71 telefon

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kardeş ana dizine at diyonda ana dizinni anlamadım tel hafızasımı 100 mb kurtarmıyor nasıl yapacam e71 telefon
Hafıza kartı yokmu arkadaşım telefonun ana dizinden kasıt e hafızası yani Bellek kartı.

sadecebiri

Üye
Ustad elıne saglık zımba gıbı oldu :) n95 8gb..
Birde yeni haritası da olsa fena olmuyacak

sedef melih

Üye
kardes eline saglık n 79 da denendi senin yönteminle ok

lens

Üye
tşk ler indirdim kurucam bu arada desturalmadan resimli anlatımı kopyaladım word belgesi olarak arşive atdım ilerde silip tekrar kurmam gerekirse diye haberin olsun :D

sdogan

Üye
Selam arkadaslar bende nokia 5800 var programı yukleyemedım sıtem dosyalarını kurarken guncellestırmöe hatası dıyor ne yapmalıyım yardımlarınız ıcın sımdıden tesekur ederım

fenerim2003

Üye
ndrive.sis dosyasını yükledikten sonra yükmeye nereden devam edeceğiz?

ADJUSTER

Üye
reis kardeşim bu programı yıllar önce senin sayende indirdim ve halen kullanıyorum.çok teşekkür ederim.Güncel haritayı temin edebilirmiyiz?
Saygılarımla.....

ajan1111

ajan1111

Üye
reis kardeşim bu programı yıllar önce senin sayende indirdim ve halen kullanıyorum.çok teşekkür ederim.Güncel haritayı temin edebilirmiyiz?
Saygılarımla.....
aynen hocam yıllardır kullanıyorum. eline sağlık. hakikaten güncel haritası yokmu

askiseven

Üye
ellerine sağlık kardes cok güzel bi paylasım
güncel haritayı nerden bulabiriz her harita bu na olurmu
simdiden tesekkürler

meriic71

Üye
n97 di de çalışırmı?

Jitou

Jitou

Üye
:tşk: