Telefonunzdaki Fotograflari Oyunlari Bilgisayar ekranında oynayin (Signed)

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
çok iyimiş yaw :tşk:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim bro :)

marsharun

marsharun

Üye
Program super fakat 2 sorun var biri 3 günlük trial versiton bu:( diğeri de bende kasma yapıyor. yani telde kasma yok ama pc ye bakıyorum 1 saniye geriden geliyor:( sizde de mi ben gibi yoksa akıcı mı?

Jerkez38

Jerkez38

Üye
remote professional deneyin, o daha kalitelidir kasma oranı buna göre daha az

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
Program super fakat 2 sorun var biri 3 günlük trial versiton bu:( diğeri de bende kasma yapıyor. yani telde kasma yok ama pc ye bakıyorum 1 saniye geriden geliyor:( sizde de mi ben gibi yoksa akıcı mı?

Kardeş bende normal triali araştıyorum

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
araştırmya derin dalacam bro Kurtlar vadisi bitsinde :D

cengizx1

cengizx1

Üye
bu tur progrramlar cok kullanıslı kablosuz baglanabıldıgın ıcın ıstedıgın yerden baglan pc ipsını gırdıkten sonra rahat rahat kullanılıo hosuma gıttı bu pro :)

qsaw

qsaw

Üye
Güzelmiş

----------Eklendi @ 12:49:26 ---------- Yazıldı @ 12:48:55 ----------

:tşk:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
valla güzelmiş teşekkürler

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
bu tur progrramlar cok kullanıslı kablosuz baglanabıldıgın ıcın ıstedıgın yerden baglan pc ipsını gırdıkten sonra rahat rahat kullanılıo hosuma gıttı bu pro :)

Kardeş kız arkdaşinla camerada sohbet ederken git mutfakta yemek hazırlıyabilirsin telefonuda göturup gösterırsın oo sıkılmaz sende karnın doyurrusn dımı :)

• Beğen
Tepkiler: distakjo
Niizuma.Eiji

Niizuma.Eiji

Üye
Teşekkürler tamda böyle bir program arıyordum.Telefondakilerin videosunu çekebilmek için.Telefonu çekmek için başka bir kamera kullanmak çok zahmetli oluyor da...

qsaw

qsaw

Üye
ya ben deneme sürümünüde yapamadım

MoonLife01

MoonLife01

Üye
    Konu Sahibi
ya ben deneme sürümünüde yapamadım

Arkadaşlar Programi sınırsız yapmak icin size crak verecem bunu bılgısayarındakı Programın bulundugu klosere atıyorz ve işimiz bitiyor :) sınırsız program :)

Al kardeşim sınırsız :)

Bomb City

Bomb City

Üye
ellerine sağlık teşekkürler

qsaw

qsaw

Üye
Arkadaşlar Programi sınırsız yapmak icin size crak verecem bunu bılgısayarındakı Programın bulundugu klosere atıyorz ve işimiz bitiyor :) sınırsız program :)

Al kardeşim sınırsız :)
deniyorum.

iihhssaann11

iihhssaann11

Üye
tam ekran olmuyor mu hdmı gibi

Üst Alt