Whatsapp Messenger 3.6.46 Nokia S60v3 v5 Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: darkblademaster, bahcemustafa, jachagkall ve 1 kişi daha

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: tragedie

nalbantt

Üye
Süper program.ama sürekli açık olduğu için 1 günde şarzım bitti.mesaj,resim,video,konum,ses kaydı gönderiyor.rehberden programı kullananları buluyor ve o kişilerle iletişime geçiliyor.internet ücreti uygulanır bilginize...

Sabo

Sabo

Üye
benimki açmadı ya telefonunuz eski diyor

cahatay

cahatay

Üye
paylasım ıcın sagol arkadasım onerdı bu prog.kullanıyorum .gayet guzel bır prog.herkese onerırım.

• Beğen
Tepkiler: tragedie
PROTON1

PROTON1

Üye
Sosyal paylaşım siteleri(facebook twetter) açabiliyor mu?

_arslan_

_arslan_

Üye
Teşekkürler

Cuska

Üye
Süper program.ama sürekli açık olduğu için 1 günde şarzım bitti.mesaj,resim,video,konum,ses kaydı gönderiyor.rehberden programı kullananları buluyor ve o kişilerle iletişime geçiliyor.internet ücreti uygulanır bilginize...

aşağıdaki programı yükleyin başlangıç yöneticisinden whatsapp ı kaldırın böylece ücret almaz.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-anti...ard-turkce-v3-0-030-3277-unsigned-492058.html

Sosyal paylaşım siteleri(facebook twetter) açabiliyor mu?

hayır sadece rehberinizde whatsapp kullanan kişiler ile sms göndermeye yarar

facebook chat ve twitter açmak istiyorsanız nimbuzz yükleyiniz.

azadozturk

Üye
Merhaba 6700classic'e whatsapp'ı bir türlü indiremedim telefon bütün sitelere girerken whatsappın resmi sitesinede bağlanmıyor verdiğin linki ındirdım onada desteklenmeyen biçim diyor bu model whatsappı çalıştırmıyor mu?

brknalty

Üye
N73 için uyumlu mu?

kuchikibyakuya

kuchikibyakuya

Üye
sürüm eski ve çalışmaz diyor indirirsende paralı??!!!!

HasimSahin

HasimSahin

Üye
Merhaba 6700classic'e whatsapp'ı bir türlü indiremedim telefon bütün sitelere girerken whatsappın resmi sitesinede bağlanmıyor verdiğin linki ındirdım onada desteklenmeyen biçim diyor bu model whatsappı çalıştırmıyor mu?

http://www.whatsapp.com/s40/ bunu deneyiniz.

- - - Eklendi - - -

sürüm eski ve çalışmaz diyor indirirsende paralı??!!!!

Yeni surum 2.8.5 paylasilan surum eski. bosuna indirmeyin.

Jianoqwerty

Üye
N73?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bu nane n73 telefonda çalışır mi

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu nane n73 telefonda çalışır mi
Çalışsa bile whatsapp sunucularını symbian için kapattı. Sıkıntısız yükledin çalıştı en fazla doğrulama kodu için numaranı girer . Telefon interneti açar beklersin doğrulama kodu gelecek diye fakat gelmez . Ben S40 modelinde yaşadım .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Çalışsa bile whatsapp sunucularını symbian için kapattı. Sıkıntısız yükledin çalıştı en fazla doğrulama kodu için numaranı girer . Telefon interneti açar beklersin doğrulama kodu gelecek diye fakat gelmez . Ben S40 modelinde yaşadım .
Aralık ayında s40 desteği bitecek diyorlardı, demek onunda desteğini kestiler :hmmm
Ah nokıa ah... Ne vardı da sattın microsofta ne güzel ovi store üzerinde uygulama yüklüyorduk. Herşeyin bir tadı vardı ovi kapanınca, ne tat kaldı nede tuz... Bu cihazlar için büyük güncellemeler beklemiyordum açıkcası, ancak bazı uygulamaların desteği devam edebilirdi...
Hayırlısı olsun androidin yolu görünmeye başladı, şu 5g li cihazlar çıksın bakalım :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK