Skype v1.50(12) S60v3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Skype v1.50(12) S60v3 SymbianOS9.x Signed

NOT: Symbian 9.1 desteklememektedir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Latturk, Salahiddin_88, marjinalserkan ve 10 diğerleri

dEs_

dEs_

Üye
Bu skype nassı iş bi uygulama. Kendi sitesinde bi bakıyorum ücretsiz yazıyor sonra çok ucuza konuşabilirsiniz diyor. Nassı ücretsiz nassı ücretli oluyor bu?
Ben şimdi bunu yükleyince karşımdakinde de (pc veya cep) bu uygulama olduğunda konuşmak için ücret ödeyecem mi ödemeyecem mi?

BANLI

BANLI

Üye
bu ne işe yarıyor tam olarak

tuna0

Üye
Bu skype nassı iş bi uygulama. Kendi sitesinde bi bakıyorum ücretsiz yazıyor sonra çok ucuza konuşabilirsiniz diyor. Nassı ücretsiz nassı ücretli oluyor bu?
Ben şimdi bunu yükleyince karşımdakinde de (pc veya cep) bu uygulama olduğunda konuşmak için ücret ödeyecem mi ödemeyecem mi?

eger iki bilgisayar/tel de de yüklü ve internet varsa hiç bi ücret ödemiyorsun. ama sabit telefonlara vs arama yapabilmek için kredi gerekiyor kredi alıyorsun ve çok ucuza konusuyorsun.

ibrother

ibrother

Üye
çok makbule geçti sağol

tuna0

Üye
9.1 sürümü için ne zaman çıkar bilgisi olan var mı ?

berglakin

berglakin

Üye
n73 te uygulama tel.le uyumlu degıl dıyor?

ercan1111

Üye
bağlantı noktasını seçtikten sonra proğramdan atıyor neden acaba ?

cartel24

Üye
kardeş allah razı olsun kaç yerden indirip kurdum çalışmadı ama bu versiyon çalıştı.... n79'da sorunsuz arkadaşlar...

asretah

Üye
cildirtcak beni bu skype. Kuruyorum aciliyo internet baglanti tipini seciyorum lisansi onayliyorum hemen kapanio war mibilgisi olan?

gel de inan

Üye
Gereksiz bu bence fring ve nimbuzz varken

SHS

SHS

Üye
:tşk:

eddyredline

eddyredline

Üye
daha once java olarak n73te kullanmistim acik olan tum arkaplan uygulamalarini kapatin. Bu programida Denedigim telefonlar.n95 n96 n97 e65. Halada kullaniyorum. Fring icinde artik skype yok ama hala kaliteli. Nimbuz cok fazla sarj yiyor fakat isime yariyor.gerekli bir programlar bunlar.ayrica ucretlendirme internet paketiniz yoksa ve ya wifi kullanmiyorsaniz operator veri akisina gore ucretlendirilirsiniz

besim.farhan

besim.farhan

Üye

yazık yahu nasıl bir türkçe bu!!

Rainbowcolor

Üye
İyi forumlar.
E90 ile görüntülü konuşma yapılabilir mi?

komando38

Üye
ben skype msn hesabımla giriş yapmak istiyorum.bu programla olurmu.ovinin sitesinden indirdim giriş yapamadım msn hesabımla.yardım eden olursa çok sevinirim.

Orkun36

Üye
ovi sitesinden skype kurmak istedim ancak sertfika geçersiz yada süresi geçmiş gibi bir hata veriyor, bu sorunun çözümünü bilen varmı?

sweet485

Üye
n8 de görüntülü konuşma yapabilir muyuz?

memeto9898

memeto9898

Üye
süresi geçmiş sertfika diyo =(

Üst Alt